0:2
Zakończony
Inter Mediolan
90+2'

Słupek po strzale Antonio Candrevy. Zmiennik powinien jeszcze lepiej zakończyć kontratak swojego zespołu. Po przerwie Nerazzurri strzelili dwa gole i oddali dwa uderzenia w obramowanie.

2
1
1
5
1
90+2'

Wrzutka Suso do Krzysztofa Piątka. Blisko napastnika Milanu są czujni obrońcy Interu i nie pozwalają na realne zagrożenie Samirowi Handanoviciowi.

6
3
1
2
4
90'

Doliczone pięć minut.

4
4
5
3
2
88'

Żółtą kartkę otrzymał Ante Rebić za faul na Diego Godinie.

3
1
1
2
86'

Nie poddali się jeszcze gracze w czerwono-czarnych pasiakach. Theo Hernandez wbiegł pod bramkę Samira Handanovicia i z dużym trudem zablokowali to uderzenie gracze Interu.

2
2
2
2
84'

Lucas Biglia wystrzelił piłkę w powietrze. Dużo stałych fragmentów ma drużyna Marco Giampaolo, ale kompletnie nic z tego nie wynika. Wygonił kolejnych kibiców Milanu z trybun.

1
3
83'

Milan. Schodzi: Rafael Leao. Wchodzi: Ante Rebić.

83'

Romelu Lukaku podwoił przewagę Nerazzurrich.

2
1
2
82'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo D'Ambrosio.

1
82'
80'

Firmowa akcja Matteo Politano. Zmiennik zbiegł z prawego skrzydła przed pole karne i trafił technicznym uderzeniem w poprzeczkę! Centymetry dzieliły Inter od trzeciego gola.

2
3
1
2
78'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Nicolo Barella.

Zanosiło się na gola Belga i jest! Inter Mediolan ma dwie bramki przewagi, a Milan jest na deskach. Romelu Lukaku świetnie ustawił się, nie zrobił problemu z obecności Alessio Romagnoliego i po dobrym wyskoku główkował w narożnik bramki po wrzutce Nicolo Barelli. Romelu Lukaku kłania się nisko swoim kibicom. Pierwsza bramka w derbach następcy Mauro Icardiego. Część fanów Rossonerich wychodzi ze stadionu.

24
12
7
8
14
76'
75'

Jeżeli nie udzie budowanie akcji, może uda się wyrównać ze stałego fragmentu. Krzysztof Piątek czekał na dobre dośrodkowanie Suso, jednak podanie Hiszpana było do Alessio Romagnolego, który na dodatek faulował.

1
3
1
1
74'

Kibice Milanu są coraz bardziej poirytowani sennymi wymianami podań Milanu. Drużyna Marco Giampaolo nie stwarza groźnych sytuacji podbramkowych. Nie można powiedzieć, że Samir Handanović jest w tarapatach.

2
2
7
2
72'
71'

Inter. Schodzi: Stefano Sensi. Wchodzi: Matias Vecino.

2
1
2
4
3
70'

Lucas Paqueta zaplątał się na wysokości pola karnego przeciwnika. Blisko Brazylijczyka znajdował się Diego Godin i nie pozwolił na kontynuowanie ataku.

1
1
1
3
2
69'

Milan w rozegraniu piłki, a jego lokalny wróg wyczekuje na ruch. Akcja z udziałem Krzysztofa Piątka została skasowana przed linią pola karnego Interu.

5
3
6
1
67'

Gianluigi Donnarumma interweniował na raty. Najpierw strącił piłkę po dośrodkowaniu Diego Godina, następnie już popisał się chwytem po próbie sytuacyjnego strzału.

1
1
1
66'

Na razie strzelcem jedynego gola Marcelo Brozović.

4
3
1
65'

Podanie do Krzysztofa Piątka. Nie była to łatwa do opanowania piłka i nie udało się tego zrobić napastnikowi Rossonerich.

1
4
3
3
64'

Milan. Schodzi: Hakan Calhanoglu. Wchodzi: Lucas Paqueta.

62'

Zadymiło się w Mediolanie. Poszły również w ruch petardy hukowe.

1
60'

Mnożyły się niedokładności w ostatnich minutach. Piłkarze Marco Giampaolo mają problem z opanowaniem rozpędzonego po objęciu prowadzenia przeciwnika.

1
1
3
1
56'

Milan próbował odpowiedzieć z rzutu wolnego. Tym razem za dośrodkowanie zabrał się Hakan Calhanoglu, ale trafił w zawodnika w niebiesko-czarnym pasiaku. Sędziowie sprawdzali, czy nie powinno być rzutu karnego za zagranie ręką Milana Skriniara, ale nie.

1
1
1
1
52'

Podopieczni Antonio Conte przeważali w pierwszej połowie, a do bramki trafili na początku drugiej części. Milan w opałach. Teraz Krzysztof Piątek i jego kompani są pod presją.

5
1
1
3
4
49'

Gol! Strzelił Marcelo Brozović. Asystował mu Stefano Sensi.

Inter na prowadzeniu w derbach Mediolanu! Długo trzeba było czekać na decyzję sędziego, ale wreszcie jest i szaleją ze szczęścia kibice Nerazzurrich. Po szybkim rozegraniu rzutu wolnego Marcelo Brozović strzelił płasko, a Gianluigiego Donnarummę zmylił tym razem rykoszet. Daniele Doveri jeszcze zastanawiał się, czy uznać gola, ponieważ będący na spalonym Lautaro Martinez mógł utrudniać interwencję, ale po zobaczeniu powtórek wskazał na środek boiska.

17
17
8
14
31
48'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Conti za faul na Stefano Sensim.

1
2
1
3
5
46'

1
45+2'

Po przewinieniu na Rafaelu Leao szansa na dobre dośrodkowanie w pole karne Nerazzurrich. Za wykonanie stałego fragmentu zabrał się Suso, ale nie podniósł futbolówki na odpowiedni pułap.

2
1
1
45'

Doliczone trzy minuty.

2
1
1
1
44'

Jeszcze szansa Krzysztofa Piątka po wrzutce Rafaela Leao. Napastnik Milanu bije brawo podającemu. Portugalczyk nie ma powodu do odwdzięczenia się, ponieważ Polak nie przymierzył głową.

4
7
1
8
1
42'

Przerwa w grze spowodowana urazem Francka Kessiego. Starł się blisko linii bocznej boiska z Marcelo Brozoviciem.

4
1
40'

W ostatnim momencie zatrzymany został Suso. Fantastyczny rajd Hiszpana przez prawie całe boisko. Jeszcze przejął piłkę Krzysztof Piątek, po którego przytomnym podaniu było niecelne uderzenie.

3
1
1
3
3
39'

W derbach Mediolanu pięknych goli nie brakowało. Nieomal zobaczyliśmy kolejnego.

1
1
1
2
37'

Potwierdzenie decyzji przez sędziów VAR. Nie ma gola dla Interu.

4
2
1
1
35'

Tym razem piłka w bramce Interu, ale nie ma gola! Po wrzutce Nicolo Barelli strzelił przewrotką Danilo D'Ambrosio i nie wiadomo czy piękniejsze było to uderzenie czy parada Gianluigiego Donnarummy. Wahadłowy Nerazzurrich na minimalnym spalonym.

2
1
1
1
33'

Krzysztof Piątek wskoczył na plecy obrońców i próbował oddać uderzenie po dośrodkowaniu Andrei Contiego. Nie zabrakło tam dużo, jednak futbolówka przeleciała obok głowy reprezentanta Polski.

6
5
3
6
7
32'

Twarda walka o panowanie w Mediolanie.

1
1
1
30'

Także Romelu Lukaku został sfaulowany przez bojowo nastawionego przeciwnika. Za nami pół godziny meczu i wciąż bezbramkowo.

3
1
3
2
2
29'

Przejęli piłkę podopieczni Marco Giampaolo, a ich przeciwnicy byli przez minutę w jedenastu na własnej połowie. Cofnęli się również Romelu Lukaku oraz Lautaro Martinez.

2
27'

Przewinienie na Krzysztofie Piątku. Poturbował go Stefan De Vrij.

5
3
5
4
7
25'

Lepsze minuty zawodników Milanu, którzy nie przegrywają tylko dzięki Gianluigiemu Donnarummie. Teraz to podopieczni Marco Giampaolo są na połowie przeciwnika, a uderzenie Hakana Calhanoglu zostało zablokowane.

1
2
2
2
23'

Milan nie zamierza tylko chować się przed atakami przeciwnika. Hakan Calhanoglu strzelił do bramki Samira Handanovicia, ale nie ma gola z powodu zagrania ręką Francka Kessiego. Uczestniczył w tej akcji i odegrał ważną rolę Krzysztof Piątek.

6
6
2
22'

Gianluigi Donnarumma bohatersko chroni Milan wobec bombardowania! Włoch zatrzymał piłkę po strzale Lautaro Martineza. Jeszcze dobitka Danilo D'Ambrosio w słupek. Nie ma szczęścia Inter. Naciska, ale brakuje mu wykończenia.

1
2
2
1
20'

Nie ma Ronaldo w Interze, ma strzelać Romelu Lukaku, ale pierwsza szansa zmarnowana.

2
3
2
1
2
18'

Romelu Lukaku miał genialną szansę na strzelenie gola! Nie wykorzystał jej. Pięknie interweniował Gianluigi Donnarumma po płaskim uderzeniu. Tylko Włocha miał przed oczami Belg i nie znalazł sposobu na jego pokonanie.

3
1
1
16'

Przewinienie na Lautaro Martinezie blisko narożnika pola karnego Milanu. Za wykonanie rzutu wolnego zabrał się Stefano Sensi, którego wstrzelenie nie sprawiło problemu Rossonerim.

1
1
15'

Hakanowi Calhanoglu nie wyszło przyjęcie między obrońcami Interu. W odpowiedzi akcja formalnych gości zakończona wrzutką Romelu Lukaku.

1
2
13'

Franck Kessie starał się poderwać do ataku zawodników Milanu. Zatrzymał go wysoko poza własnym polem karnym Milan Skriniar.

3
2
10'

Blisko kuriozalnego gola Interu. Po podaniu Ricardo Rodrigueza miał problem z przyjęciem Gianluigi Donnarumma. Włoch miał szczęście, że jedynym łupem sunącego wślizgiem po murawie Lautaro Martineza był korner.

2
1
1
9'

Niezmiennie warunki gry dyktują piłkarze Interu Mediolan, ale ich rywale bronią twardo. Wrzutka do Romelu Lukaku została zneutralizowana i ostatecznie złapana przez Gianluigiego Donnarummy.

1
1
1
8'

Namiastka derbowego klimatu.

5
7'

Piłkarze w niebiesko-czarnych pasiakach wymieniają podania i szukają sposobu na przedostanie się pod bramkę Gianluigiego Donnarummy.

2
1
1
5'

Rozegrali piłkę podopieczni Antonio Conte. Stefano Sensi nie poradził sobie na wysokości pola karnego przeciwnika z Franckiem Kessim. Włoch sfaulował broniącego z powodzeniem Iworyjczyka.

2
1
2
2
3'

Pierwsza próba pokonania Samira Handanovicia w wykonaniu Krzysztofa Piątka była nieudana. Atakował po przeciwnej stronie boiska Lautaro Martinez, ale wyłącznie sfaulował Mateo Musacchio.

3
5
3
4
3
2'

Drużyny w tradycyjnych strojach. AC Milan w czerwono-czarnych pasiakach i białych spodenkach, a jego lokalny wróg w niebiesko-czarnych koszulkach oraz czarnych spodenkach.