4:0
Zakończony
US Lecce
87'

Matthijs de Ligt autorem ostatniego gola w tym meczu? Bombardowanie jeszcze trwa.

5
1
1
2
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Matthijs de Ligt. Asystował mu Douglas Costa.

Kolejna bramka dla Juventusu FC. Gospodarze nie skończyli cieszyć się z poprzedniego gola, a już ponownie umieścili futbolówkę w siatce. Matthijs de Ligt strzelił z bliska na 4:0 po krótkim rozegraniu rzutu rożnego oraz dośrodkowaniu Douglasa Costy.

15
8
4
1
3
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu Cristiano Ronaldo.

Krótko po wejściu z ławki rezerwowych na boisko Gonzalo Higuain pokonał swoim uderzeniem Gabriela. 3:0, a Cristiano Ronaldo w tym meczu z golem, dwiema asystami oraz wywalczonym rzutem karnym.

17
12
4
3
4
79'

Sytuacja stykowa blisko bramki Gabriela. Cristiano Ronaldo dotknął piłkę ręką, co nie uciekło uwadze sędziego. Portugalczyk pokazuje, że zanim on złamał przepisy, było przewinienie na nim. Tego już arbiter nie zauważył.

3
1
2
1
2
78'
ZMIANA

US Lecce. Schodzi: Brayan Vera. Wchodzi: Marco Calderoni .

1
77'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Federico Bernardeschi. Wchodzi: Simone Muratore.

77'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Gonzalo Higuain.

75'

Kwadrans do końca podstawowego czasu. Przed momentem piłka znalazła się w pobliżu bramki Wojciecha Szczęsnego, co w tym spotkaniu działo się bardzo sporadycznie. Reprezentant Polski nie został poważnie przeegzaminowany.

2
1
1
1
1
72'
ZMIANA

US Lecce. Schodzi: Marco Mancosu. Wchodzi: Antonin Barak.

Marco Mancosu #8
2
2
3
2
2
69'

Cristiano Ronaldo przed szansą na skompletowanie dubletu, jednak swoim strzałem trafił w Gabriela. Nadal bez gola z ruchomej piłki po restarcie calcio gwiazdor Juventusu, a prób podjął ogromną liczbę.

1
2
1
2
2
68'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Rodrigo Bentancur. Wchodzi: Aaron Ramsey.

67'

Leonarco Bonucci oraz Cristiano Ronaldo chcieli wykorzystać dobrą wrzutkę z rzutu wolnego. Piłka przeleciała blisko doświadczonych zawodników, którym nie udało się oddać strzału.

3
1
1
1
3
65'

Cristiano Ronaldo nie pozwolił sobie na złe wykonanie rzutu karnego!

4
3
1
2
3
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Pewne uderzenie w środek bramki. Cristiano Ronaldo nie kombinował, a po prostu huknął przed siebie. Gabriel wybrał narożnik, co nie okazało się najszczęśliwszym rozwiązaniem. Pozostało w locie obserwować jak piłka ląduje w sieci. 2:0 dla Bianconerich!

21
11
3
3
4
61'

Rzut karny dla Juventusu za faul Luki Rossettiniego na Cristiano Ronaldo.

10
7
3
3
3
60'

Nie zmienia się obraz spotkania w Turynie. Jedenastu gospodarzy naciera na bramkę odrobinę zdemobilizowanych przeciwników. US Lecce straciło gola na własne życzenia, a szansa na wyrównanie jest mikroskopijna.

1
1
58'

Kolejne dośrodkowania w pole karne przyjezdnych. Blaise Matuidi przerwał ten nużący serial i zdecydował się na bardziej bezpośrednie rozwiązanie. Francuz strzelił z dystansu prosto w Gabriela.

1
55'

Paulo Dybala i Juventus FC jest na prowadzeniu 1:0.

3
3
1
1
1
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Cristiano Ronaldo.

Beznadziejne zachowanie US Lecce, a Stara Dama potrafi korzystać z prezentów. Jewhen Szachow podał piłkę pod nogi ustawionego blisko linii pole karnego Cristiano Ronaldo. W tym momencie Juventus FC musiał wykorzystać otwarte przestrzenie. Portugalczyk podał do będącego blisko Paulo Dybali, a Argentyńczyk technicznym strzałem ściągnął pajęczynę zawieszoną w bramce Gabriela.

21
13
8
5
6
52'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Adrien Rabiot. Wchodzi: Douglas Costa.

49'

Stara Dama na połowie przeciwnika. Detaliczne niedokładności utrudniają podopiecznym Maurizio Sarrego rozwinięcie odpowiedniej prędkości w ataku pozycyjnym.

2
1
2
46'
ZMIANA

US Lecce. Schodzi: Jacopo Petriccione. Wchodzi: Luca Rossettini.

Jacopo Petriccione #4
1
46'

Druga połowa i Juventus FC będzie walczyć z upływającym czasem oraz uwijającym się w defensywie przeciwnikiem.