1:3
Zakończony
ACF Fiorentina
90+3'

Trudno powiedzieć, żeby na trybunach trwało wyczekiwanie na ostatni gwizdek, ponieważ część z nich jest już pusta.

4
6
3
4
1
90'

Doliczone pięć minut. Ciekawe w jakim celu.

3
3
2
4
5
89'
87'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Benassi za faul.

1
1
1
86'

Żółtą kartkę otrzymał Pol Lirola za faul.

2
1
1
86'

Żółtą kartkę otrzymał Davide Calabria za faul.

1
1
1
3
80'

Gol! Strzelił Rafael Leao. Asystował mu Theo Hernandez.

Trudno mówić o ratowaniu honoru, ale jest trafienie zespołu z Mediolanu. Rafael Leao zatańczył z piłką między obrońcami i pokonał Bartłomieja Drągowskiego płaskim uderzeniem. Nie będzie czystego konta Polaka.

25
6
8
12
7
79'

Milan. Schodzi: Suso. Wchodzi: Samuel Castillejo.

1
1
2
1
79'

Fiorentina. Schodzi: Gaetano Castrovilli. Wchodzi: Marco Benassi.

1
78'

Gol! Strzelił Franck Ribery. Asystował mu Federico Chiesa.

Akcja zainicjowana i zakończona przez Francka Riberego. Francuz po strzale do bramki Milanu usłyszał brawa z trybun. Przełożył sobie bezbronnych przeciwników i pokonał Gianluigiego Donnarummę.

39
21
18
9
6
76'

Franck Ribery zwiódł przeciwnika na linii pola karnego i oddał uderzenie z kilkunastu metrów. Francuz trafił w nogę przeciwnika i wywalczył dla swojego zespołu tylko korner.

3
2
1
2
3
75'

Piłkarska egzekucja. AC Milan cierpi na boisku. Nie ma jednego zawodnika, nie ma realnej szansy na zapunktowanie, a zawodnicy Fiorentiny rozgrywają piłkę jakby grali sparing z trzecioligowcem.

6
1
1
2
4
70'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Federico Chiesa!

Kibice wychodzą. Czerwono-czarna część Mediolanu ma dość. Jeszcze broni gospodarzy Gianluigi Donnarumma. Interwencja reprezentanta Włoch po strzale Federico Chiesy z rzutu karnego. Pozytywny akcent dla Milanu.

9
8
14
3
12
69'

Rzut karny dla gości po faulu Ismaela Bennacera na Gaetano Castrovillim.

7
2
8
2
66'

Gol! Strzelił Gaetano Castrovilli.

Szalona radość przyjezdnych. Podstawowi gracze cieszą się wspólnie w rezerwowymi. Fiorentina zaatakowała po wykluczeniu Mateo Musacchio i strzeliła drugiego gola. Po wstrzeleniu Federico Chiesy interweniował Gianluigi Donnarumma, ale odbił piłkę pod nogi Gaetano Castrovilliego. Ciąg dalszy można sobie wyobrazić. Pewne uderzenie i jest 0:2 w Mediolanie!

25
16
8
5
4
63'

Drużyna z Florencji wysoko na połowie przeciwnika. Przyjezdni rozsądnie odcinają od podań tych zawodników ofensywnych Milanu, którzy pozostali na murawie.

1
1
1
1
3
60'

Fiorentina przed dużą szansą na odniesienie zwycięstwa. Ma przewagę gola oraz zawodnika w polu. Tymczasem w grze Milanu błąd za błędem.

3
3
4
6
4
58'

Krzysztof Piatek wygwizdany w Mediolanie po bezbarwnej blisko godzinie przebywania na boisku.

51
19
14
56
36
57'

Milan. Schodzi: Krzysztof Piątek. Wchodzi: Leo Duarte.

36
9
5
13
16
55'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Mateo Musacchio. Sędzia obejrzał powtórki i zamienił napomnienie na czerwony kartonik. Przewinienie na Francku Riberym było bardzo ostre.

13
8
12
7
7
53'

Może czerwona kartka? Sędzia sprawdza.

6
3
5
4
4
50'

Kolejny stały fragment dla Milanu. Piąstkowanie Bartłomieja Drągowskiego po wrzutce. Skuteczna reakcja Polaka na przedpolu.

6
4
1
3
49'

Żółtą kartkę otrzymał German Pezzella za faul na Krzysztofie Piątku.

German Pezzella #20
7
1
1
1
48'

Szansa na pokonanie Bartłomieja Drągowskiego po wrzutce z rzutu wolnego. Z małymi problemami wybronili się podopieczni Vincenzo Montelli.

4
1
1
1
46'

Druga połowa.

1
1
1
46'

Milan. Schodzi: Franck Kessie. Wchodzi: Rade Krunić.

20:07

Aktualnie z "10" w Milanie występuje Hakan Calhanoglu. Jeden z tych, na których będą liczyć gospodarze po przerwie.

3
1
2
1
Czy AC Milan wyrówna po przerwie?
3
45'

Doliczona minuta.

3
2
4
2
2
42'

Bartłomiej Drągowski interweniował po raz drugi po strzale zawodnika Milanu. Pierwsza połowa prawie bezbłędna w wykonaniu Polaka. Było jedno nędzne wyjście na przedpole, ale bez konsekwencji.

5
6
1
5
1
41'

Obudzili się gospodarze, ale to nadal nie jest to czego oczekuje publiczność w Mediolanie. Zresztą wystarczy spojrzeć na wynik. Za kilka minut przerwa.

1
1
4
1
38'

Statystycy nie nadążają. Cztery strzały w nieco ponad minutę. Dwa ostatnie Federico Chiesy i również do rubryki niecelne.

3
2
36'

Dwa uderzenia z dystansu i oba niecelne. Alessio Romagnoli chybił, Erick Pulgar zrobił to samo po przeciwnej stronie boiska.

2
2
1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Nikola Milenković za wcześniejsze przewinienie na Ismaelu Bennacerze.

2
2
1
1
34'

Gospodarze już nieźle rozpędzeni. Piłkarze Fiorentiny musieli ofiarnie interweniować po płaskim dośrodkowaniu.

3
2
1
2
33'

AC Milan głównie na połowie przeciwnika. Drużyna prowadzona przez Marco Giampaolo wywalczyła kilka stałych fragmentów gry, ale na razie nie potrafi ich spożytkować.

2
1
2
1
1
32'

Krzysztof Piątek domagał się rzutu karnego po kolizji z udziałem Martina Caceresa.

3
8
6
2
2
30'

Suso rozrzucił grę do wysoko ustawionego Ismaela Bennacera. Płaskie dośrodkowanie pomocnika Milanu zostało zatrzymane przez defensora z Florencji. Jeszcze korner, po którym interweniowali goście.

3
3
1
28'

Piłka w bramce Milanu, ale tym razem nie ma gola. Następna akcja z udziałem Federico Chiesy oraz Francka Riberego. Na koniec Gaetano Castrovilli strzelił do siatki, ale wcześniej był spalony.

1
3
3
4
3
24'

Suso huknął zza pola karnego. Piękna interwencja Bartłomieja Drągowskiego. Nie dał się przelobować bramkarz Fiorentiny, wzbił się w powietrze i sparował piłkę nad poprzeczkę.

7
11
2
1
23'

Krzysztof Piątek próbował oddać strzał głową po dośrodkowaniu Rafaela Leao. Zabrakło odrobiny dokładności portugalsko-polskiemu duetowi.

3
2
1
1
23'

Drużyna z Florencji potrafiła w tym sezonie zatrzymać Juventus i zremisować z nim bezbramkowo. Teraz prowadzi z Milanem.

3
1
21'

AC Milan próbuje przedrzeć się w pole karne przeciwnika. Jak to często bywa Rossoneri rozpoczęli odważnie, ale teraz ponownie snują się między podopiecznymi Vincenzo Montelli.

2
1
1
18'

Dalbert Henrique wykonał płaskie dośrodkowanie w kierunku Federico Chiesy. Przeciął je we własnym polu bramkowym Gianluigi Donnarumma.

4
16'

Fiorentina świetnie otworzyła mecz. Federico Chiesa (na zdjęciu) wywalczył jedenastkę.

1
1
1
1
14'

Gol! Strzelił Erick Pulgar.

Spokojne wykonanie rzutu karnego. Erick Pulgar się nie myli. Płaskie uderzenie Chilijczyka w prawy narożnik, Gianluigi Donnarumma położył się w lewym i Fiorentina jest na prowadzeniu.

14
7
5
9
19
12'

Żółtą kartkę otrzymał Ismael Bennacer za faul we własnym polu karnym.

2
2
1
12'

Rzut karny dla Fiorentiny po faulu Ismaela Bennacera na Federico Chiesy. Genialną akcję przeprowadził Franck Ribery i to on był ojcem tego wydarzenia.

4
2
4
7
8
11'

Kolejna akcja Federico Chiesy. Reprezentant Włoch wymienił podania z Franckiem Riberym i oddał uderzenie. Szczęśliwie interweniował Gianluigi Donnarumma i dzięki niemu nadal jest bezbramkowo w Mediolanie.

2
1
1
1
10'

Podanie z rzutu wolnego na wprost bramki Gianluigiego Donnarummy. Piłka po uderzeniu ugrzęzła między defensorami Milanu i goście musieli zadowolić się rzutem rożnym.

1
1
2
9'

Szansa na dobre uderzenie z rzutu wolnego. Thao Hernandez sfaulował blisko linii własnego pola karnego Federico Chiesę.

2
1
8'

Atak Rossonerich. Piłka rzucona na lewe skrzydło, skąd posłane zostało dośrodkowanie przez Hakana Calhanoglu. Na koniec uderzenie z dystansu, ale nieczyste i niecelne.

1
1
1
1
6'
2
5
5
4'

Pierwszy atak Fiorentiny zakończony uderzeniem z dystansu w przeciwnika. Próbował Federico Chiesa zmusić do kapitulacji Gianluigiego Donnarummę, ale na początek musi ominąć obrońców z Mediolanu.

3
1
1
3'

Podanie w pole karne od Francka Kessiego w kierunku Rafaela Leao. Z problemami, ale interweniowali dobrze ustawieni German Pezzella oraz Martin Caceres.

3
1
1
1
2'

AC Milan w tradycyjnych czerwono-czarnych pasiakach, a jego przeciwnik z Florencji w zielonych koszulkach oraz spodenkach.

4
1
1
Czy Bartłomiej Drągowski zachowa czyste konto w meczu z Milanem?
5
2
4
20:07

Milan nie miał swojego bohatera w ostatnich derbach Mediolanu i przegrał z Interem. Dziś liczy między innymi na Krzysztofa Piątka.

3
3
2
2
1
19:56

Piłkarze z Florencji w Mediolanie. Bartłomiej Drągowski stanie w bramce gości, a Szymon Żurkowski rozpocznie spotkanie na ławce rezerwowych.

19:54

W poprzednim sezonie mecze Milanu z Fiorentiną wygrywali goście. Konfrontacja w Mediolanie zakończyła się wynikiem 1:0 dla Violi dzięki uderzeniu Federico Chiesy. W rewanżu na Stadio Artemio Franchi zwyciężył Milan 1:0 dzięki strzałowi Hakana Calhanoglu.

1
1
4
1
1
19:54

ACF Fiorentina zwyciężyła w środku tygodnia 2:1 z Sampdorią Genua. Była to przełomowa wygrana dla zespołu i trenera Vincenzo Montelli. Bartłomiej Drągowski i spółka postarają się pójść za ciosem w Mediolanie.

2
1
2
3
1
19:54

AC Milan przegrał poprzedni mecz 1:2 z Torino FC. Drużyna prowadzona przez Marco Giampaolo objęła prowadzenie dzięki strzałowi Krzysztofa Piątka z rzutu karnego. Po przerwie Byki odwróciły wynik dzięki dwóm celnym uderzeniom Andrei Belottego.