Primera Division: 34. kolejka
05 lip 2020 22:00
90+3'

Messi uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się od poprzeczki. Poprawkę Martina Braithwaite'a wybił Sergio Asenjo.

1
2
6
6
90+1'

Messi już był siedem metrów przed bramkarzem. Asenjo zdołał odbić piłkę!

1
1
2
3
3
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

2
1
87'

Gol! Strzelił Ansu Fati. Asystował mu Jordi Alba. Z lewej strony zagrywał Alba, przez pół boiska z piłką biegł Fati. Akcję zakończył dość niespodziewanym uderzeniem. Zasłonięty bramkarz został złapany na wykroku i przepuścił futbolówkę do siatki. 1:4!

31
15
8
4
6
84'

Gospodarze starają się zagrozić Barcelonie. Kilka wrzutek w pole karne, ale brakuje uderzeń.

1
2
1
1
82'

FC Barcelona. Schodzi: Gerard Pique. Wchodzi: Ronald Araujo.

1
81'

Sergio Asenjo w polu karnym zatrzymał Martina Braithwaite'a. Mogło być groźnie.

78'

Kolejna przerwa w meczu. Tym razem na uzupełnienie płynów.

1
2
3
2
2
76'

Płaski strzał oddal Samuel ChukwuezeMarc-Andre ter Stegen był czujny i piłkę złapał.

2
1
72'
72'

Villarreal CF. Schodzi: Carlos Bacca. Wchodzi: Fernando Nino.

Fernando Nino #34
1
71'

Gola nie ma. Wciąz 1:3!

1
1
2
9
70'

Jeszcze trwają analizy czy gol powinien zostać uznany.

1
1
4
1
2
69'

Rozmontowali defensywę gospodarzy goście. W końcowej fazie akcji Roberto do Messiego, a ten z siedmiu metrów do bramki tuż przy słupku.

9
5
2
3
66'

Rakitić do Vidala, mocny strzał zdołał odbić bramkarz.

4
4
4
4
4
65'

Raul Albiol zderzył się z partnerem z zespołu i przez moment musiał dochodzić do siebie.

2
2
2
1
63'

Problemy ze stopą miał Rakitić, jednak już wszystko jest w porządku.

3
1
3
1
60'
4
2
2
2
2
60'
58'

Suarez z piłką znalazł się już w okolicach pola bramkowego, później zabrakło miejsca na podanie, więc uderzył. Tuż przy słupku, w boczną siatkę.

2
1
56'
53'

Griezmann do Messiego, ten podobnie jak kolega chciał przelobować bramkarza. Uderzenie było zbyt anemiczne.

2
1
1
1
1
52'

Santi Cazorla wyprowadzał kontrę i w okolicach środka pola... zderzył się z sędzią, który akurat przechodził z tragarzami.

4
6
2
2
1
49'

Od początku 2. połowy akcje rozgrywane są na połowie gospodarzy. Barcelona kontroluje przebieg meczu.

4
1
1
2
1
46'

Villarreal CF. Schodzi: Gerard Moreno. Wchodzi: Moi Gomez.

Moi Gomez #23
3
1
1
1
1
46'
46'

Wracamy do gry!

3
3
2
2
2
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
1
1
3
45'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Lionel Messi. Cóż zrobił Griezmann! Messi wycofał piłkę przed polem karnym, a Francuz technicznie uderzył pod poprzeczkę. 1:3!

40
22
5
2
8
42'

Dwa strzały Suareza, ale w bramkarza i obrońcę. Dodatkowo okazało się, że napastnik był na spalonym.

1
2
3
2
1
41'

Barcelona rozgrywa piłkę na własnej połowie. Gospodarze wysoko atakują rywala.

2
1
1
1
3
38'

Kontra Barcelony, 3 na 3, zagranie do Vidala, który w sytuacji sam na sam pozwolił wykazać się bramkarzowi!

2
2
3
2
7
37'

Bacca wpadł z piłką w pole karne, uderzył z trudnej pozycji. Marc-Andre ter Stegen wybił piłkę na rzut rożny.

8
3
3
1
36'
34'

Starali się zaatakować gospodarze. Zabrakło jednak uderzenia. Dobrze w defensywie zachował się Semedo.

1
1
1
31'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

1
30'

Samuel Chukwueze uderzył, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką.

1
3
29'

Po szalonym początku trochę spadło tempo meczu. Piłkarze starają się dokładniej rozgrywać swoje akcje.

1
1
27'

W końcu gospodarze na dłużej na połowie Barcelony. Do pola karnego mistrzów Hiszpanii jednak daleko.

2
2
3
23'

Barcelona prowadzi i cały czas jest w ataku.

4
2
2
20'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Lionel Messi. Ależ tam się dzieje. Messi ruszył z okolic koła środkowego, przed polem karnym zagrał na lewo do Suareza. Efektowny strzał z ok. 18 metrów znalazł drogę do bramki. 1:2!

40
27
8
3
9
19'

Messi uderzył z rzutu wolnego, piłka poszybowała ponad bramką. Będzie jednak rzut rożny.

2
1
3
6
17'

Żółtą kartkę otrzymał Pau Torres.

Pau Torres #4
Villarreal CF
2
16'

Po dograniu z rogu głową uderzył Gerard Pique, bramkarz instynktownie odbił piłlkę przed siebie.

1
2
1
16'

Odpowiedź Barcelony. Suarez miał przed sobą już tylko bramkarza, który nogą odbił uderzenie snajpera gości!

7
4
1
4
7
14'

Gol! Strzelił Gerard Moreno. Zabójcza kontra gospodarzy. Zagranie na prawo do Paco Alcacera, płaski strzał odbił Marc-Andre ter Stegen, poprawka Moreno z siedmiu metrów znalazła drogę do bramki. 1:1!

15
7
3
10
13
12'

Mogło być niebezpiecznie pod bramką gospodarzy. Ostatecznie piłkarzom Villarealu udało się wyjść cało z opresji.

1
1
1
1
9'

Gospodarze dobrze weszli w mecz, ale szybko zostali ustawieni przez Barcelonę.

4
2
6'

Aktywny od początku jest Antoine Griezmann. Strzał Francuza został zablokowany.

8
2
1
1
1
3'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Pau Torres. Cóż za początek Barcelony! Suarez na lewo do Alby, ten z pola karnego do Griezmanna. To jednak nie Francuz zdobył gola, ale zawodnik gospodarzy Pau Torres. 0:1!