1
90'
ZMIANA
87'

Niebezpiecznie pod bramką Barcelony, ale zabrakło celnego uderzenia. Próby gości blokowali gospodarze.

4
1
1
3
84'
ZMIANA

Atletico. Schodzi: Angel Correa. Wchodzi: Vitolo.

4
2
1
84'
ZMIANA

Atletico. Schodzi: Yannick Ferreira Carrasco. Wchodzi: Thomas Lemar.

84'
ZMIANA
83'

Partey wszedł w dwóch graczy Barcelony niczym przed laty kibice pewnego śląskiego klubu na derbowy mecz w Katowicach. Z bramą.

3
5
81'

Messi dogrywał z rzutu wolnego do Busquetsa, ten chciał piłkę przedłużyć, ale wybił ją na aut.

2
4
1
3
80'

Żółtą kartkę za faul na Messim otrzymał Yannick Ferreira Carrasco.

3
2
78'

Strzelał Morata, ale wysoko ponad bramką. Wcześniej sędzia przerwał grę.

2
4
76'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

5
2
1
76'
ZMIANA

Atletico. Schodzi: Diego Costa. Wchodzi: Alvaro Morata.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Costa.

3
3
1
75'

Już tylko kwadrans pozostał Barcelonie na zdobycie zwycięskiego gola.

2
1
1
5
73'

Akcja Atletico, strzelał Felix, jednak wprost w bramkarza gospodarzy.

1
1
1
1
71'

Szybka akcja Barcelony, Semedo do Vidala, który z ok. 16 metrów uderzył mocno, ale niecelnie.

4
2
3
3
3
70'
ZMIANA

Atletico. Schodzi: Marcos Llorente. Wchodzi: Joao Felix.

67'

Messi szukał technicznym zagraniem Suarez. Oblak był jednak czujny i pewnie złapał piłkę.

5
1
1
1
1
63'
ZMIANA
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Saul Niguez. Płaski strzał zawodnika Atletico, ter Stegen odbił piłkę, ale ta wtoczyła się do bramki! 2:2.

31
11
2
5
14
61'

Kolejny rzut karny w meczu! Yannick Ferreira Carrasco został sfaulowany przez Semedo!

13
7
2
1
13
60'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Lionel Messi.

FC Barcelona
14
10
3
3
komentarz

59'

Atletico stara się przedostać pod pole karne Barcelony, ale cały czas ma z tym problem.

4
1
56'

W końcu udało się  groźnie zaatakować gościom. Z prawej strony dośrodkował Santiago Arias, głową obok słupka uderzył Costa. To powinien być gol!

3
1
1
7
55'

Barcelona stara się oddalać grę od własnej bramki. Atletico nie potrafi znaleźć sposobu na zaskoczenie gospodarzy.

3
52'

z problemami w bramce Marc-Andre ter Stegen, golkiper ostatecznie złapał piłkę.

5
4
2
1
1
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Felipe.

5
1
2
2
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Messi niczym Panenka. Oblak w swoim lewym rogu, piłka podcieta w okolice środka bramki. 2:1!

38
16
3
6
15
49'

Przewinienie miało miejsce tuż przy linii, trwają jeszcze analizy czy karny, czy też rzut wolny.

5
1
2
48'

Rzut karny dla Barcelony. Semedo został sfaulowany przez Felipe.

11
7
3
4
6
47'

To mogła być groźna akcja Atletico. Angel Correa zagrał jednak ręką i sędzia przerwał grę.