1
1
3
88'

Bez klarownych sytuacji podbramkowych i Łukasz Skorupski nie musi ratować swoich kompanów z pola. Generalnie reprezentant Polski nie musiał robić nic spektakularnego w drugiej połowie.

1
1
2
1
1
86'

Mało czasu, mało wiary w Neapolu.

3
2
3
2
3
84'
ZMIANA
82'
ZMIANA
1
1
4
1
1
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nicola Sansone. Asystował mu Blerim Dzemaili.

Szok w Neapolu! Bologna FC prowadzi na Stadio San Paolo. W odpowiednim momencie Nicola Sansone wybiegł do prostopadłego podania Blerima Dzemailiego, zrobił mijankę z kompletnie rozkojarzonymi Kalidou Koulibalim oraz Kostasem Manolasem. Pozostało wykorzystać sytuację sam na sam z Davidem Ospiną. Goście bliziutko zwycięstwa.

23
13
11
5
8
78'

Dries Mertens schował twarz w koszulce. Fatalne uderzenie doświadczonego Belga, który znalazł się sam w centrum pola karnego przeciwnika. Łukasz Skorupski nie musiał interweniować.

3
2
2
5
77'

Pokazał się Piotr Zieliński. Reprezentant Polski nie pokonał rodaka uderzeniem z dystansu. Na początek musiałby przymierzyć w lustro bramki.

4
5
3
4
1
75'

Ostatni kwadrans i coraz większe nerwy kibiców na Stadio San Paolo.

2
1
1
2
74'

SSC Napoli przeważa pod względem posiadania piłki, ale to wszystko. Podobna liczba sytuacji podbramkowych po obu stronach boiska i to spotkanie może być rozstrzygnięte tak przez gospodarzy, jak i przez gości.

3
1
2
2
3
72'

2
2
2
2
1
71'

Nicola Sansone poderwał się na połowie wicemistrza Włoch. Piłka po strzale tego zawodnika przetoczyła się nieznacznie obok bramki Davida Ospiny. Kolumbijczyk i jego drużyna w dużych opałach.

2
1
1
3
1
67'

Coraz więcej miejsca na boisku i sytuacji podbramkowych. Dries Mertens postraszył Łukasza Skorupskiego strzałem po ziemi i futbolówka przeleciała nieznacznie obok bramki strzeżonej przez reprezentanta Polski.

4
1
2
2
2
65'
ZMIANA

SSC Napoli. Schodzi: Eljif Elmas. Wchodzi: Dries Mertens.

63'
ZMIANA

Bologna. Schodzi: Gary Medel. Wchodzi: Mattias Svanberg.

1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Stefano Denswil za faul na Hirvingu Lozano.

1
1
1
60'

1
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andreas Skov Olsen.

Zmiennik z golem. Po dośrodkowaniu pogubili się gospodarze we własnym polu karnym, a Andreas Skov Olsen znalazł się w odpowiednim miejscu i doprowadził do remisu uderzeniem z bliska.

1
57'

W ostatnich minutach najgroźniejsze było płaskie uderzenie zza pola karnego Lorenzo Insigne, po którym piłka została sparowana na korner przez Łukasza Skorupskiego.

3
1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Poli za protestowanie.

53'

Dośrodkowanie Nicoli Sansone w pole bramkowe. Czekali kompani na lepsze dogranie, a tak to zostało ono sprzątnięte przez powracającego Kostasa Manolasa.

1
51'

Fernando Llorente zatrzymany przez brawurowo interweniującego Łukasza Skorupskiego, a na dodatek był na spalonym.

1
1
50'

Ostra walka zawodników obu drużyn po wznowieniu gry. Bologna FC uznała, że jest to sposób na nawiązanie rywalizacji z neapolitańczykami i odrobienie strat.