Żółtą kartkę otrzymał Felipe Caicedo za nieregulaminowe celebrowanie gola.

3
3
90+5'

Gol! Strzelił Felipe Caicedo.

Koniec! Nokaut. Felipe Caicedo dobił piłkę po uderzeniu Manuela Lazzarego obronionym przez Wojciecha Szczęsnego.

18
10
6
9
14
90+3'

Ostatnie minuty konfrontacji. Lazio stara się wszystkimi sposobami podciąć skrzydła dziesięciu zawodnikom z Piemontu.

4
4
2
2
3
90'

Doliczone pięć minut.

3
2
3
1
4
89'

Wojciech Szczęsny nie miał problemu z zatrzymaniem futbolówki po zbyt delikatnym oraz czytelnym uderzeniu. Bramkarz Juventusu natychmiast uruchomił swoich kompanów z pola odpowiadających za atakowanie.

12
5
2
1
2
86'

1
85'

Lazio. Schodzi: Ciro Immobile. Wchodzi: Danilo Cataldi.

84'

Piękne widowisko w Rzymie z dramaturgią. Dziesięciu zawodników z Turynu ma jeszcze możliwość zapunktowania dzięki Wojciechowi Szczęsnemu.

8
4
1
2
3
81'

Wojciech Szczęsny nie pozwolił Ciro Immobile zamknąć meczu!

27
10
4
1
1
79'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Gonzalo Higuain.

79'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Ciro Immobile!

Wojciech Szczęsny zatrzymał Ciro Immobile! Reprezentant Polski interweniował nawet dwa razy. Kapitalne parady po strzale z rzutu karnego reprezentanta Włoch i jego dobitce.

63
31
16
7
12
77'

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Szczęsny.

Rzut karny dla Lazio po faulu Wojciecha Szczęsnego na Joaquinie Correi.

6
7
12
12
13
76'

Lazio. Schodzi: Luis Alberto. Wchodzi: Marco Parolo.

74'

Gol! Strzelił Sergej Milinković-Savić. Asystował mu Luis Alberto.

Lazio objęło prowadzenie! Ma przewagę gola oraz zawodnika w polu. Rzymianie o włos od historycznego zwycięstwa. Po kolejnym podaniu otwierającym Luisa Alberto w polu karnym pięknym przyjęciem popisał się Sergej Milinković-Savić i pokonał uderzeniem z bliska Wojciecha Szczęsnego.

72'

Piłkarze Juventusu są już skrajnie zdenerwowani na sędziego.

10
3
2
3
2
71'

Juventus. Schodzi: Federico Bernardeschi. Wchodzi: Danilo.

69'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Juan Cuadrado za faul na wychodzącym na czystą pozycję Manuelu Lazzarim.

8
5
4
8
9
69'

Sędzia sprawdza, czy Juanowi Cuadrado wystarczy żółta kartka.

4
2
2
1
66'

Bianconeri na połowie przeciwnika. Drużyny wymieniały się ciosami we wcześniejszych minutach, ale jednym i drugim zabrakło ostatniego podania, żeby wykreować ogromne niebezpieczeństwo.

2
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Lazzari za faul na Alexie Sandro.

1
62'

3
1
1
60'

3
2
2
2
3
58'

Wojciech Szczęsny przytulił piłkę po zagraniu Sergeja Milinkovicia-Savicia, którego Senad Lulić wyrzucił poza boisko swoim nieprecyzyjnym zagraniem.

2
3
54'

Lazio nie poradziło sobie blisko pola karnego Juventusu. Ponownie pogubił się Manuel Lazzari i były zawodnik SPAL-u kwalifikuje się do zmiany. Chyba nie doczekają się dobrego podania od niego Ciro Immobile oraz Joaquin Correa.

5
2
4
2
2
52'

Tak samo goście, jak i gospodarze nie poradzili sobie w ścisku na kilku metrach przed polem karnym przeciwnika.

1
1
49'

Luis Alberto strzelił zza pola karnego na bramkę Wojciecha Szczęsnego. Hiszpan nie pokonał dobrze ustawionego golkipera Juventusu.