Serie A: 1. kolejka
24 sie 2019 18:00
90+3'

Juventus nie potrafi w stu procentach kontrolować wydarzeń i prokuruje rzuty wolne blisko linii własnego pola karnego. Za wykonanie stałego fragmentu zabrał się przed momentem Hernani i huknął potężnie tuż obok bramki Wojciecha Szczęsnego.

2
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Miralem Pjanić za faul na Simone Iacoponim.

1
90'

Doliczone sześć minut.

1
88'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Bernardeschi za faul na Roberto Inglese.

87'

Ostatnie szanse gospodarzy na wyrównanie. Publiczność jeszcze wierzy w możliwość zranienia faworyta.

1
85'

Parma. Schodzi: Antonino Barilla. Wchodzi: Yann Karamoh.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Antonino Barilla #17
82'

Zakotłowało się w polu karnym Wojciecha Szczęsnego. Kilku gospodarzy wpadło jednocześnie pod bramkę Juventusu, ale nie oddali soczystego uderzenia. Na dodatek sędzia asystent zasygnalizował spalonego. Tylko ostrzeżenie dla Bianconerich.

1
77'

Parma. Schodzi: Gaston Brugman. Wchodzi: Alberto Grassi.

Gaston Brugman #15
1
77'

W ostatnim kwadransie nie wyszła dwójkowa akcja Juanowi Cuadrado oraz Gonzalo Higuainowi. Trochę poczarowali południowcy.

75'

Piłkarze piją wodę przed ostatnim kwadransem.

1
73'

Cristiano Ronaldo zamierza ponownie być najczęściej strzelającym zawodnikiem w lidze włoskiej. Ciekawe, czy będzie najczęściej trafiającym do bramki. Przed momentem przymierzył po ziemi w Luigiego Sepe.

1
71'

Juventus. Schodzi: Douglas Costa. Wchodzi: Juan Cuadrado.

70'

Coraz mniej czasu zostało do zakończenia meczu. Nie odpalili fajerwerków zawodnicy obu drużyn, ale jeszcze jest czas na chociaż jakiś zimny ogień.

68'

Cristiano Ronaldo poluje na swojego gola.

66'

Cristiano Ronaldo huknął w lustro bramki, ale dokładnie tam, gdzie stał Luigi Sepe. Włoch miał możliwość zaprezentowania efektownej interwencji dla fotoreporterów.

1
63'

Juventus. Schodzi: Sami Khedira. Wchodzi: Adrien Rabiot.

60'

Cristiano Ronaldo strzelił za wysoko po podaniu Douglasa Costy. Portugalczyk podziękował za kolejne dobra podanie, którego nie potrafił wykorzystać.

2
1
59'

Miralem Pjanić powrócił na boisko. Bardzo boleśnie potraktował go Gervinho, ale na szczęście nie spowodował poważnej kontuzji.

1
57'

Parma. Schodzi: Dejan Kulusevski. Wchodzi: Luca Siligardi.

Dejan Kulusevski #44
56'

Bardzo niebezpieczne nadepnięcie na nogę Miralema Pjanicia. Nie ma nawet żółtego kartonika dla Gervinho.

1
54'

Za wykonanie rzutu wolnego blisko narożnika pola karnego Juventusu zabrał się Bruno Alves i huknął w mur ustawiony przez Wojciecha Szczęsnego.

1
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Sami Khedira za faul na Antonino Barilli.

Juventus FC
50'

Dwie zepsute akcje Juventusu. Pavel Nedved aż podskoczył po rajdzie Mattii De Sciglio zakończonym poza boiskiem. Później Cristiano Ronaldo nie udało się uruchomić podaniem Blaise'a Matuidiego.

2
48'

Gervinho szarżował w polu karnym przeciwnika. Obok Iworyjczyka był Mattia De Sciglio i nie pozwolił ani na dośrodkowanie, ani na uderzenie. Tylko korner dla Parmy, po którym nie udało jej się strzelić na bramkę Wojciecha Szczęsnego.

47'

Pierwszy chwyt Wojciecha Szczęsnego po przerwie. Obok podstawowego bramkarza Juventusu nie było żadnego przeciwnika.

1
46'

Druga połowa.

1
1
1
komentarz

Stara Dama będzie bronić przewagi po przerwie.

Czy Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto?
komentarz

Mistrz Włoch to również mistrz inauguracji, które seryjnie wygrywa.

1
1
45'

Doliczone trzy minuty.

1
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Hernani za faul na Cristiano Ronaldo.

Hernani #10
Parma Calcio 1913
1
43'

Za wykonanie rzutu wolnego zabrał się Miralem Pjanić. Bośniak trafił co prawda w bramkę Parmy, ale piłka szybowała tak wolno, że Luigi Sepe mógł dokładnie przemyśleć swoją interwencję przed jej wykonaniem.

1
39'

Po naradach, konsultacjach i zamieszaniu gra wznowiona. Nie zmienia się to, że grę prowadzi Juventus.

1
34'

Piłka w bramce Parmy po strzale Cristiano Ronaldo, ale nie ma gola z powodu spalonego w momencie podania Douglasa Costy. Długo naradzali się sędziowie, rysowali linie, mierzyli i przypatrywali się sytuacji. W końcu Fabio Maresca dostał komunikat, że musi rozczarować Portugalczyka.