Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

1
1
89'

Gonzalo Higuain strzelił celnie z około 16 metrów, a piłkę pewnie złapał Mattia Perin.

1
1
88'

Romero faulował i Juventus wznowi grę od rzutu wolnego.

1
1
2
2
86'

Wojciech Szczęsny uratował swój zespół przed stratą gola po fatalnym zagraniu od Aarona Ramseya.

1
1
3
1
1
83'
81'

Paulo Dybala uderzył z rzutu wolnego po murze. Korner dla Juve.

2
1
1
80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andrea Masiello.

78'
76'

Gol! Strzelił Andrea Pinamonti. Asystował mu Davide Biraschi.

Genoa CFC z pierwszym, dość niespodziewanym trafieniem w tym meczu. Andrea Pinamonti z łatwością minął Juana Cuadrado i huknął z ostrego kąta.

3
76'

Genoa CFC pierwszy strzał w tym meczu oddała w 76. minucie. Wojciech Szczęsny sparował piłkę na korner.

1
1
75'

Genoa CFC. Schodzi: Stefano Sturaro. Wchodzi: Davide Biraschi.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
1
73'

Gol! Strzelił Douglas Costa. Asystował mu Paulo Dybala.

Juventus Turyn prowadzi już 3:0! Douglas Costa przepięknie przymierzył z narożnika pola karnego w "okienko" bramki strzeżonej przez Mattię Perina, który tylko odprowadził futbolówkę wzrokiem.

7
4
1
1
73'

Wojciech Szczęsny jest zupełnie bezrobotny, a piłkarze gości wymieniają podania w środkowej strefie boiska.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Francesco Cassata, który sfaulował przeciwnika.

68'

Posiadanie piłki:

Genoa CFC - 42 proc.

Juventus Turyn - 58 proc.

65'

Stara Dama cofnęła się i czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

62'

Genoa CFC. Schodzi: Paolo Ghiglione. Wchodzi: Antonio Barreca.

Paolo Ghiglione #18
1
62'

Juve spokojnie konstruuje swój atak pozycyjny.

60'

Aktualna tabela Serie A:

Tabela dostarczona przez Sofascore wyniki na żywo
58'

Żółtą kartkę otrzymał Stefano Sturaro, który faulował Federico Bernardeschiego.

56'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Miralem Pjanić.

Pocisk Cristiano Ronaldo i 2:0 dla Juventusu TurynMiralem Pjanić zagrał piłkę do Portugalczyka, a ten przebiegł z nią kilkanaście metrów i huknął tuż przy słupku! Piękne trafienie, Mattia Perin był bez szans.

20
10
6
1
1
56'

Mattia Perin pewnie wyszedł do dośrodkowania i zdecydowanie chwycił piłkę. Po chwili rozpoczął akcję gospodarzy.

1
54'

Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
2
50'

Gol! Strzelił Paulo Dybala.

Juventus Turyn wyszedł na prowadzenie! Znakomita, indywidualna akcja Paulo Dybali. Argentyńczyk minął w polu karnym Genoa CFC kilku rywali i uderzeniem po ziemi pokonał Mattię Perina.

Juventus FC
15
9
9
1
2
48'

Andrea Pinamonti znalazł się na spalonym.

1
1
47'

Faulowany był Paulo Dybala i będzie rzut wolny dla turyńczyków.

46'

Genoa CFC. Schodzi: Lasse Schone. Wchodzi: Lukas Lerager.

46'

Genoa CFC. Schodzi: Andrea Favilli. Wchodzi: Toni Sanabria.

Toni Sanabria #9
Andrea Favilli #30
46'

Początek drugiej połowy spotkania Genoa CFC - Juventus Turyn.

2
45+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Leonardo Bonucci.

1
1
2
45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

1
43'

Cristiano Ronaldo oddał celny strzał z ostrego kąta, zaś piłkę na korner wybił Mattia Perin.

9
8
11
1
42'

Leonardo Bonucci zagrał skutecznie w defensywie i będzie rzut rożny dla miejscowej ekipy.

2
1
2
41'

Andrea Favilli znalazł się na pozycji spalonej.

2
1
40'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie meczu. Przy piłce znajdują się piłkarze Genoa CFC.

1
1
36'

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła celnie główkował Adrien Rabiot, a pewnie piłkę chwycił Mattia Perin.

2
1
1
1
1
34'

Turyńczycy atakowali tym razem lewą flanką, ale bezskutecznie.

1
1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Lasse Schone, który faulował rywala.

1
1
32'

Nieudana akcja Juve i grę od własnej bramki wznowi Mattia Perin.

1
2
30'

Juventus ma bardzo dużą przewagę optyczną, której na razie nie potarfi udokumentować bramką.

2
1
28'

Szarżował w polu karnym Genoi Federico Bernardeschi, jednak ostatecznie został zastopowany.

2
1
26'

Aktualna tabela Serie A:

24'

Aktywny jest Cristiano Ronaldo, który stara się napędzać kolejne ataki Juventusu.

21
18
18
1
22'

Zespół z Turynu spycha gospodarzy do głębokiej defensywy. Pachnie pierwszym trafieniem dla przyjezdnych.

3
1
20'

Adrien Rabiot został sfaulowany w środkowej strefie boiska.

2
2
18'

Z kilku metrów strzelał Federico Bernardeschi, ale został zablokowany i będzie korner dla Juve.

3
1
17'

Nieźle z około 20 metrów przymierzył Cristiano Ronaldo, natomiast Mattia Perin dość pewnie złapał piłkę.

23
1
21
1
Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?
1
1
13'

Tym razem bardzo mocno uderzył Cristiano Ronaldo, a pokonać się nie dał Mattia Perin. Coraz mocniej na rywala nacierają goście.

26
24
22
1
2
12'

Sprzed pola karnego huknął Federico Bernardeschi, zaś piłkę do boku odbił Mattia Perin.

3
1
11'

Genoa CFC - 39 proc.

Juventus Turyn - 61 proc.

1
9'

Juventus Turyn spokojnie rozgrywa swój atak pozycyjny.

3
1
1
7'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andrea Favilli.

Genoa CFC
4
6'

Atakowali przyjezdni i wywalczyli tylko rzut rożny.

5
2'

Juan Cuadrado był faulowany i będzie rzut wolny dla mistrzów Włoch.

5
2
2
1
1
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

1
czas Start meczu
20:42

Wojciech Szczęsny w wyjściowej "11" Juventusu:

Czy Juventus pokona Genoa CFC?
20:20

Potyczkę poprowadzi sędzia Gianpaolo Calvarese.

20:20

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 29. kolejki Serie A Genoa CFC - Juventus Turyn. Początek wtorkowego starcia zaplanowano na godzinę 21:45.