Strzał na bramkę Dinamo, ale obronił go bez problemów Livaković.

2
1
2
88'

Błąd Livakovicia, ale bez konsekwencji. Bramkarz przewróćił się o własnego obrońcę i teraz potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
1
87'

Akcja gospodarzy zakończona faulem rywali.

2
1
85'

1
81'

Dinamo. Schodzi: Mislav Orsić. Wchodzi: Iyayi Atiemwen.

Mislav Orsić #99
2
84'

Rosenborg. Schodzi: Vegar Eggen Hedenstad. Wchodzi: Emil Ceide.

Emil Ceide #35
Vegar Eggen Hedenstad #2
2
81'

Orsić zdecydował się na strzał spoza pola karnego. Piłka odbiła się od nogi obrońcy i zmyliła bramkarza. Hansen zdołał obronić to uderzenie.

1
1
1
78'

Adegbenro dograł do Soderlunda. Ten z jedenastu metrów strzelił tuż obok słupka.

2
77'

Dinamo cofnięte do defensywy. Goście liczą na kontrę i podwyższenie wyniku. Rosenborg nieudolnie próbuje atakować.

2
2
2
1
1
74'

Rosenborg. Schodzi: Mariusz Lundemo. Wchodzi: Anders Trondsen.

Anders Trondsen #15
Mariusz Lundemo #25
2
74'

Rosenborg. Schodzi: Babajide Akintola. Wchodzi: Yann Erik de Lanlay.

Yann Erik de Lanlay #11
Babajide Akintola #17
2
74'

Po wrzutce z rzutu rożnego w wykonaniu Olmo niecelnie główkował Dilaver.

2
1
73'

Gospodarze muszą rzucić się do ataków. Dinamo blisko awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

3
2
1
71'

Gol! Strzelił Amer Gojak. Wspaniały strzał Gojaka. Trafił zza pola karnego prosto w okienko bramki. Golkiper nie miał szans na interwencję. Co za zmiana!

Amer Gojak #14
4
7
2
1
2
70'

Agresywny pressing Rosenborga. Dinamo ma duże problemy, by wyjść z własnej połowy.

1
67'

Koszmarny błąd defensywy Rosenborga. Hovland zbyt krótko podawał do bramkarza, piłka trafiła do Gojaka, ale jego strzał został zablokowany. Swój błąd naprawił Hovland.

1
1
66'

Dinamo. Schodzi: Izet Hajrovic. Wchodzi: Amer Gojak.

Izet Hajrovic #8
2
1
63'

Livaković bez problemów obronił strzał Jensena.

1
1
1
62'

Groźnie w polu karnym Dinama. Dilaver w porę wybił piłkę po tym, jak nie opanował jej Akintola.

2
1
60'

Hedenstad dośrodkował w pole karne, ale żaden z graczy Rosenborga nie zdołał oddać celnego strzału.

2
1
56'

Po wrzutce Olmo żaden z piłkarzy Dinama nie strącił piłki.

1
1
1
54'

W polu karnym przewrócił się Soderlund. Gospodarze domagają się rzutu karnego, ale arbiter nie dopatrzył się faulu.