Atalanta Bergamo. Schodzi: Berat Djimsiti. Wchodzi: Hans Hateboer.

1
1
1
80'

Milik wbił piłkę do bramki Napoli po odbitej futbolówce przez bramkarza. Polak był jednak na spalonym. Wciąż 2:0.

3
1
5
4
4
78'

Napoli pod polem karnym Atalanty. Goście mają jednak cały czas z kreowaniem zagrożenia.

4
2
1
1
2
76'

Niespełna kwadrans do końca. Atalanta kontroluje przebie gry. Napoli stara się atakować, ale bez większego powodzenia.

3
2
1
1
73'
73'
72'

Atalanta cofnęła się i nastawiła na kontry. Napoli stara się atakować, ale próby są dość niemrawe.

3
2
2
2
3
69'

Miejsce do oddania uderzenia wypracował się Fabian Ruiz, piłka minęła jednak bramkę o dwa metry!

3
1
1
1
3
68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mario Rui.

SSC Napoli
2
1
2
65'

To mogła być groźna akcja Atalanty, nie miał jednak kto zamknąć akcji skutecznym uderzeniem.

3
2
1
62'

Atak pozycyjny Napoli, wszystko dzieje się na połowie Atalanty, ale daleko od pola karnego.

1
60'

Hirving Lozano doszedł do uderzenia, ale piłka poszybowała wprost w bramkarza.

3
1
1
3
60'

Napoli w końcu na dłużej na połowie Atalanty. Goście mają problemy z kreowaniem okazji bramkowych.

3
1
1
3
57'
57'
55'

Gol! Strzelił Robin Gosens. Asystował mu Rafael Toloi. Szybka akcja Atalanty, piłkę w polu karnym otrzymał Toloi, ale skiksował. Futbolówka trafiła do Gosensa, który płasko trafił do siatki. 2:0!

8
3
3
1
9
50'

Po objęciu prowadzenia wciąż więcej z gry mają gospodarze. Napoli nie potrafi odpowiedzieć miejscowym.

2
1
1
2
47'

Gol! Strzelił Mario Pasalić. Asystował mu Alejandro Gomez. Tragiczna postawa gospodarzy w defensywie. Piłkarze Napoli przejęli piłkę przed własnym polem karnym, ale po chwili ponownie ją zgubili. Gomez zagrał w pole karne, a niepilnowany Pasalić głową pewnie trafił do siatki. 1:0!

9
3
2
1
5
46'

2
45+3'

Do uderzenia głową doszedł Matteo Politano, ale pomylił się dość wyraźnie.

4
4
1
2
1
45+2'

Gramy na stojąco, piłkarze chcą dograć premierową odsłonę bez strat.

3
5
4
2
2
45'

Sędzia doliczyłl 4 minuty.

5
3
2
2
1
44'

Na strzał zdecydował się Mertens, ale pewnie bramkarz miejscowych.

5
2
2
2
1
41'

Po rzucie rożnym spore zamieszanie tuż przed bramką Napoli. Dwóch zawodników gospodarzy skiksowało, ostatecznie Meret złapał piłkę.

4
3
1
1
1
38'

Zagranie do Zielińskiego, bramkarz wybiegł na osiemnasty metr i szczupakiem wybił piłkę sprzed nóg nadbiegającego Polaka.

2
2
1
1
1
36'

Kolejna próba z dystansu Insigne, Pierluigi Gollini nie dał się zaskoczyć.

2
1
1
1
1
36'

Przerwa w grze wyraźnie źle wpłynęła na piłkarzy. Niewiele dzieje się na boisku.

3
2
2
2
3
34'

Akcja Napoli, strzał z dystansu Lorenzo Insigne, piłka otarła się o obrońcę i ponad bramką wyszła na rzut rożny.

1
1
1
1
1
30'

SSC Napoli. Schodzi: David Ospina. Wchodzi: Alex Meret.

1
30'

Ospina został zniesiony z boiska. Uraz głowy wygląda na poważny.

2
1
1
5
1
28'

Cały czas trwa przerwa w grze. Ospina do gry już nie wróci.

3
2
3
2
4
26'

Przerwa w grze. Urazu doznał Ospina, który przy interwencji zderzył się z jednym z zawodników. Pojawiła się krew, łuk brwiowy do klejenia.

2
3
3
1
1
25'

Krótko rozegrano rzut wolny, uderzał Gomez, świetnie w bramce Ospina.

3
1
2
1
1
24'

Kolejny faul na kartkę, ale sędzia po raz kolejny nie zdecydował się na jej pokazanie. Tym razem upiekło się Demme.

2
2
2
3
1
21'

Robin Gosens ostro potraktował rywala, ale obyło się bez kartki.

1
1
2
1
2
19'

Sporo dyskusji, pokazywania swoich racji. Okazje jak na razie tylko dwie.

1
1
3
1
1
16'

Groźnie z dystansu uderzył Alejandro Gomez, Ospina zdołał sparować piłkę na rzut rożny.

1
1
4
2
1
15'

Dośrodkowanie na ósmy metr, głową uderzał Kalidou Koulibaly, ale pomylił się o metr.

3
1
1
3
2
15'

Kwadrans za nami. Niewiele się dzieje na boisku.

1
1
1
4
2
12'

Atalanta starała się zagrozić Napoli. Po wrzutce Ospina pewnie złapał piłkę.

1
1
2
10'

Składna akcja gości zakończona niecelnym strzałem Mertensa.

1
1
2
1
8'

Piłka w bramce Atalanty. Gol jednak nie mógł zostać uznany, dwóch piłkarzy Napoli było na spalonym.

1
1
3
5'

Dość ospałe pierwsze minuty. Gra toczy się w środku pola. Niewiele się dzieje.

2
1
1
3'

Mario Rui ostro potraktowany przez rywala. Zawodnik Napoli przez dłuższy moment zbierał się z boiska.