3
1
3
89'

Rewelacyjna parada Wojciecha Szczęsnego po strzale z rzutu wolnego Sergeja Milinkovicia-Savicia. Poszybował w kierunku okienka i nie pozwolił piłce na przekroczenie linii bramkowej!

18
7
1
2
3
89'
ZMIANA

Lazio Rzym. Schodzi: Luiz Felipe. Wchodzi: Luca Falbo.

1
89'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Daniele Rugani.

88'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Danilo za faul blisko pola karnego na Ciro Immobile.

Juventus FC
2
1
3
85'

Ciro Immobile odpowiedział 30. golem w sezonie Cristiano Ronaldo.

4
1
2
1
5
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ciro Immobile.

Do piłki podszedł Ciro Immobile i pokonał płaskim uderzeniem z rzutu karnego Wojciecha Szczęsnego. Reprezentant Polski rzucił się w odpowiednim kierunku tak jak na początku drugiej połowy Thomas Strakosha, ale Włoch strzelił równie dobrze jak Cristiano Ronaldo.

17
9
4
7
24
82'

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Bonucci.

Leonardo Bonucci sfaulował Ciro Immobile. Koszmarna pomyłka i rzut karny dla Lazio. Bianconerim znowu odcięło prąd.

6
2
3
3
6
80'

Pozostało jeszcze trochę czasu do końca spotkania. Juventus, ponaglany przez Cristiano Ronaldo, wrócił do ataku pozycyjnego. Podopieczni Simone Inaghiego czekają na możliwości przeprowadzenia takiego kontrataku jak niedawno Andre Andersona.

3
2
1
77'

Andre Anderson popisał się rajdem. Po wygraniu pojedynku fizycznego z Juanem Cuadrado pognał w kierunku pola karnego Bianconerich i poczęstował Wojciecha Szczęsnego potężnym strzałem. Elegancko interweniował reprezentant Polski i sparował futbolówkę ponad poprzeczkę.

4
2
1
1
1
75'
ZMIANA

Lazio Rzym. Schodzi: Danilo Cataldi. Wchodzi: Andre Anderson.

Andre Anderson #28
4
2
1
1
74'

Przerwa na napoje.

5
2
2
2
2
72'

Trudno spodziewać się zwrotu akcji. Lazio grało w pierwszej połowie obiecująco, ale później pomogło Juventusowi w wypracowaniu dwubramkowej przewagi. Teraz już Stara Dama ma bardzo dużo miejsca. Paulo Dybala starał się to wykorzystać, ale nie pokonał strzałem Thomasa Strakoshy.

4
2
67'
ZMIANA

Lazio Rzym. Schodzi: Djavan Anderson. Wchodzi: Denis Vavro.

Djavan Anderson #8
3
67'
ZMIANA

Lazio Rzym. Schodzi: Felipe Caicedo. Wchodzi: Bobby Adekanye.

Bobby Adekanye #34
3
2
66'

Cristiano Ronaldo poczuł krew i próbuje poprawić swoje rewelacyjne liczby. Po wrzutce Paulo Dybali oddał uderzenie w zewnętrzną część poprzeczki. Jak zwykle pazerny na gole jest Portugalczyk, a Argentyńczyk pomaga mu wydatnie.

9
4
2
2
2
63'

Cristiano Ronaldo główkował prosto w odpowiednio ustawionego Thomasa Strakoshę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Była szansa na skompletowanie hat-tricka w mniej niż kwadrans.

3
3
5
60'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Sandro za faul w centrum boiska.

Juventus FC
2
3
59'

30 goli w tym sezonie Serie A, a także 51 w lidze włoskiej po transferze do Juventusu. To dorobek Cristiano Ronaldo.

15
5
2
2
2
57'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Douglas Costa. Wchodzi: Danilo.

1
1
4
2
1
57'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Aaron Ramsey. Wchodzi: Blaise Matuidi.

54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Paulo Dybala.

Beznadziejne zachowanie Luiza Felipe. Po jego nieodpowiedzialnej stracie Paulo Dybala oraz Cristiano Ronaldo wybiegli we dwóch przeciwko jednemu Thomasowi Strakoshie. Albańczyk nie mógł nic zdziałać. Portugalczyk oddał uderzenie z bliska do odsłoniętej bramki po podaniu Argentyńczyka. W ten sposób Juventus praktycznie zagwarantował sobie zwycięstwo. 2:0 w Turynie.

39
20
5
6
19
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Juventus na prowadzeniu na początku drugiej połowy meczu. Cristiano Ronaldo przymierzył prawie w boczną siatkę. Thomas Strakosha rzucił się w odpowiednią stronę, ale nie zdołał dosięgnąć perfekcyjnie kopniętej przez nowego lidera klasyfikacji strzelców piłki.

46
21
5
6
14
50'

Szansa dla Juventusu na strzelenie gola z rzutu karnego po zagraniu ręką Bastosa. Piłkarz z Angoli blokował nieprzepisowo uderzenie Cristiano Ronaldo.

7
5
6
5
47'

Niebezpieczna akcja Paulo Dybali, który ominął Francesco Acerbiego i Luiza Felipe. Po jego wstrzeleniu i interwencji Thomasa Strakoshy dobitka Cristiano Ronaldo. W ostatnim momencie w pobliżu linii bramkowej interweniował Manuel Lazzari.

2
1
1
4
46'

Druga połowa. Na razie bez zmian personalnych. Na pewno Maurizio Sarri ma możliwość wprowadzenia z ławki rezerwowych znacznie bardziej wartościowych dublerów niż Simone Inzaghi.

komentarz

Juventus na razie nie zrobił krzywdy rzymianom.

5
45'

Doliczone trzy minuty.

5
2
1
1
1
44'

Słupek! Ciro Immobile nieomal dał Lazio zaskakujące prowadzenie. Reprezentant Włoch starał się pokonać Wojciecha Szczęsnego zza pola karnego. Centymetrów zabrakło do szczęścia rzymianom. Obrońcy Juventusu byli za daleko od lidera klasyfikacji strzelców.

8
5
6
4
4
42'

Ostatnie szanse na zdobycie prowadzenia w pierwszej połowie. Ciro Immobile poderwał się, ale przy próbie przechwycenia futbolówki Daniele Orsato odgwizdał przewinienie na Juanie Cuadrado.

3
2
40'

Danilo Cataldi próbował uruchomić dalekim podaniem Ciro Immobile. Między Leonardo Bonuccim oraz Matthijsem de Ligtem nie jest łatwo o przechwycenie futbolówki.

2
2
2
2
3
37'

Żółtą kartkę otrzymał Djavan Anderson za faul na Rodrigo Bentancurze.

Lazio Rzym
2
2
1
1
1
36'

Cristiano Ronaldo wyprzedził wszystkich obrońców Lazio i główkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Nieznaczne pudło Portugalczyka, który ma do siebie pretensje o to, że nie przymierzył.

2
2
35'

Adrien Rabiot przeprowadził rajd po połowie Biancocelestich. Luiz Felipe pozwolił Francuzowi na strzał z ostrego kąta, który zatrzymał dopiero odpowiednio ustawiony Thomas Strakosha. Korner dla Juventusu.

1
1
1
1
1
34'

Całkiem nieźle przygotowane Lazio. Można było spodziewać się gorszej postawy Biancocelestich. Podopieczni Simone Inzaghiego nabrali odrobiny pewności siebie.

33'

Krótki raport o Wojciechu Szczęsnym. Jeszcze nie miał okazji do zrobienia w tym meczu czegokolwiek poza wykopaniem piłki z pola bramkowego. Lazio oddało dwa uderzenia, ale zostały one przyblokowane.

1
1
1
2
4
31'

Podobna sytuacja do tej sprzed kilku minut, tyle że po przeciwnej stronie boiska. Tym razem w wyprowadzeniu futbolówki pogubiło się Lazio, ale Juventus nie potrafił tego wykorzystać.

1
29'

Nerwowo Leonardo Bonucci interweniował po dalekim podaniu. Matthijs de Ligt zaasekurował bardziej doświadczonego kompana z bloku obronnego i nie pozwolił na oddanie strzału Ciro Immobile.

2
2
2
2
3
27'

Po wznowieniu ruszyli do pressingu Ciro Immobile oraz Felipe Caicedo. Zmusili do błędu Alexa Sandro, ale później sami nie potrafili przeprowadzić niebezpiecznego ataku dla Wojciecha Szczęsnego.

1
1
1
25'

3
1
23'

Djavan Anderson zrobił przewagę, ponieważ wygrał pojedynek na skrzydle z Juanem Cuadrado. Do oddania uderzenia z bardzo dogodnej pozycji zabrakło Lazio ostatniego podania. Sergej Milinković-Savić starał się wykonać je "krzyżakiem", jednak futbolówka ugrzęzła pod jego nogami.

1
2
1
22'

Nie było uderzenia, a wrzutka Rodrigo Bentancura w kierunku Cristiano Ronaldo oraz Leonardo Bonuccego. Ani Portugalczyk, ani Włoch nie oddali soczystego strzału głową. Głównie z powodu strącenia Bastosa.

1
20'

Podanie z lewego skrzydła w pobliże linii pola karnego. Stamtąd uderzył Aaron Ramsey w ofiarnie interweniującego Luiza Felipe. Będzie szansa na kolejny strzał Juventusu z rzutu wolnego po faulu Ciro Immobile.

3
1
17'

Ponownie Sergej Milinković-Savić, który znalazł się zamiast napastników na desancie. Serb umiejętnie utrzymał się w posiadaniu piłki, a po jego odegraniu groźne uderzenie z dystansu oddał Danilo Cataldi. Po rykoszecie korner dla rzymian.

1
16'

Sergej Milinković-Savić uruchomił crossem Djavana Andersona. Debiutant w podstawowym składzie Lazio nie zabrał się z piłką we właściwym kierunku i jego jedynym łupem był wrzut z autu. Interweniował skutecznie Juan Cuadrado.

1
14'

Lazio ustawione w jedenastu na własnej połowie boiska. Biancocelesti starają się odeprzeć atak pozycyjny Juventusu, i w przeciwieństwie do kilku niedawnych spotkań, nie stracili wczesnego gola.

1
12'

Juventus przybliża się do zdobycia prowadzenia. Piłka przeturlała się między kilkoma zawodnikami w polu karnym Lazio i otarła się niewiele później o słupek w bramce Thomasa Strakoshy. Strzelał Alex Sandro po wrzutce Paulo Dybali z rzutu wolnego zgranej jeszcze przez Matthijsa de Ligta.

1
2
1
9'

Paulo Dybala uruchomił Cristiano Ronaldo. Portugalczyk oderwał się od obrońców Lazio i oddał uderzenie bez chwili zastanowienia. Nie była to idealna próba i futbolówka posunęła po murawie wyraźnie obok bramki Thomasa Strakoshy.

2
4
2
8'

Douglas Costa autorem premierowego celnego strzału. Brazylijczyk trafił zza pola karnego prosto w odpowiednio ustawionego Thomasa Strakoshę. Albańczyk interweniował pewnie.

1
1
6'

Ciro Immobile przytrzymał futbolówkę w pobliżu narożnika pola karnego. Podanie reprezentanta Włoch trafiło pod nogi Felipe Caicedo, którego uderzenie z ostrego kąta zostało zablokowane. Lazio miało pierwszy korner w meczu.

1
1
1
1
1
5'

Stara Dama była przez dłuższy czas na obrzeżach pola karnego przeciwnika i nawet po stracie futbolówki pozostała w wysokim pressingu. Poradzili sobie podopieczni Simone Inzaghiego.

1
3'

Manuel Lazzari przyspieszył na prawej stronie boiska i rozpędzony nieźle zacentrował w kierunku Ciro Immobile. Napastnik Lazio został wzięty w kleszcze przez Leonardo Bonucciego oraz Matthijsa de Ligta i nawet swobodnie nie wyskoczył.

3
2
1
1
3
2'

Juventus w biało-czarnych strojach, a jego przeciwnik z Rzymu w błękitnych koszulkach oraz spodenkach. W rozegraniu był zespół z Turynu, ale techniką nie popisał się Juan Cuadrado.

2
3
1
2
1
21:07

Zmiana w składzie Juventusu: Paulo Dybala zagra od początku zamiast Gonzalo Higuaina, który zszedł z rozgrzewki.

1
1
1
2
2
Czy Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto w meczu z Lazio?