Kozulj do Spiridonovicia, który w wyśmienitej sytuacji nie trafił w bramkę.

1
3
3
86'

Coraz mniej czasu ma Stal na doprowadzenie do remisu. Portowcy kontrolują przebieg spotkania.

4
5
2
83'

Dośrodkowanie w pole karne, strzał głową Szeligi. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

4
2
4
1
81'

Stal. Schodzi: Sławomir Szeliga. Wchodzi: Damian Michalik.

76'

Piłkarze Pogoni nie spieszą się. Oni swoje już zrobili.

5
6
1
1
3
73'

Kolejna akcja Pogoni, Iker Guarrotxena chciał wymusić rzut karny. Sędzia nie dał się nabrać.

1
2
2
4
5
71'

Gol! Strzelił Benedikt Zech. Strzał z dystansu Podstawskiego odbił bramkarz. Do piłki doszedł Zech i zdobył gola. 0:1!

Pogoń Szczecin
32
15
4
12
14
69'

Stal. Schodzi: Artur Pląskowski. Wchodzi: Tomasz Płonka.

69'
66'

Uderzał Iker Guarrotxena, celnie, ale wprost w ręce bramkarza.

2
64'

Soufian Benyamina doszedł do dośrodkowania, jednak trafił z kilku metrów w boczną siatkę.

3
1
1
1
komentarz

62'

Strzał Goncerza, piłka odbiła się od obrońcy i minęła bramkę Bursztyna.

4
1
61'

Pogoń już nie posiada przewagi. Aktualnie to Stal ma więcej do powiedzenia na boisku.

5
5
1
2
59'

Groźnie pod bramką Pogoni. Piłka trafiła w boczną siatkę, wcześniej jednak Goncerz zagrywał piłkę ręką.

1
1
2
58'

Stal. Schodzi: Adrian Ligienza. Wchodzi: Łukasz Mozler.

wchodzi Wchodzi
Łukasz Mozler #14
schodzi Schodzi
54'

Po przerwie do ataku ruszyła Pogoń, goście chcą szybko zapewnić sobie bramkowy komfort.

2
1
2
1
5
51'

Z ok. 20 metrów uderzał Iker Guarrotxena, piłka poszybowała obok bramki.

1
1
1
49'

Błąd gospodarzy, okazji jednak kolejny raz nie potrafił wykorzystać Manias. Grek ponownie spudłował.

3
3
2
2
1
48'

Z dystansu uderzył Manias, piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

1
1
1
46'

Wracamy do meczu.

1
komentarz

1
44'

Piłka w bramce Stali, sędzia jednak trafienia nie uznał. Po uderzeniu Dąbrowskiego na spalonym był Manias.

13
9
3
2
5
42'

Piłkarze wyraźnie czekają na przerwę. Na boisku niewiele się dzieje.

1
2
1
1
39'

Coraz bliżej przerwy. Bez goli, ale mamy wrażenie, że po zmianie stron bramki zobaczymy.

2
1
2
36'

Groźnie pod bramką Pogoni, strzał głową Chromińskiego poszybował tuż ponad bramką.

3
4
3
1
34'

Zamieszanie pod bramką Stali, jednak zabrakło uderzenia na bramkę Pogoni.

3
5
1
1
33'

Optyczną przewagę posiada Pogoń, Stal czeka jednak na swoje szanse.

1
31'

Iker Guarrotxena uderzał z rzutu wolnego, jednak trafił w mur.

2
30'

Dwa kwadranse za nami. Wciąż bez goli. Więcej z gry ma Pogoń, ale to Stal mogła prowadzić.

4
1
2
1
27'

Błąd Bursztyna, piłka w bramce Pogoni. Gola jednak nie ma, na spalonym znalazł się jeden z graczy Stali.

2
2
5
3
10
26'

Dogranie w pole karne Stali, piłkę wybił obrońca. Po chwili okazję na strzał miał Bartkowski. Ostatecznie piłkę złapał Bieszczad.

1
2
14:28

1
23'

Coraz lepiej wyglądają akcje Pogoni. Portowcy coraz bliżej premierowego trafienia.

5
3
1
1
3
21'

Najlepsza okazja Pogoni w meczu. Kowalczyk wypracował sobie pozycję do oddania uderzenia. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

2
2
2
1
18'

Iker Guarrotxena starał się przelobować Bieszczada. Piłka uderzona z ok. 35 metrów minęła bramkę Stali.

1
2
2
1
15'

Odpowiedź Pogoni, strzelał Iker Guarrotxena, daleko od bramki Stali.

1
13'

Uderzał z pola karnego Goncerz. Piłka poszybowała ponad poprzeczką bramki Pogoni.

1
2
1
12'

Wciąż czekamy na większe emocje. W Rzeszowie trwa wyrównane spotkanie.

1
9'

Spokojne pierwsze minuty. Piłkarze nie narzucili zbyt dużego tempa gry.

1
2
6'

Do strzału doszedł Iker Guarrotxena, uderzenie nie było jednak zbyt groźne.

2
1
2
4'

Rzut wolny, ale niezbyt dobrze rozegrali piłkę Portowcy. Po chwili futbolówka doszła do Kowalczyka. Strzał złapał Bieszczad.

1
2
2
2'

Pierwsza akcja Pogoni, zagranie do Maniasa. Grek jednak znalazł się na spalonym.

1
3
1
14:28

1
14:28

Mecz poprowadzi Grzegorz Kawałko (Białystok).

Która z drużyn awansuje do kolejnej rundy?