Juventus. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Emre Can.

1
3
82'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Douglas Costa.

Hat-trick Cristiano Ronaldo. Kapitalna druga połowa Portugalczyka, który po przerwie zagrał koncertowo. Po podaniu Douglasa Costy miał dużo miejsca w polu karnym przeciwnika i pokonał Robina Olsena.

36
14
8
6
12
81'

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu Cristiano Ronaldo.

3:0 dla Juventusu! Gonzalo Higuain dostał podanie na wolne pole, spokojnie ułożył sobie piłkę na prawej stopie i strzelił między Ragnarem Klavanem oraz Sebastianem Walukiewiczem do siatki.

27
11
2
2
8
80'

Juventus. Schodzi: Aaron Ramsey. Wchodzi: Douglas Costa.

77'

Dla odmiany wymiana podań zawodników z Sardynii. Zakończyła się ona dośrodkowaniem z prawego skrzydła, które Juan Cuadrado dość ryzykownie skierował do Wojciecha Szczęsnego.

3
1
1
3
2
75'

Aaron Ramsey szarżował na połowie przeciwnika i zakończył swój rajd płaskim uderzeniem. Robin Olsen miał szczęście, że piłka potoczyła się prosto w niego.

1
2
71'

Wojciech Szczęsny wybił piłkę znad głowy Giovanniego Simeone po odbitym rykoszetem uderzeniu Joao Pedro. Dobra reakcja reprezentanta Polski i Cagliari Calcio musiało zadowolić się rzutem rożnym.

4
1
1
1
3
70'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Gonzalo Higuain.

69'

Cristiano Ronaldo punktuje przeciwnika.

14
7
4
5
5
67'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Portugalczyk po raz drugi. Juventus ma praktycznie w kieszeni zwycięstwo z generalnie bezbarwnym przeciwnikiem. Cristiano Ronaldo zmylił Robina Olsena i pokonał go płaskim uderzeniem w prawy narożnik z rzutu karnego.

36
18
5
10
13
66'

Paulo Dybala sfaulowany przez Marko Roga w polu karnym. Jedenastka przyznana gospodarzom.

3
4
2
3
3
64'

Robin Olsen szaleje między słupkami Cagliari Calcio. Bramkarz wypożyczony z AS Romy poradził sobie z technicznym uderzeniem Paulo Dybali z rzutu wolnego.

5
2
1
1
1
61'

Cagliari Calcio. Schodzi: Fabrizio Cacciatore. Wchodzi: Paolo Farago.

Paolo Farago #24
5
3
3
3
3
61'

Giovanni Simeone główkował w poprzeczkę po dośrodkowaniu Radji Nainggolana! Pierwsze ostrzeżenie od przyjezdnych dla Wojciecha Szczęsnego, który kontrolował lot piłki po uderzeniu syna trenera Atletico.

3
2
2
3
3
59'

Cristiano Ronaldo poradził sobie z Nahitanem Nandezem, jednak oddał uderzenie w kolejnego zawodnika z Cagliari. Po chwili dośrodkowanie z lewego skrzydła poskromione przez Sebastiana Walukiewicza.

4
2
1
1
1
56'

Portugalczyk zdobył premierową bramkę dla Juventusu w 2020 roku.

3
1
1
2
4
54'

Cristiano Ronaldo strzelił gola w piątym meczu Serie A z rzędu.

15
4
2
2
3
52'

Kolejna szansa Bianconerich na gola. Cagliari Calcio jest utrzymywane na powierzchni przez Robina Olsena, który zaimponował dwiema instynktownymi interwencjami w ciągu kilku sekund. Szweda nie pokonał Paulo Dybala.

4
2
1
2
2
49'

Nie zawiódł Sebastian Walukiewicz, a ten drugi, znacznie bardziej doświadczony środkowy obrońca. Ragnar Klavan praktycznie oddał piłkę za darmo gospodarzom, a Cristiano Ronaldo po ominięciu Robina Olsena strzelił obok młodzieżowego reprezentanta Polski do siatki.

37
20
10
11
12
48'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Pedro za ostry faul.

Cagliari Calcio
3
2
1
1
3
46'

1
45'

Doliczona minuta.

4
2
2
2
3
44'

Kolejne dobre ustawienie Sebastiana Walukiewicza, który nie pozwolił futbolówce wrzuconej z drugiej linii dotrzeć do Paulo Dybali.

7
5
1
2
2
41'

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Rabiot za faul na Marko Rogu.

2
1
2
4
2
41'

Dobra wymiana podań Rossoblu i była pierwsza szansa na zatrudnienie Wojciecha Szczęsnego. Nie wykorzystał jej Radja Nainggolana, który strzelił koszmarnie po podaniu otwierającym Giovanniego Simeone.

3
3
1
1
2
39'

Kibice w Turynie są zniecierpliwieni tym, że wynik jeszcze nie drgnął na korzyść gospodarzy. Przed momentem jedna z nielicznych akcji Sardyńczyków, jednak zakończona poza boiskiem, dokąd pobiegł Luca Pellegrini.

2
1
3
1
1
37'

Juan Cuadrado z kolejnym jubileuszem w Serie A.

2
1
35'

Merih Demiral w poprzeczkę! Coraz bliżej gola gospodarze, ale ten nie pada. Reprezentant Turcji był w niewygodnej pozycji, mimo to zagroził zawodnikom Cagliari Calcio strzałem głową po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Minimalne pudło.

3
3
1
1
1
35'

Z kolei Wojciech Szczęsny spaceruje po własnym polu karnym i dba o rozstawienie swoich obrońców.

1
1
1
1
2
33'

Przestrzelona wrzutka Adriena Rabiota. Juventus FC przeważa, ale niezmiennie nie potrafi skierować futbolówki do bramki Cagliari.

3
2
2
1
1
31'

Spalony! Niezależnie od tego Robin Olsen zasługuje na gratulacje za swoją interwencję po wrzutce z rzutu wolnego oraz uderzeniu "szczupakiem" Cristiano Ronaldo. Energicznie wyskoczył bramkarz Cagliari Calcio i sparował piłkę nad poprzeczkę.

2
3
2
1
1
28'

Zrobiły się dziury w obronie Cagliari Calcio. Luca Pellegrini nie wybił piłki z powodzeniem i spadła ona pod nogami Paulo Dybali. Argentyńczyk natychmiast strzelił, ale wyraźnie ponad bramką Robina Olsena.

2
3
27'

Robin Olsen popisał się piąstkowaniem po dośrodkowaniu Juana Cuadrado. Doświadczonemu prawemu defensorowi nie udało się ponownie uruchomić czekającego w polu karnym Cristiano Ronaldo.

2
1
1
1
25'

Drugie uderzenie Aarona Ramseya po kolejnym niepewnym zachowaniu Ragnara Klavana. To jednocześnie była premierowa próba celna zawodnika Juventusu. Nie dał się pokonać Szwed.

2
1
23'

Sebastian Walukiewicz skutecznie interweniował w powietrzu po podaniu z głębi pola. Pogubili się natomiast kompani Polaka z defensywy Ragnar Klavan oraz Luca Pellegrini.

2
1
1
21'

Po powstrzymaniu Paulo Dybali przyjezdni starali się zorganizować do kontrataku, jednak zostali ponownie skasowani w bezpiecznej odległości od bramki Wojciecha Szczęsnego.

2
1
1
19'

Aaron Ramsey zakończył uderzeniem z prostego podbicia atak Bianconerich. Walijczyk był za bardzo pod piłką, przez co nie zatrudnił swoim strzałem Robina Olsena.

1
1
18'

Bianconeri zyskali dużą przewagę w posiadaniu piłki, ale nie kończą swoich ataków celnymi uderzeniami. Między innymi wskutek interwencji Sebastiana Walukiewicza. Z kolei Wojciech Szczęsny nie ma co robić.

2
2
1
15'

Sebastian Walukiewicz był odpowiednio ustawiony i zablokował uderzenie z pierwszej piłki Cristiano Ronaldo. Młodzieżowy reprezentant Polski spodziewał się zachowania Portugalczyka.

9
1
1
2
4
13'

Po wrzutce Adriana Rabiota dwóch zawodników Juventusu przygotowało się do oddania uderzenia. O jednego za dużo. Przeszkodzili sobie Aaron Ramsey oraz Blaise Matuidi.

3
1
2
1
1
12'

Po faulu na Cristiano Ronaldo rzut wolny. Znaczna odległość, mimo to Portugalczyk zdecydował się na uderzenie. W swoim stylu trafił w pieczołowicie ustawiony przez przeciwników mur.

3
3
2
9'

Kolejne dośrodkowanie z prawego skrzydła. Nie udało się oddać gospodarzom uderzenia w pierwszym tempie, ale akcję zamknął Alex Sandro i huknął wyraźnie ponad bramką strzeżoną przez Robina Olsena.

3
1
1
1
1
6'

Juan Cuadrado dostał podanie na prawym skrzydle, skąd nie udało mu się posłać dokładnego dośrodkowania w kierunku Cristiano Ronaldo. Kolumbijczyk wymownie przeprosił za swoje zagranie Portugalczyka.

3
3
2
2
2
5'

Pierwsze akcje Bianconerich powstrzymane spokojnie przez przyjezdnych z Sardynii. Cagliari Calcio stara się również przenosić futbolówkę w pobliże bramki Wojciecha Szczęsnego.

2
1
1
1
1
2'

Juventus FC w klasycznych biało-czarnych strojach, natomiast Cagliari Calcio w ciemnozielonych koszulkach oraz spodenkach.

5
2
2
2
2
Czy Juventus FC wygra mecz z Cagliari Calcio?
4
1
1
1
2
14:34

Więcej o meczach prowadzących w tabeli Juventusu oraz Interu.

14:34

Cagliari Calcio to objawienie sezonu. Drużyna z Sardynii była na początku grudnia w trójce posiadaczy najdłuższych serii meczów bez porażki w Europie. Została powstrzymana w końcówce roku, mimo to pozostaje kandydatem do awansu do europejskich pucharów.

2
1
1
1
1
14:34

Juventus FC podejmie Cagliari Calcio po przerwie noworocznej. Stara Dama nie wypoczywała na pozycji lidera, ponieważ jest w tabeli za Interem Mediolan. Ponadto tuż przed świętami Bożego Narodzenia przegrała pojedynek o Superpuchar Włoch z Lazio.