88'

AC Milan. Schodzi: Ante Rebić. Wchodzi: Rade Krunić.

88'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Alexis Saelemaekers za przewinienie na Eljifie Elmasie. AC Milan musi dokończyć mecz w dziesięciu. Zagotował się zmiennik.

7
3
2
1
4
86'

Arkadiusz Milik nie zdążył wyciągnąć nogi w odpowiednim momencie i oddać strzału po płaskim dośrodkowaniu. Rozczarowanie napastnika Napoli, ponieważ czasu na rozstrzygnięcie spotkania jest coraz mniej.

2
1
2
1
1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Alexis Saelemaekers za faul.

84'
82'

Podanie Hirvinga Lozano przepuszczone w środek pola karnego Rossonerich przez Arkadiusza Milika. Zabrakło za plecami reprezentanta Polski zawodnika zdolnego do podsumowania akcji Meksykanina strzałem.

4
4
3
4
4
80'

Piłka na połowie zespołu z Mediolanu. Kalidou Koulibaly miał szansę na oddanie uderzenia z bliska pod poprzeczkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Senegalczyk jakby nie zorientował się i nie ułożył ciała do uderzenia w odpowiednim momencie.

1
3
78'

Przerwa na napoje.

3
1
2
1
2
77'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Conti za ostre przewinienie w bocznym sektorze boiska.

2
1
1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Theo Hernandez za faul na Arkadiuszu Miliku.

2
1
2
2
74'
74'
73'

Gol! Strzelił Franck Kessie.

AC Milan doprowadził do remisu. Franck Kessie zabrał się za wykonanie rzutu karnego i po spokojnym nabiegu, oszukaniu Davida Ospiny, oddał uderzenie w lewy narożnik bramk. Iworyjczyk zrobił wszystko ze stoickim spokojem.

8
7
1
3
10
71'

Rzut karny dla AC Milanu po faulu Nikoli Maksimovicia na Giacomo Bonaventurze.

4
4
6
3
5
68'

AC Milan rozpoczął mecz od mocnego uderzenia, ale później nie oszukał boiskowej rzeczywistości. Rossoneri odstawali od przeciwników i kwestią czasu było potwierdzenie tego wynikiem. Druga strona medalu jest taka, że jeszcze nic straconego. Pozostało podopiecznym Stefano Piolego jeszcze trochę czasu na pościg.

1
1
1
1
2
65'

SSC Napoli. Schodzi: Fabian Ruiz. Wchodzi: Diego Demme.

65'
63'

Dries Mertens zapewnił zaliczkę Napoli. 2:1 dla obecnego zespołu Gennaro Gattuso.

1
1
2
2
3
61'

AC Milan. Schodzi: Zlatan Ibrahimović. Wchodzi: Rafael Leao.

60'

AC Milan. Schodzi: Hakan Calhanoglu. Wchodzi: Giacomo Bonaventura.

60'

Gol! Strzelił Dries Mertens. Asystował mu Jose Callejon.

Dries Mertens dał prowadzenie gospodarzom. SSC Napoli potwierdziło przewagę statystyczną adekwatnym rezultatem. Stara gwardia nie zawodzi. Dries Mertens oderwał się od obrońców z Mediolanu i pokonał Gianluigiego Donnarummę uderzeniem z kilkunastu metrów. Podaniem uruchomił kompana Jose Callejon.

18
7
1
2
4
58'

Ante Rebić dryblował wewnątrz pola karnego Azzurrich. Po ośmieszeniu Nikoli Maksimovicia był jeszcze jeden przeciwnik do ominięcia - Dries Mertens i tym razem Chorwatowi w barwach AC Milanu nie udało się wygrać pojedynku.

1
55'

AC Milan nie zamierza statystować i po przerwie próbuje narzucić swoje warunki. Inna sprawa, że wymiana podań Rossonerich była w bezpiecznej odległości od bramki Davida Ospiny i nie przyniosła jakiegokolwiek pożytku.

1
1
1
1
2
52'

Dwa uderzenia o przeciętnym poziomie trudności. Jose Callejon nie przymierzył po podaniu Piotra Zielińskiego, natomiast Zlatan Ibrahimović trafił prosto w odpowiednio ustawionego Davida Ospinę.

1
1
49'

Przeciągnięte dośrodkowanie z prawego skrzydła zostało wyłapane przez Gianluigiego Donnarummę. Blisko lidera klasyfikacji czystych kont nie było żadnego przeciwnika, dlatego wykonanie chwytu było banalnym zadaniem.

2
1
1
1
2
46'

Druga połowa na Stadio San Paolo. Pierwsza była atrakcyjna i teraz oby piłkarze nie powtórzyli wyczynu z rundy jesiennej, kiedy również zeszli na przerwę z wynikiem 1:1, po czym już nie potrafili go zmienić.