49
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Rodrigo Bentancur.

Uderzenie z bliska Portugalczyka i jeszcze może być interesująco w doliczonym czasie. Trafienie kontratowe Cristiano Ronaldo po podaniu Rodrigo Bentancura. Nie zareagowali właściwie obrońcy Napoli, nie uratował sytuacji Alex Meret i lider Juventusu przedłużył swoją serię meczów w Serie A z minimum jednym strzelonym golem.

49
21
13
41
117
90'
ZMIANA
17
11
12
16
38
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne. Asystował mu Jose Callejon.

Lorenzo Insigne zadał drugi cios Bianconerim! Poległ w tym miejscu Liverpool FC, polegnie również Juventus FC. Ogromna radość na Stadio San Paolo. "Lolo" stał sam w polu karnym i uderzył z powietrza na 2:0 po dośrodkowaniu Jose Callejona.

157
77
29
15
22
85'

Żółtą kartkę otrzymał Matthijs de Ligt za faul.

9
7
5
2
6
83'

Owacyjnie pożegnany Piotr Zieliński!

82
34
7
3
5
81'
ZMIANA
16
7
13
15
48
81'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Bernardeschi za odrzucenie piłki.

8
5
1
3
6
80'

Czas pracuje na korzysć neapolitańczyków. Każda udana interwencja gospodarza ożywia publiczność. Napoli nie pozwala Juventusowi na stwarzanie sytuacji podbramkowych, a Cristiano Ronaldo sprawia wrażenie coraz bardziej zniechęconego.

24
11
4
1
4
76'

Żółtą kartkę otrzymał Elseid Hysaj za ostre przewinienie.

2
4
3
4
8
75'

Uderzenie Lorenzo Insigne z podania Jose Callejona wyraźnie ponad bramką Wojciecha Szczęsnego. Były reprezentant Włoch strzelał nożycami i było to bardziej efektowne niż efektywne.

5
3
2
2
5
74'

Juventus ma jeszcze trochę czasu na odrobienie strat, ale jego ataki nie nabierają rumieńców. Po trafieniu Piotra Zielińskiego raz interweniował Alex Meret, ale nie po niebezpiecznym strzale.

15
7
3
3
2
72'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Federico Bernardeschi.

72'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Douglas Costa.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Rabiot za faul w centrum boiska.

13
6
3
2
2
69'
ZMIANA
67'

Piotr Zieliński może być bohaterem tego starcia.

49
27
7
3
5
65'

Piotr Zieliński zranił Juventus! Przełom w Neapolu dzięki Polakowi.

91
46
11
3
5
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Piotr Zieliński.

Polska bramka w Neapolu! Piotr Zieliński pokonał Wojciecha Szczęsnego. Wymierzył rodakowi karę za sparowanie piłki przed siebie po uderzeniu z dystansu. Piotr Zieliński podniósł wrzawę na trybunach Stadio San Paolo i utonął w objęciach kompanów. Zapomnieli o nim obrońcy Juventusu, a ten wykorzystał szansę i uderzył z bliska do siatki. Azzurri na prowadzeniu!

408
190
41
14
18
61'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Bentancur za faul na Piotrze Zielińskim.

33
8
4
4
7
60'

Podanie od Juana Cuadrado do Gonzalo Higuaina. Przed Argentyńćzyka wskoczył Diego Demme i sprowokował go do przewinienia na obrzeżach pola karnego Azzurrich.

5
4
2
2
2
58'

Kilka płynniejszych ataków, ale również w pierwszej połowie był taki jeden obiecujący moment i zabrakło kontynuacji. Sił zawodników obu drużyn jest jednak już mniej, pojawiają się wolne przestrzenie na boisku.

5
7
3
4
4
54'

Piotr Zieliński postraszył Wojciecha Szczęsnego nieznacznie niecelnym strzałem z linii pola karnego. Sytuacja była kontrolowana przez bramkarza Juventusu, który nawet nie podskoczył.

6
7
3
4
3
53'

Cristiano Ronaldo oddał strzał do bramki, ale nie ma gola z powodu wcześniejszego spalonego Gonzalo Higuaina. Portugalczyk dobijał uderzenie Paulo Dybali w słupek.

7
5
2
2
7
52'

Problemy drużyn z rozegraniem piłki w ofensywie. Przechwycili ją gospodarze, ale Lorenzo Insigne nie udało się stworzyć sytuacji podbramkowej.

1
1
1
1
50'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Miralem Pjanić. Wchodzi: Adrien Rabiot.

49'

Miralem Pjanić daje do zrozumienia, że ma problem z pozostaniem na boisku z powodu kontuzji.

6
2
1
3
3
49'

Solowa akcja przeprowadzona przez centrum boiska przez Mario Ruiego. Portugalczyk nie chciał poszukać podaniem Arkadiusza Milika, a oddał uderzenie po ziemi obok bramki Wojciecha Szczęsnego.

2
1
1
3
5
47'

Faul blisko pola karnego Napoli. Mario Rui przesadził z agresją w pojedynku z Rodrigo Bentancurem. Wrzutka Miralema Pjanicia wybita przez stojącego w odpowiednim miejscu Piotra Zielińskiego.

4
1
2
1
3
46'

Druga połowa.

5
1
1
20:17

Napoli oddało jedyny celny strzał w pierwszej połowie.

4
3
2
1
20:17

Bianconeri mają problem z obroną rywali.

1
45'

Doliczona minuta.

1
1
1
2
1
43'

Tym razem rzut wolny po faulu na Miralemie Pjaniciu. Paulo Dybala starał się wykonać lepsze dogranie niż kilka minut wcześniej Juan Cuadrado. W sumie się udało, jednak Cristiano Ronaldo strzelił wyraźnie ponad bramką.

4
5
1
1
4
41'

Po stracie piłki Arkadiusza Milika trafiła ona błyskawicznie w pole karne Napoli w pobliże Paulo Dybali. Argentyńczyk wpadł na defensora i zamiast oddać uderzenie, popełnił przewinienie.

10
3
1
1
2
40'

Z dużej chmury mały deszcz.

1
1
1
1
38'

Maurizio Mariani przyznał piłkę Juventusowi po przewinieniu blisko linii bocznej na Juanie Cuadrado. Przyjezdni zastanawiali się jak wykonać stały fragment gry i zabrał się za to sam Kolumbijczyk. Jego wrzutka została bez problemu wybita.

3
1
2
2
36'

Walka może i zacięta, ale mało pasjonująca.

3
2
34'

Kostas Manolas był blisko Alexa Sandro i nie pozwolił na nic Brazylijczykowi uruchomionemu podaniem przez Cristiano Ronaldo. Ani na uderzenie, ani na dostarczenie futbolówki kolejnemu Bianconeremu.

4
2
2
1
1
32'

To już ostatni kwadrans w pierwszej połowie. Juventus FC nie ma pomysłu na przedarcie się przez ciasno ustawionych i uskrzydlonych wsparciem z trybun obrońców SSC Napoli.

5
1
1
3
30'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Demme za faul na Miralemie Pjaniciu.

SSC Napoli
3
1
2
2
6
28'

Arkadiusz Milik jest znajdowany podaniami przez swoich kompanów z drugiej linii. Reprezentant Polski ułożył sobie futbolówkę na lewej stopie i oddał strzał, który zablokowali goście. Po rzucie rożnym dośrodkowanie i sytuację wyjaśnił ostatecznie Wojciech Szczęsny.

5
6
2
3
5
26'

Podanie do Arkadiusza Milika, któremu nie udało się sprawnie opanować futbolówki pod naciskiem Leonardo Bonuccego i jedynym łupem napastnika Napoli był korner.

3
2
3
6
4
25'

Tylko przez chwilę wydawało się, że mecz nabiera rumieńców. Gra pozostała jednak generalnie kunktatorska i żadna z drużyn nie zamierza podjąć maksymalnego ryzyka.

3
1
1
24'

Ponownie podanie do Alexa Sandro, którego płaskie dośrodkowanie w kierunku Paulo Dybali zostało zatrzymane przez zawodników w błękitnych koszulkach.

4
1
1
2
23'

Blaise Matuidi oddał piłkę na lewą stronę boiska do Alexa Sandro. Brazylijczyk nie rozpędził się na skrzydle, natomiast postanowił przegrać futbolówkę przez stoperów Leonardo Bonuccego oraz Matthijsa de Ligta.

2
2
3
1
2
20'

Ostatnie ataki bez wyrazu. Podanie penetrujące nie zostało opanowane przez Juana Cuadrado. Nie popisał się również Jose Callejon, którego crossowe zagranie nie miało adresata.

4
2
16'

Piłkarze rozwijają skrzydła. Interwencja Wojciecha Szczęsnego po płaskim strzale Jose Callejona. Reprezentant Polski zdał premierowy egzamin na Stadio San Paolo.

4
1
3
15'

Pierwsza próba pokonania Alexa Mereta w wykonaniu Cristiano Ronaldo. Portugalczyk strzelił z dystansu obok spojenia słupka z poprzeczką w bramce Napoli. Kibice gospodarzy zachwyceni takim efektem uderzenia Portugalczyka.

3
5
2
4
4
14'

Napoli przerwało nużącą wymianę podań mistrzów Włoch. Gospodarze sprawniej przeprowadzili swoją akcję, a Fabian Ruiz próbował niezdarnie oddać uderzenie po dośrodkowaniu z prawej flanki Jose Callejona.

1
1
1
1
13'

Powoli zarysowuje się przewaga Bianconerich pod względem posiadania piłki. Podopieczni Maurizio Sarrego nie stworzyli jeszcze jednak sytuacji podbramkowej groźnej dla Alexa Mereta.

3
2
2
2
2
10'

Bianconeri wymieniają podania w centralnej części boiska. Napoli cofnęło się w tej sytuacji na własną połowę i tam przyjęło ofensywnie zorientowanego przeciwnika.

2
2
1
5
8'

Korner dla Napoli. Arkadiusz Milik dopadł do dochodzącego dośrodkowania, ale nie zdołał oddać uderzenia w bramkę Wojciecha Szczęsnego. Leonardo Bonucci nie zdążył za reprezentantem Polski i mógł odetchnąć po jego pudle.

3
2
1
1
2
6'

Cristiano Ronaldo powstrzymany na prawym skrzydle. Publiczność zachwycona, a Portugalczyk musi poczekać na kolejną możliwość rozpędzenia się.

10
7
2
3
8
4'

Pomyłka Wojciecha Szczęsnego, który wykopał piłkę poza boisko, kiedy zobaczył nadbiegających podopiecznych Gennaro Gattuso. Przynajmniej pozwolił na rozstawienie się swoim obrońcom.

2
8
1
1
1
3'

Podanie w pole karne do Arkadiusza Milika, a blisko niego znalazł się Leonardo Bonucci i nie pozwolił na uderzenie. Strzelił po kilkunastu sekundach Fabian Ruiz obok bramki Wojciecha Szczęsnego.

7
3
1
3
2
2'

Drużyny w klasycznych strojach. SSC Napoli w błękitnych koszulkach i getrach, a także w białych spodenkach. Juventus w biało-czarnych koszulkach. Potworna wrzawa na Stadio San Paolo po udanych zagraniach gospodarzy.

6
4
2
1
20:17

Arkadiusz Milik jeszcze nie strzelił gola Juventusowi.

5
2
3
1
4
Czy Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto w meczu z Napoli?