0:1
Zakończony
AC Milan
90+8'

Nie ma gola. Miguel Veloso strzelił z rzutu wolnego tuż sprzed pola karnego w mur Milanu.

47
46
8
7
8
90+6'

Gianluigi Donnarumma ustawia mur...

34
22
38
14
25
90+5'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Davide Calabria za faul ratunkowy.

18
16
32
15
13
90+3'

Jeszcze rzut wolny tuż przed linią pola karnego Milanu.

12
9
19
11
14
90'

Doliczone trzy minuty.

19
15
15
16
14
88'

Końcówka spotkania. Ogromne zamieszanie, głośne protesty na trybunach, wojenna atmosfera. Hellas ma zamiar rzucić ostatnie siły do ataku.

13
11
11
9
9
86'

Żółtą kartkę otrzymał Ante Rebić za faul.

10
8
5
12
5
85'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Silvestri za protesty.

Marco Silvestri #1
13
10
6
9
8
83'

Nie ma gola Krzysztofa Piątka. Sędzia zobaczył sytuację na monitorze i gwizdnął faul na Marco Silvestrim. Polak złamał przepisy, kiedy dobijał uderzenie Hakana Calhanoglu.

12
11
13
41
61
79'

Hellas. Schodzi: Amir Rrahmani. Wchodzi: Gennaro Tutino.

9
79'

Hellas. Schodzi: Mattia Zaccagni . Wchodzi: Samuel Di Carmine.

9
76'

Milan w posiadaniu piłki i stara się jak najdłużej wymieniać podania. W ostatnich minutach najciekawiej było w polu karnym Hellasu, gdzie upadł Krzysztof Piątek, ale sędzia nie zdecydował się na podyktowanie kolejnej jedenastki.

9
3
5
1
8
74'

Żółtą kartkę otrzymał Sofyan Amrabat za faul na Ante Rebiciu.

6
2
2
3
2
72'

Milan ma za zadanie kontrolować wydarzenia i trzymać osłabionego i zmęczonego przeciwnika w bezpiecznej odległości od bramki Gianluigiego Donnarummy.

7
4
2
2
3
70'

Przełomowy gol Krzysztofa Piątka i Milanu.

67
30
6
6
8
68'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek.

Pierwsza bramka Krzysztofa Piątka w lidze włoskiej od 19 maja. Reprezentant Polski strzelił celnie z rzutu karnego. Marco Silvestri wyczuł intencję napastnika Milanu, ale nie był w stanie zatrzymać mocnego uderzenia. Krzysztof Piątek zatrzymał swój licznik bez gola, a Milan jest na prowadzeniu!

471
217
57
25
25
67'

Hellas. Schodzi: Valerio Verre. Wchodzi: Matteo Pessina.

Matteo Pessina #32
10
6
5
6
7
66'

Jedenastka dla Milanu! Sędziowie już tylko potwierdzają werdykt. Zagranie ręką było nieprzepisowe.

41
16
9
4
9
65'

Żółtą kartkę otrzymał Koray Guenter za odepchnięcie przeciwnika bez piłki.

8
4
3
2
3
64'

Wymiana podań Hakana Calhanoglu z Krzysztofem Piątkiem. Po uderzeniu Turka przyjezdni domagają się rzutu karnego.

6
6
4
1
4
62'

Krzysztof Piatek obrócił się przed polem karnym przeciwnika i strzelił bardzo niecelnie. Otworzył się mecz po powrocie zawodników z szatni na boisko.

6
10
4
7
7
60'

Celne uderzenie Milanu. Marco Silvestri zatrudniony przez Suso.

8
3
2
5
2
59'

Słupek za słupek! Valerio Verre był o włos od pokonania Gianluigiego Donnarummy i zapewnienia przewagi beniaminkowi. Po wrzutce Darko Lazovicia minimalnie przestrzelił.

4
2
2
5
2
57'

Słupek! Coraz bliżej gola Milanu. Davide Calabria pomylił się minimalnie zza pola karnego. Marco Silvestri nie miał szans na zatrzymanie piłki i odetchnął z ulgą.

4
2
3
2
5
56'

Ante Rebić zwariował. Po wrzutce sprzed pola karnego prawie się przewrócił zamiast oddać uderzenie z bliska.

3
2
2
5
6
55'

Ricardo Rodriguez przeprasza wszystkich kompanów za beznadziejne zagranie. Krzysztof Piątek był najmniej zachwycony rozciągnięciem Szwajcara poza boisko.

4
2
5
2
8
53'

Wymiana podań Milanu na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Franckowi Kessiemu nie udało się dostarczyć futbolówki do centralnie ustawionego Krzysztofa Piątka.

6
3
2
4
9
51'

Valerio Verre na spalonym. Akcja przerwana, a zapowiadała się nieźle.

7
5
5
5
5
49'

Marco Giampaolo bije brawo swoim podopiecznym. To efekt kolejnego ataku Hakana Calhanoglu zakończonego nieprecyzyjnym strzałem.

4
3
2
2
2
48'

Będziemy świadkami ataków Milanu na schowanych na własnej części boiska gospodarzy. Był już jeden strzał Hakana Calhanoglu, ale na celne uderzenie trzeba jeszcze poczekać.

4
6
1
2
4
46'

Gra wznowiona.

6
2
2
2
2
46'

Milan. Schodzi: Lucas Paqueta. Wchodzi: Ante Rebić.

20:16

Z numerem "10" w Milanie Hakan Calhanoglu. Potrzeba więcej mocnych akcentów od Turka.

3
2
4
3
Czy Krzysztof Piątek strzeli gola w meczu z Hellasem?
12
5
10
4
5
45'

Doliczona minuta.

3
2
3
2
2
43'

Ostatnie szanse Milanu na zyskanie prowadzenia w pierwszej połowie. Ivan Jurić awanturuje się przy linii bocznej boiska, a Marco Giampaolo wygląda na przerażonego.

5
2
2
1
3
42'

Marco Silvestri wznowił grę dalekim wykopem. Piłka została przyznana gospodarzom po faulu na zastawiającym dostęp do futbolówki defensorze Hellasu.

6
2
2
2
2
39'

Żółtą kartkę otrzymał Miguel Veloso za faul na Lucasie Paquecie.

6
3
3
5
4
38'

AC Milan nie stwarza sytuacji podbramkowych nawet grając jedenastu na dziesięciu. Przebicie się przez zasieki obronne Hellasu Werona nie jest banalnym zadaniem.

5
5
3
4
4
35'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Paqueta za faul na Mattii Zaccagnim.

3
2
2
3
5
34'

Hellas Werona ma problem z utrzymaniem się w posiadaniu piłki. Beniaminek koncentruje się na przeszkadzaniu Milanowi i stara się przeprowadzać takie kontrataki jak niedawny zakończony strzałem Valerio Verre.

4
5
2
2
2
31'

Davide Calabria uruchomił podaniem ustawionego w polu karnym przeciwnika Francka Kessiego. Uderzenie Iworyjczyka zostało zablokowane i tylko rzut rożny dla Milanu. Po nim Krzysztof Piątek próbował oddać uderzenie po wrzutce Suso.

7
7
5
2
3
28'

Valerio Verre złapał się za twarz. Świetna szansa na gola dla Hellasu zmarnowana! Piłkarz beniaminka wyskoczył do podania z drugiej linii, miał przed oczami tylko Gianluigiego Donnarummę, ale nie zdołał oddać celnego uderzenia.

6
3
4
8
9
27'

Jedni kłócą się z drugimi, za moment drudzy z pierwszymi. Fragment meczu, w którym iskrzy, ale nie pod bramkami.

5
5
11
8
8
25'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Piątek za faul w polu karnym przeciwnika.

23
11
16
18
26
23'

Milan rusza do ataku jedenastu na dziesięciu. Mariusz Stępiński tak jak Paweł Dawidowicz dostał czerwoną kartkę dość krótko po rozpoczęciu swojego występu w Hellasie.

12
6
8
5
7
21'

Czerwoną kartkę otrzymał Mariusz Stępiński.

Po debiucie. Mariusz Stępiński wyleciał z boiska. Sędzia zobaczył sytuację na monitorze i pokazał czerwoną kartkę za kopnięcie w twarz przeciwnika.

87
46
108
38
43
21'

Sędzia zainteresował się atakiem Mariusza Stępińskiego. Czerwona kartka wisi w powietrzu.

10
5
31
6
12
18'

Marash Kumbulla dostał ostrzeżenie słowne od sędziego po staranowaniu Lucasa Paquety w kole środkowym.

3
3
3
5
5
16'

Po faulu na Lucasie Paquecie szansa dla Milanu na gola z rzutu wolnego. Za wykonanie stałego fragmentu zabrał się Suso. Po jego wstrzeleniu interweniował Miguel Veloso.

2
2
3
4
4
13'

Dobre podanie Suso do Francka Kessiego. Do Iworyjczyka doskoczyli mobilni gospodarze i nie pozwolili na uderzenie. W odpowiedzi akcja Mariusza Stępińskiego zakończona niecelnym zagraniem.

2
1
5
2
1
12'

Theo Hernandez czeka na swoją szansę na ławce rezerwowych.

4
1
2
2
1
10'

Prostopadła piłka zagrana w kierunku Mariusza Stępińskiego. Byłemu reprezentantowi Polski nie udało się wygarnąć futbolówki między mediolańczykami.

2
1
3
1
3
8'

Gianluigi Donnarumma ratował Milan po raz pierwszy w tym spotkaniu. Najpierw zatrzymał dośrodkowanie, a następnie sytuacyjne uderzenie z bliska. Mało tam było miejsca na strzelenie gola.

4
1
2
2
1
7'

Żeby nie było za nudno rzut rożny wykonał Hellas Werona. Piłka trafiła przed szesnastkę Milanu do Miguela Veloso, którego strzał został zatrzymany przez obrońców z Mediolanu.

1
1
3
1
3
5'

Cała seria rzutów rożnych. Wszystkie wykonane z tego samego miejsca boiska przez Hakana Calhanoglu. Marco Silvestri wyszedł na przedpole i trochę niedarnie, ale zażegnał niebezpieczeństwo.

4
1
3
4
3
4'

Krzysztof Piątek dopadł do piłki i próbował już zaskoczyć Marco Silvestriego zza pola karnego. Odbita rykoszetem futbolówka poleciała poza boisko i Milan miał jeszcze korner.

12
4
1
4
2
2'

Wrzutka z prawego skrzydła na głowę Valerio Verre. Jeden z ofensywnych zawodników Hellasu Werona schował się między obrońcami Milanu i strzelił znacznie nad poprzeczką.