2
1
2
88'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła pod nogami Germana Pezzelli. Argentyńczyk nie trafił w bramkę Alexa Mereta. Fiorentinie nie udało się doprowadzić do remisu.

3
3
4
86'

Piłkarze Napoli stoją twardo na nogach we własnym polu karnym. Przyjezdni starają się ekspediować futbolówkę jak daleko potrafią.

2
2
1
4
5
84'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Dries Mertens. Wchodzi: Elseid Hysaj.

4
2
1
1
3
80'

Fiorentina ma coraz mniej energii, ale zapewne nie podda się do ostatniego gwizdka. Nie ma zamiaru zejść z boiska bez choćby punktu mimo strzelenia trzech goli.

2
1
2
2
5
78'
ZMIANA

Fiorentina. Schodzi: Riccardo Sottil. Wchodzi: Franck Ribery.

2
76'

Napoli stara się ostudzić impet przeciwnika. Przyjezdni wymieniają podania w centralnej części boiska.

1
73'
ZMIANA
72'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Allan. Wchodzi: Eljif Elmas.

3
1
1
2
71'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Mario Rui. Wchodzi: Faouzi Ghoulam.

67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne. Asystował mu Jose Callejon.

Lorenzo Insigne odzyskał prowadzenie dla wicemistrza Włoch. Szalona wymiana ciosów trwa! Po crossowym podaniu Jose Callejon uruchomił stojącego blisko bramki Lorenzo Insigne, a ten pokonał Bartłomieja Drągowskiego. Włoch już z dwiema bramkami oraz asystami na koncie.

20
10
7
3
4
65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kevin-Prince Boateng. Asystował mu Gaetano Castrovilli.

Kanonada we Florencji trwa. Krótko po wejściu z ławki rezerwowych na boisko Kevin-Prince Boateng zameldował się golem. "Książę" uderzył zza pola karnego, a piłka zanim znalazła się w siatce, odbiła się jeszcze od słupka. Fiorentina po raz drugi w tym meczu dopadła Napoli.

2
63'

Bartłomiej Drągowski nie dał się pokonać płaskim uderzeniem Lorenzo Insigne. Piłkarz, który w tym spotkaniu strzelił gola, a przy dwóch asystował, musiał się obejść smakiem.

2
1
1
1
61'
ZMIANA

Fiorentina. Schodzi: Dusan Vlahović. Wchodzi: Kevin-Prince Boateng.

Dusan Vlahović #28
1
1
1
60'

Dusan Vlahović domagał się rzutu karnego. Po dośrodkowaniu Federico Chiesy został jednak powstrzymany zgodnie z przepisami piłkarskimi.

1
1
58'

Uderzenie Piotra Zielińskiego nie było tak dokładne jak strzał Jose Callejona. Futbolówka przeleciała obok bramki Bartłomieja Drągowskiego.

2
1
3
1
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jose Callejon. Asystował mu Lorenzo Insigne.

Azzurri ponownie na prowadzeniu. Bartłomiej Drągowski musi wyciągnąć piłkę z bramki po raz trzeci w tym spotkaniu. Jose Callejon huknął po ziemi z kilkunastu metrów po podaniu Lorenzo Insigne.

8
4
3
3
6
55'

Federico Chiesa poczęstował Alexa Mereta płaskim uderzeniem. Młody Włoch nie miał prawa do błędu, ponieważ piłka leciała prosto w niego.

2
1
1
2
1
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nikola Milenković. Asystował mu Erick Pulgar.

Viola zamieniła rzut rożny w drugiego gola. Po dośrodkowaniu Ericka Pulgara ze stałego fragmentu gry do piłki dopadł Nikola Milenković i pokonał strzałem głową Alexa Mereta. Napoli już straciło prowadzenie i sytuacja wróciła prawie do punktu wejścia.

10
5
3
6
3
50'

Federico Chiesa ominął bez problemu Allana oraz Kalidou Koulibaliego. Po podaniu młodego Włocha strzelił Riccardo Sottil. Fiorentina ma korner.

48'

Fiorentina próbuje wrócić do tego co było dobre w jej grze w pierwszej połowie. Przyspieszył Gaetano Castrovilli, ale został zatrzymany w polu karnym Napoli.