Serie A: 4. kolejka
22 wrz 2019 15:00
90+2'

Albin Ekdal wyrzucił kamyczek z buta. Nie wiadomo, czy przeszkadzałby równie mocno przy niekorzystnym wynik, ale czas pracuje na korzysć Sampdorii.

1
1
90'

Doliczone cztery minuty.

1
90'

Tym razem uderzenie po ziemi na bramkę przyjezdnych. Salvatore Sirigu broni pewnie i tylko dzięki niemu Torino ma nadal szansę na zapunktowanie.

1
89'

Groźne dośrodkowanie i z trudem wybronili się Blucerchiati. Starał się ratować swoją drużynę i wyrównać Andrea Belotti.

88'

Emiliano Rigoni wbiegł między grupkę przeciwników. Nie pozwolili oni na kontynuowanie ataku i sprawdzenie strzałem Salvatore Sirigu.

1
85'

Ostatnie minuty spotkania. Sytuacja wydaje się być pod kontrolą gospodarzy, ale nie takie historie jak odrobienie jednego gola widziało calcio tylko w tym sezonie.

2
82'

Torino. Schodzi: Bremer. Wchodzi: Alejandro Berenguer.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Bremer #36
1
81'

Walczą do końca przyjezdni. Coraz większe siły zaangażowane do ataku na bramkę Sampdorii.

1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Fabio Quagliarella za faul na Daniele Basellim.

Sampdoria Genua
1
2
78'

Żółtą kartkę otrzymał Emiliano Rigoni za faul na Daniele Basellim.

Emiliano Rigoni #10
1
1
76'

Andrea Belotti łapie się za głowę i głośno pokrzykuje. Napastnik Torino domaga się rzutu karnego, a przynajmniej na pierwszy rzut oka wyglądało to na kuriozalne nurkowanie.

2
1
1
72'

Torino nareszcie zorganizowało się do ataku po zmianie wyniku i dwóch roszadach personalnych. Nieco podniosła się temperatura w polu karnym Sampdorii, ale nie było groźnego uderzenia.

2
70'

Fabio Quagliarella zagrał piłkę w środek pola karnego, a w obronie Torino nastąpił paraliż. Przyjezdni z trudem zablokowali serię strzałów Sampdorii.

1
1
69'

Sampdoria. Schodzi: Alex Ferrari. Wchodzi: Jeison Murillo.

Alex Ferrari #25
1
68'

Torino. Schodzi: Soualiho Meite. Wchodzi: Simone Verdi.

Soualiho Meite #23
1
65'

Dobre minuty gospodarzy wyraźnie uskrzydlonych prowadzeniem. Do kolejnych ataków niesie zawodników Sampdorii doping pokrzepionych kibiców na Stadio Luigi Ferraris.

2
63'

Salvatore Sirigu trzyma przyjezdnych na powierzchni w tym spotkaniu. Po podaniu Fabio Depaolego sam na sam z bramkarzem Torino znalazł się Ronaldo Vieira i nie potrafił pokonać doświadczonego przeciwnika płaskim uderzeniem. Tylko korner dla zespołu z Genui.

2
1
62'

Torino. Schodzi: Ola Aina. Wchodzi: Diego Laxalt.

58'

Sędziowie nie zdecydowali się na anulowanie gola. Potwierdzenie trafienia Manolo Gabbiadiniego.

1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Simone Zaza za protestowanie. Kartonik trafił też do Waltera Mazzarriego.

56'

Gol! Strzelił Manolo Gabbiadini.

Jest efekt wyraźnego przyspieszenia w drugiej połowie. Manolo Gabbiadini wyłuskał piłkę spod nóg nerwowo interweniującego defensora i nie zastanawiał się długo co z nią zrobić. Uderzenie z bliska do siatki i Sampdoria jest na prowadzeniu.

3
1
1
55'

Ataki obu drużyn po przerwie są groźniejsze. Wyraźnie ożywili się piłkarze po powrocie z szatni na boisko.

1
1
1
53'

Simone Zaza nie opanował piłki na połowie przeciwnika. Blisko byłego reprezentanta Włoch był Omar Colley i zachował się jak profesor.

1
1
51'

Armando Izzo dopadł do piłki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i natychmiast strzelił prostym podbiciem. Futbolówka uciekła reprezentantowi Włoch za wysoko.

1
49'

Torino stara się odpowiedzieć na niebezpieczny atak Sampdorii. Soualiho Meite miał bardzo dogodną pozycję, żeby oddać strzał do bramki, a poślizgnął się w polu karnym. Salwa śmiechu na trybunach w Genui.

47'

Fabio Depaoli wstrzelił piłkę z okolic narożnika pola karnego. Niecelnie. Po chwili ponowienie ataku i tym razem wyglądało to bardzo ciekawie. Po zagraniu w szesnastce uderzenie Emiliano Rigoniego nad bramką Torino.

1
46'

Rozpoczęła się druga połowa.

1
Czy po przerwie padnie minimum gol?
1
45'

Doliczone dwie minuty.

1
45'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego dwa uderzenia. Oba nieprzepisowe, ponieważ po gwizdku. Sędzia zasygnalizował spalonego Andrei Belottego.

41'

1
41'

Konsultacje z sędziami w wozie. Nie ma rzutu karnego dla Torino. Przyjezdni musieli zadowolić się kornerem.

38'

Coraz mniej czasu zostało zawodnikom na strzelenie gola w pierwszej połowie. Statystyka uderzeń celnych wygląda fatalnie, więc lepiej o niej nie wspominać.

1
36'

Okazja na groźne dośrodkowanie z rzutu rolnego. Lorenzo De Silvestri starał się oddać po nim uderzenie, ale piłka tylko prześlizgnęła się przed wahadłowym Torino.

34'

Emil Audero bywał już bohaterem starć z Bykami.

1
32'

Emil Audero staranował Andreę Belottego. Nie patrzył na przeciwności bramkarz Sampdorii, kiedy wyszedł wysoko w powietrze do piąstkowania.

1
31'

Na razie pozbierał się Alex Ferrari i wprowadzenie nowego obrońcy nie jest konieczne. Nerwowo przy ławce rezerwowych Sampdorii Genua.

1
30'

Przerwa w grze spowodowana urazem. Szykuje się zmiana w Sampdorii. Już zdjął dres Jeison Murillo.

1
28'

Aktywny jest Simone Zaza na połowie przeciwnika. Mniej widać Andreę Belottego. W ostatnich minutach Torino dłużej utrzymuje się w posiadaniu piłki.

25'

Walter Mazzarri przypatruje się ze zmartwioną miną wydarzeniom na boisku. Drużyna z Piemontu jeszcze nie stworzyła sytuacji podbramkowej niebezpiecznej dla Emila Audero.

22'

Po głębokim dośrodkowaniu piłka trafiła w pole karne do Lorenzo De Silvestrego. Włoch zgrał jeszcze piłkę w środek szesnastki, ale więcej było tam obrońców Sampdorii i zażegnali niebezpieczeństwo.

1
20'

Spektakularna bramka Patrika Schicka w konfrontacji z Toro.

18'

Dośrodkowanie Bartosza Bereszyńskiego z prawego skrzydła. Piłka spadła na głowie dobrze ustawionego zawodnika Torino. Nie było w pobliżu Fabio Quagliarelli.

15'

Manolo Gabbiadini wywalczył sobie miejsce przed polem karnym przeciwnika i poczęstował Salvatore Sirigu uderzeniem. Doświadczony bramkarz nie miał problemu z zatrzymaniem sunącej po mokrej murawie piłki.

1
13'

Kolejne ostre zagranie na połowie Torino. Podopieczni Waltera Mazzarriego nie przebierają w środkach, natomiast gospodarze mają problem ze spożytkowaniem swoich stałych fragmentów.

1
10'

Brakuje niebezpiecznych ataków. Bramkarze Emil Audero oraz Salvatore Sirigu mają dość spokojne wejście w mecz. Piłka krąży w centralnej części boiska.

1
7'

Przewinienie Bremera. To jeszcze początek spotkania i sędzia dość pobłażliwie podszedł do niebezpiecznego zagrania defensora z Turynu. Mogła być kartka.

5'

Wymiana podań piłkarzy Sampdorii, ale nie przeprowadzili niebezpiecznego ataku. Futbolówka wylądowała w rękawicach Salvatore Sirigu, który spokojnie otworzył grę.

2'

Gospodarze w niebieskich koszulkach i białych spodenkach. Torino w biało-bordowych strojach.

1
Czy Sampdoria wygra mecz z Torino FC?
14:13

Takie gole Lucas Torreira strzelał Torino, kiedy był jeszcze pomocnikiem Sampdorii.

14:13

Jedenastka Torino.

14:13

Zestawienie gospodarzy.

14:01

Bartosz Bereszyński jest w podstawowym składzie, a Karol Linetty rozpocznie mecz na ławce rezerwowych.

2
1
13:59

Sędzia: Piero Giacomelli

13:59

Napastnikiem Sampdorii jest Fabio Quagliarella, który z Torino był związany przez osiem lat. W tym sezonie król strzelców ligi włoskiej zdobył na razie jedną bramkę z rzutu karnego. W niedzielę spróbuje pokonać Salvatore Sirigu.

2
1
13:59

Torino FC pożegnało się wcześnie z europejskimi pucharami. W poniedziałek Byki mogły zostać nawet liderami ligi włoskiej, ale poniosły wstydliwą porażkę 1:2 z US Lecce na własnym stadionie. Toro poszuka rehabilitacji na stadionie Sampdorii.

2
1
1
1
1
13:59

Sampdoria zagra o pierwsze punkty w sezonie. Za zespołem prowadzonym przez Eusebio Di Francesco trzy porażki ligowe z Lazio, Sassuolo oraz Napoli. W konfrontacji z wicemistrzem Włoch było widać symptomy poprawy w grze ofensywnej Blucerchiatich.