4
1
1
89'

Gennaro Tuttino strzelił niecelnie z bliska po płaskim dośrodkowaniu. Trafienie kontaktowe wisiało w powietrzu. Zmiennik jednak potwornie chybił, kiedy Alex Meret leżał już na łopatkach.

2
1
88'

Ostatnie minuty spotkania. Hellas Werona zgubił piłkę w centrum boiska i nie jest to pierwsza taka sytuacja w tym spotkaniu. Bramki Arkadiusza Milika to ciosy, po których beniaminek chwieje się na nogach.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Zieliński za przewinienie taktyczne.

1
2
2
8
3
83'

Dries Mertens miał szansę na strzelenie swojego gola. Piłka po uderzeniu doświadczonego Belga zatrzymała się na słupku.

1
1
1
2
81'
80'

Hellas Werona. Schodzi: Sofyan Amrabat. Wchodzi: Gennaro Tutino.

wchodzi Wchodzi
Gennaro Tutino #66
schodzi Schodzi
1
2
78'

Spotkanie już mniej ekcytujące i zagadkowe niż na początku. Hellas Werona wyraźnie zniechęcony golami Arkadiusza Milika, a także interwencjami Alexa Mereta. Przed momentem Włoch ponownie zatrzymał futbolówkę po próbie z dystansu.

1
1
1
4
76'

Napoli. Schodzi: Lorenzo Insigne. Wchodzi: Dries Mertens.

75'

Został kwadrans do końca podstawowego czasu. Hellas Werona na połowie przeciwnika. Przed momentem szansę na zatrudnienie, a może nawet pokonanie Alexa Mereta miał Samuel Di Carmine. W ostatnim momencie zablokował go defensor Napoli.

1
1
71'

Hellas Werona jeszcze próbuje poprawić wynik. Davide Faraoni strzelił zza pola karnego nieznacznie obok bramki strzeżonej przez Alexa Mereta.

4
1
1
1
70'

Arkadiusz Milik prowadzi Napoli do zwycięstwa.

44
23
7
3
4
67'

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Asystował mu Lorenzo Insigne.

Druga bramka Arkadiusza Milika. W tym meczu i w sezonie. Po rzucie wolnym wywalczonym przez Piotra Zielińskiego napastnik Napoli ponownie ruszył w kierunku bliższego słupka i zmylił Marco Silvestrego po dośrodkowaniu Lorenzo Insigne.

162
73
16
3
5
66'

Żółtą kartkę otrzymał Davide Faraoni za faul na Piotrze Zielińskim.

Hellas Werona
6
5
2
1
65'

Napoli. Schodzi: Amin Younes. Wchodzi: Piotr Zieliński.

64'

Piotr Zieliński za moment zamelduje się na murawie. Ponownie w grze będzie dwóch Polaków.

6
7
2
2
1
60'

Hellas Werona. Schodzi: Mariusz Stępiński. Wchodzi: Samuel Di Carmine.

Samuel Di Carmine #10
1
1
1
3
5
57'

Amin Younes ponownie nie zamierzał nikomu podawać, a sam oddał uderzenie z obrębu pola karnego. Niemiec strzelił płasko nieznacznie obok bramki strzeżonej przez Marco Silvestrego.

1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Koray Guenter za faul na Lorenzo Insigne.

3
2
1
54'

Fabian Ruiz przedarł się przed polem karnym przeciwnika. Hiszpan wywalczył sobie miejsce do oddania uderzenia i poczęstował z dystansu Marco Silvestrego.

1
1
1
52'

Hellas Werona. Schodzi: Mattia Zaccagni. Wchodzi: Eddie Salcedo.

Eddie Salcedo #29
Mattia Zaccagni #20
1
1
1
48'

Lorenzo Insigne szarżował w polu karnym beniaminka. Piłka po zagraniu Włocha odbijała się niebezpiecznie rykoszetem i Napoli miało korner po akcji filigranowego zawodnika.

17:31

Hirving Lozano rozpoczął w tym sezonie podbój włoskich boisk. W konfrontacji z Hellasem Werona nie ma go na murawie.

2
2
1
44'

Amin Younes zdecydował się na uderzenie w gąszczu zawodników Hellasu Werona. Trafił w blokującego przeciwnika. Poprawiał Fabian Ruiz nieznacznie obok bramki beniaminka.

2
43'

Kalidou Koulibaly zbiera brawa z trybun Stadio San Paolo. Akcja w stylu Senegalczyka, który szarżował na połowie przeciwnika i stworzył tam przewagę.

2
1
1
40'

Arkadiusz Milik z pierwszym golem w tym pojedynku!

41
20
5
1
3
37'

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Asystował mu Fabian Ruiz.

Napoli na prowadzeniu, a z gola cieszy się Arkadiusz Milik. Trafienie napastnika Azzurrich numer jeden w tym sezonie! Arkadiusz Milik zapolował jak lew na piłkę po dośrodkowaniu Fabiana Ruiza z lewego skrzydła, wyprzedził zbyt pasywnych obrońców Hellasu Werona i wepchnął futbolówkę z bliska do siatki.

181
77
19
3
1
35'

Napoli nie zdominowało jeszcze wydarzeń w tym spotkaniu. Ostatnie minuty lepsze w wykonaniu wicemistrza Włoch, jednak piłka w bezpiecznej dla Hellasu Werona odległości od bramki Marco Silvestrego.

1
1
1
32'

Arkadiusz Milik na spalonym. Reprezentant Polski wystartował za wcześnie do podania prostopadłego z głębi pola. Napastnik Napoli pochwalił kompana za ideę, ale nie mógł kontynuować swojego ataku.

3
3
6
3
3
28'

Arkadiusz Milik domagał się rzutu karnego, jednak sędzia nakazał reprezentantowi Polski szybko podnieść się z boiska.

1
5
2
1
1
24'

Piłka w bramce gospodarzy po strzale Mariusza Stępińskiego. Sędzia asystent już miał przygotowaną chorągiewkę w dłoni, żeby zasygnalizować wcześniejszego spalonego. Nie ma gola.

1
2
2
3
23'

Fernando Llorente został ściągnięty do Neapolu latem. Jest nową bronią w zespole Carlo Ancelottego. Dziś czeka na swoją szansę na ławce rezerwowych.

1
1
1
1
21'

Niebezpieczne dośrodkowanie z rzutu rożnego w kierunku bramki Napoli. Piłka zakręcała w kierunku siatki, jednak nie zaskoczyła skoncentrowanego Alexa Mereta.

2
18'

Trzy uderzenia na bramkę Napoli i kapitalnie interweniuje Alex Meret. Bramkarz beniaminka popisał się trzema interwencjami po strzałach Darko Lazovicia, Matteo Pessiny oraz Mariusza Stępińskiego.

1
2
1
15'

Żółtą kartkę otrzymał Darko Lazović za faul na Kevinie Malcuicie.

11'

Niebezpieczna wrzutka Lorenzo Insigne w kierunku Jose Callejona. W ostatnim momencie piłkę tak strącił Koray Guenter, że zmieniła ona tor lotu i Hiszpan już nie oddał uderzenia.

1
8'

Marco Silvestri interweniuje we własnym polu bramkowym. Dwukrotnie po wstrzeleniu z bocznego sektora boiska. bramkarz beniaminka zatrzymał piłkę między innymi po zagraniu Allana.

6'

Piłkarzom Hellasu Werona grającym w żółtych strojach nie udało się spożytkować rzutu wolnego. Spokojnie wybronili się podopieczni Carlo Ancelottego występujący w niebieskich koszulkach i białych spodenkach.

4'

Żółtą kartkę otrzymał Kalidou Koulibaly za ostry wślizg w nogi przeciwnika.

1
2
1
Czy SSC Napoli wygra mecz z Hellasem Werona?
1
1
17:31

Od początku meczu na Stadio San Paolo wystąpią Arkadiusz Milik w Napoli, a także Paweł Dawidowicz i Mariusz Stępiński w Hellasie.

5
5
1
17:16

Beniaminek postawił opór Juventusowi, ale nie potrafił zapunktować w konfrontacji w Turynie.

17:16

SSC Napoli wygrało pięć poprzednich konfrontacji z Hellasem. Klub z Werony nie odniósł w tym wieku zwycięstwa w Neapolu. W 2004 roku potrafił po raz ostatni zremisować na Stadio San Paolo

17:16

Hellas Werona jest beniaminkiem. Podopieczni Ivana Juricia mają dziewięć punktów po siedmiu kolejkach. Przed przerwą reprezentacyjną oddalili się od strefy spadkowej, a to efekt pokonania 2:0 Sampdorii.

1
17:16

SSC Napoli zremisowało bezbramkowo w poprzednich meczach z KRC Genk i Torino FC. Drużyna Carlo Ancelottego, po meczu z klubem z Piemontu, znalazła się na czwartym miejscu w tabeli, a jego strata do liderującego Juventusu to sześć punktów.