2
7
5
90+2'

Hakan Calhanoglu strzelił jeszcze raz. Tym razem pomocnik Milanu mierzył z rzutu wolnego i niewiele zabrakło mu, żeby umieścić piłkę w dalszym narożniku bramki rzymian.

14
5
7
4
9
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Kolarov, który ratował sytuację faulem po stracie piłki.

7
5
4
7
5
90'

Doliczone pięć minut.

8
4
2
3
3
88'

Akcja skonstruowana przez Krzysztofa Piątka i Hakana Calhanoglu. Finalizował ja uderzeniem Turek, jednak nie wykorzystał być może ostatniej tak dobrej szansy na doprowadzenie do remisu.

8
6
4
7
12
87'

Krzysztof Piątek na połowie przeciwnika, ale już musi wracać. Daniele Orsato gwizdnął faul reprezentanta Polski, który zbyt wysoko podniósł nogę w pojedynku z Aleksandarem Kolarovem.

6
4
3
7
10
83'

Roma. Schodzi: Nicolo Zaniolo. Wchodzi: Davide Santon.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Mert Cetin za kolejny faul.

5
83'

Żółtą kartkę otrzymał Javier Pastore za wcześniejsze przewinienie.

4
2
1
1
3
81'

Gianluigi Donnarumma utrzymuje AC Milan przy życiu w tym spotkaniu. Bramkarz przyjezdnych triumfował w sytuacji sam na sam z Nicolo Zaniolo. Intuicyjna obrona reprezentanta Włoch, który sprawił psikusa rodakowi.

7
4
3
4
5
79'

Piłka w bramce Gianluigiego Donnarummy, jednak nie ma uznanego gola. W momencie podania zza pola karnego Javier Pastore był na spalonym, dlatego jego zwycięstwo w sytuacji sam na sam z Gianluigim Donnarummą było tylko prestiżowe.

7
1
2
2
4
77'

Roma. Schodzi: Leonardo Spinazzola. Wchodzi: Mert Cetin.

3
74'

Żółtą kartkę otrzymał Hakan Calhanoglu za faul na własnej połowie.

4
3
8
2
5
72'

Milan. Schodzi: Lucas Biglia. Wchodzi: Ismael Bennacer.

11
3
5
4
4
70'

Pau Lopez interweniował po strzale Lucasa Biglii. Nie minęła nawet minuta i szansę na zdobycie bramki mieli gospodarze. Gianluca Mancini główkował nieznacznie obok słupka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

1
1
3
5
67'

Dwa dośrodkowania w pole karne rzymian. Po jednym z nich otworzyła się szansa na strzelenie gola przed Rafaelem Leao, ale za długo zwlekał i dał się osaczyć gospodarzom.

4
2
2
2
6
64'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Biglia za faul.

4
1
2
2
5
63'

Milan. Schodzi: Lucas Paqueta. Wchodzi: Krzysztof Piątek.

96
38
13
7
7
62'

Nicolo Zaniolo odzyskał prowadzenie dla Giallorossich.

3
1
1
59'

Gol! Strzelił Nicolo Zaniolo.

AS Roma ponownie na prowadzeniu. Seria błędów popełniona przez Davide Calabrię oraz Mateo Musacchio. Wykorzystał ją Nicolo Zaniolo, który był w odpowiednim miejscu i pokonał płaskim strzałem Gianluigiego Donnarummę. Reprezentant Włoch tylko bezradnie rozkłada ręce i z wyrzutem spogląda na swoich obrońców.

21
15
7
11
21
57'

Luis Muriel to jeden z bohaterów kolejki. W niedzielę strzelił trzy gole Udinese Calcio. Tak trafiał do bramki Giallorossich.

2
1
3
5
2
55'

Gol! Strzelił Theo Hernandez. Asystował mu Davide Calabria.

Praktycznie pierwsza groźna akcja Milanu po przerwie i jest wyrównanie. Theo Hernandez strzelił z centralnej części pola karnego na 1:1. Piłka trafiła pod nogi autora gola po dośrodkowaniu dopiero co wprowadzonego z ławki rezerwowych Davide Calabrii.

34
15
9
9
5
53'

Roma. Schodzi: Diego Perotti. Wchodzi: Mirko Antonucci .

Mirko Antonucci #48
4
2
5
3
6
52'

Milan. Schodzi: Andrea Conti. Wchodzi: Davide Calabria.

50'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego kolejna szansa na gola podopiecznych Paulo Fonseki. Chris Smalling strzelił obok bramki Gianluigiego Donnarummy. Kibice gospodarzy widzieli już oczami wyobraźni piłkę w sieci.

2
1
2
3
2
49'

Zamarł w bezruchu Gianluigi Donnarumma i zapewne również kibice Milanu. Po strzale Aleksandara Kolarova z rzutu wolnego piłka szybowała niebezpiecznie. Milan uratował Alessio Romagnoli, który stał w murze i którego dotknęła piłka.

2
2
3
2
3
48'

Żółtą kartkę otrzymał Mateo Musacchio za faul na Diego Perottim.

1
1
3
1
3
47'

AC Milan będzie szukać po powrocie na boisko wyrównującego gola. Rossoneri pozostają w kontakcie z przeciwnikiem.

1
1
1
1
1
46'

1
44'

Edin Dzeko dał prowadzenie Giallorossim!

2
2
3
7
42'

Druga bramka gospodarzy wisiała w powietrzu. Nie ma jednak piłki w siatce. To zasługa Gianluigiego Donnarummy, który interweniował w sytuacji sam na sam z Javierem Pastore.

6
1
2
2
3
41'

Żółtą kartkę otrzymał Gianluca Mancini za faul na Hakanie Calhanoglu.

8
2
3
4
6
38'

Gol! Strzelił Edin Dzeko.

AS Roma na prowadzeniu, a gol padł po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka została jeszcze przedłużona w kierunku dalszego słupka. Czekał tam człowiek w masce, czyli Edin Dzeko. Bośniak główkował od poprzeczki do bramki. Uciekł kompletnie zdezorientowanemu Franckowi Kessiemu.

29
14
10
8
20
37'

Futbolówka w centrum boiska. AS Roma wzięła ją w swoje posiadanie, a Nicolo Zaniolo zakończył indywidualny atak potężnym strzałem z dystansu. Gianluigi Donnarumma musiał wykazać się umiejętnościami, żeby zatrymać futbolówkę na linii.

5
2
2
1
3
34'

Suso szarżował przed polem karnym przeciwnika i ułożył sobie piłkę na lewej stopie. Mocne uderzenie z dystansu powstrzymane przez Pau Lopeza.

1
1
3
3
30'

Minął drugi kwadrans spotkania w Rzymie. Od czasu do czasu podnosi się temperatura na boisku, jednak tempo nie jest dynamiczne.

3
1
2
28'

Hakan Calhanoglu poczęstował Pau Lopeza strzałem zza pola karnego. Bramkarz Giallorossich nie miał problemu z zatrzymaniem sunącej po murawie piłki.

2
1
1
1
4
26'

Krótka przerwa i ożywione dyskusje z Daniele Orsato. Sędzia daje do zrozumienia zawodnikom, żeby skoncentrowali się na swoich boiskowych obowiązkach, a nie na rozmowach.

4
1
3
1
23'

Spokojna wymiana podań w wykonaniu Rossonerich. Próbowali ją przyspieszyć, jednak piłka zamiast trafić do Lucasa Paquety, uciekła podopiecznym Stefano Piolego poza boisko.

1
1
1
1
3
21'

Aktualnie z "10" w Milanie występuje Hakan Calhanoglu. W tym meczu uruchomił już jednym dobrym podaniem w tempo Rafaela Leao.

2
2
19'

Po przeciwnej stronie boiska szarżował Javier Pastore, a jego strzał był minimalnie niecelny. Argentyńczyk poprawiał po wcześniejszym uderzeniu Aleksandara Kolarova. AS Roma zaczyna poważnie odpowiadać gościom.

2
1
4
1
1
17'

AC Milan zaprezentował się korzystnie w kwadransie otwierającym spotkanie. Dobrym podsumowaniem byłby gol, jednak sędzia asystent podniósł chorągiewkę i nie pozwolił cieszyć się Lucasowi Paquecie.

2
4
1
2
16'

Piłka w bramce Romy. To jednak tylko ostatnie ostrzeżenie dla Giallorossich. Nie ma gola z powodu spalonego. Lucas Paqueta był na spalonym w momencie podania z głębi pola, dlatego jego uderzenie było bez znaczenia dla rezultatu.

3
1
2
4
12'

Rafael Leao strzelił niebezpiecznie po przytomnym odegraniu Hakana Calhanoglu. Piłka trafiła w boczną siatkę bramki strzeżonej przez Pau Lopeza.

5
3
3
1
1
8'

Podanie otwierające do rozpędzonego Nicolo Zaniolo. Po dośrodkowaniu młodziana z Rzymu interweniował niepewnie na przedpolu Gianluigi Donnarumma. Na szczęście dla bramkarza Milanu nie znalazł się piłkarz Romy zdolny do oddania strzału.

6
2
2
1
3
6'

Piłka w posiadaniu Rossonerich, którzy wymienili podania na własnej połowie boiska. Nie było miejsca między dobrze ustawionymi gospodarzami, dlatego było wycofanie aż do Gianluigiego Donnarummy.

3
1
3
2
2
4'

Akcja oskrzydlająca przyjezdnych, po której mieli korner. Płaskie dośrodkowanie zawodnika w białym stroju z czerwonymi akcentami prosto w broniącego Nicolo Zaniolo. AS Roma gra w bordowych koszulkach oraz spodenkach z żółtymi wstawkami.