Dośrodkował Kimmich, piłkę złapał bramkarz.

2
4
8
86'

Niewiele dzieje się na boisku. Zespoły nie kwapią się do zdecydowanego ataku. To nie dziwi, wszak od dawna w meczu już jest wszystko jasne.

4
3
3
2
3
83'

Obiecująco wyglądała akcja Kruse. Tym razem pewnie interweniowali defensorzy Bayernu.

3
1
82'

2
79'

Groźny strzał Singha na róg wybił Harun Tekin. Bayern szuka siódmej bramki.

2
3
1
4
77'

Nabil Dirar doszedł do dogrania z rzutu rożnego, uderzył jednak niecelnie.

3
3
74'
74'

Bayern. Schodzi: Thiago Alcantara. Wchodzi: Maximilian Zaiser.

6
73'

Bayern pewny wygranej oszczędza siły. Starają się to wykorzystać rywale i zmniejszyć rozmiary klęski.

2
2
2
1
6
71'

Fenerbahce. Schodzi: Ozan Tufan. Wchodzi: Ferdi Kadioglu.

Ferdi Kadioglu #16
1
2
1
1
69'

Sayyadmanesh groźnie uderzył na bramkę Ulreicha, ale trafił w obrońcę. To prawdopodobnie uratowało Bayern od straty drugiego gola.

1
1
1
2
66'

Fenerbahce. Schodzi: Victor Moses. Wchodzi: Allahyar Sayyadmanesh.

Allahyar Sayyadmanesh #19
1
1
1
4
64'

Gol! Strzelił Max Kruse. Indywidualna akcja Kruse, który potrafił poradzić sobie z trójką obrońcą. Niemec w barwach Fenerbahce wpadł z piłką w pole karne i płaskim strzalem pokonał bramkarza. 6:1!

27
16
15
25
27
60'
60'

Bayern. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: Sarpreet Singh.

60'

Bayern. Schodzi: David Alaba. Wchodzi: Corentin Tolisso.

60'

Bayern. Schodzi: Renato Sanches. Wchodzi: Javi Martinez.

60'

Bayern. Schodzi: Niklas Suele. Wchodzi: Alphonso Davies.

komentarz

2
1
3
1
6
59'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Kolejny cios spadł na Fenerbahce. Mueller na boisku pojawił się w 20. minucie, ale już zaliczył hat trick. Zagranie za plecy obrońców, przyjęcie piłki i strzał ponad bramkarzem, który wybiegał już z pola karnego. 6:0!

Bayern Monachium
30
20
7
4
6
56'

Zajc uderzył z rzutu wolnego, ale trafił w mur stworzony przez graczy Bayernu.

2
1
1
2
54'

Indywidualna akcja Mosesa, mocny strzał minął jednak bramkę Neuera.

2
1
1
2
5
51'

Bayern po przerwie nie forsuje tempa. Rywale już nie chcą się narażać Niemcom i nie otwierają się.

1
5
4
49'

Alaba uderzył z rzutu wolnego z ok. 20 metrów. Nad murem, ale wprost w ręce bramkarza.

3
4
5
2
1
46'

Fenerbahce. Schodzi: Garry Rodrigues. Wchodzi: Miha Zajc.

2
46'

Fenerbahce. Schodzi: Mehmet Ekici. Wchodzi: Diego Reyes.

1
2
1
4
46'

Fenerbahce. Schodzi: Mauricio Isla. Wchodzi: Murat Saglam.

Mauricio Isla #4
1
1
1
1
1
46'

Sędzia wznowił grę po przerwie!

1
1
3
1
46'

Bayern. Schodzi: Manuel Neuer. Wchodzi: Sven Ulreich.

komentarz

6
2
4
1
2
44'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Mocny strzał Muellera i już jest 5:0! Bramkarz bez szans.

46
22
8
9
13
43'

Żółtą kartkę otrzymał Mauricio Isla.

9
6
4
3
8
43'

Rzut karny dla Bayernu, w polu karnym podcięty został Lewandowski.

20
9
7
8
6
42'

W końcu pokazali się piłkarze Fenerbahce. Strzał z okolic narożnika pola bramkowego Vedata Muriqi, piłka jednak minęła bramkę Neuera. Niewiele brakowało.

3
3
5
1
8
40'

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Tysiąc podań Bawarczyków, rywale nie wiedzieli gdzie są. W końcu w polu karnym piłkę Comanowi wyłożył obrońca Fenerbahce. Francuz sytuacji sam na sam z bramkarzem nie zmarnował. 4:0!

44
25
4
3
7
38'

Piłka w bramce Turków, ale trafienie Goretzki nie zostało uznane. Futbolówka wcześniej opuściła boisko.

3
3
4
3
5
37'

Zagranie do Goretzki, piłkarz Bayernu jednak nie zdołał opanować piłki.

5
4
2
4
4
36'

Po trzech ciosach Bayernu gościom odechciało się już wszystkiego. W tym meczu już jest wszystko jasne.

3
5
2
5
2
34'

Rzut rożny dla Fenerbahce. Dogrywał Ekici, ale obrona Bayernu spokojnie wybiła piłkę.

7
7
2
8
9
31'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. "Biją mnie Niemcy" - słychać wśród graczy Fenerbahce. Po składnej akcji Bayernu wydawało się, że rywale już sytuację opanowali. Obrońca jednak tak wyprowadzał piłkę z pola karnego, że przejął ją Mueller i pewnie trafił do siatki. 3:0!

45
29
13
7
14
28'

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Asystował mu Kingsley Coman. Coman wszedł z piłką w pole karne. Dograł z lewej strony do Goretzki, który strzałem z ok. 13 metrów pokonał bramkarza. 2:0!

42
25
8
5
12
27'

Ładna akcja Goretzki, ale jej efektem tylko rzut rożny dla Bayernu.

2
24'
22'

Gol! Strzelił Renato Sanches. Asystował mu Robert Lewandowski.  Rozmontowali defensywę Turków Bawarczycy. Prostopadle w pole karne zagrywał Alcantara. Lewandowski wyłożył piłkę Sanchesowi, który z bliska trafił do pustej bramki. 1:0!

77
31
7
11
12
20'

Bayern. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Thomas Mueller.

11
7
6
7
7
17'

Coman wpadł z piłką w pole karne. Płaski strzał z ok. 14 metrów pewnie obronił bramkarz.

4
3
5
4
6
16'

Szarżował Gnabry, ale piłkarz Bayernu w odpowiednim momencie nie zdecydował się na strzał i szansa przepadła.

2
3
4
3
7
15'

W polu karnym z piłką znalazł się Lewandowski, dogranie Polaka na rzut rożny wybił obrońca.

2
3
4
5
6
13'

Kimmich starał się zagrozić Turkom po prawej stronie. Jednak przy chorągiewce narożnej lepszy Marques.

1
1
2
1
5
10'

Po dograniu z rogu głową ponad bramką uderzył Goretzka.

2
5
2
1
4
9'

Problemy ma Hasan Ali Kaldirim, który potrzebuje pomocy medycznej.

2
1
4
2
6
8'

Optyczna przewaga Bayernu, ale jak na razie niewiele z niej wynika.

2
2
2
3
5
5'

Ładna akcja Fenerbahce lewą stroną. Rodrigues do Kruse, ten jednak z pola karnego uderzył niecelnie.

1
2
4
2
4
4'

Akcja Turków przerwana. Na spalonym znalazł się Vedat Muriqi.

3
1
3
1
2
3'

Chciał ruszyć z piłką Rodrigues, jednak Kimmich był czujny i nie pozwolił rywalowi na wiele.