Serie A: 38. kolejka
01 sie 2020 18:00
90+5'

Fabio Quagliarella oddał uderzenie do bramki, ale nie ma gola z powodu spalonego w momencie podania Mayi Yoshidy.

1
90+1'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Kristoffer Askildsen za przewinienie taktyczne na własnej części boiska.

Kristoffer Askildsen #16
Sampdoria Genua
1
1
90'

Doliczone pięć minut do podstawowego czasu.

1
87'

Ostatnie minuty spotkania i pokazał się Sandro Tonali. Lepiej późno niż wcale, ale dośrodkowanie utalentowanego pomocnika Brescii Calcio wylądowało za bramką Wladimira Falcone.

1
1
85'

Podanie do ustawionego na lewym skrzydle Jaromira Zmrhala. Jego zagranie zostało zablokowane przez Fabio Depaolego. Jeszcze korner dla Brescii Calcio, lecz dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry było wyraźnie przeciągnięte.

1
83'

Przerwa spowodowana urazem Tomasso Augello. Będzie sporo doliczonych minut, biorąc pod uwagę jeszcze między innymi pauzę spowodowaną pożegnaniem Daniele Gastaldello czy cooling break.

1
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Kristoffer Askildsen za ostry faul na Daniele Dessenie.

79'

Nie była to wędka, a zmiana spowodowana urazem doświadczonego napastnika. Alfredo Donnarumma nie pograł sobie w ostatnim meczu sezonu.

78'

Brescia Calcio. Schodzi: Alfredo Donnarumma. Wchodzi: Mattia Viviani.

wchodzi Wchodzi
Mattia Viviani #24
schodzi Schodzi
Alfredo Donnarumma #9
77'

Żwawa konfrontacja. Ponownie robi się interesująco z czasem. Jaromir Zmrhal strzelił po dośrodkowaniu z prawego skrzydła chytrze, ale nie może cieszyć z gola. Futbolówka zatrzymała się na słupku.

75'

Manolo Gabbiadiniego poniosła fantazja po wrzutce Fabio Quagliarelli. Próba oddania strzału przewrotką, ale to mogło prędzej skończyć się kopnięciem Lorenzo Andrenacciego niż futbolówki. Kwadrans do końca podstawowego czasu.

1
74'

Karol Linetty oddał pierwsze uderzenie po wejściu na boisko z ławki rezerwowych, ale nie pokonał nim Lorenzo Andrenacciego. Niewiele później Fabio Quagliarella również trafił swoim płaskim strzałem bramkarza Brescii Calcio.

72'

Sampdoria. Schodzi: Ronaldo Vieira. Wchodzi: Morten Thorsby.

Ronaldo Vieira #4
72'

Sampdoria. Schodzi: Andrea Bertolacci. Wchodzi: Kristoffer Askildsen.

70'

Przerwa na napoje.

1
1
69'

Ernesto Torregrossa główkował w narożnik bramki Sampdorii po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Nie ma gola z powodu spalonego.

2
1
68'

Brescia Calcio. Schodzi: Florian Aye. Wchodzi: Alfredo Donnarumma.

Florian Aye #18
68'

Sampdoria. Schodzi: Mehdi Leris. Wchodzi: Karol Linetty.

Mehdi Leris #26
1
1
68'

Sampdoria. Schodzi: Gonzalo Maroni. Wchodzi: Jakub Jankto.

Gonzalo Maroni #20
1
67'

Wejdzie Karol Linetty. Claudio Ranieri już nie ma cierpliwości do podstawowych podopiecznych.

67'

Dwa uderzenia w ostatnich minutach. Sampdorię uchroniła interwencja Wladimira Falcone, a po przeciwnej stronie boiska próba z kilkunastu metrów Fabio Quagliarelli została przyblokowana przez defensora Brescii.

1
65'

Karol Linetty rozgrzewał się w przerwie. Nie widać jednak specjalnego ożywienia w pobliżu ławki rezerwowych Sampdorii, choć podopieczni Claudio Ranierego nie weszli umiejętnie w drugą część spotkania.

1
63'

Daniele Gastaldello został pożegnany z honorami. Ostatni występ tego zawodnika nie był specjalnie fortunny, ale pewnie nie ma to wielkiego znaczenia. Obrońca zakończył karierę w wieku 37 lat.

1
62'

Lorenzo Andrenacci interweniował na przedpolu i przechwycił futbolówkę po zbyt długim podaniu w kierunku napastnika Sampdorii.

1
59'

Brescia Calcio. Schodzi: Daniele Gastaldello. Wchodzi: Alessandro Semprini.

Alessandro Semprini #29
59'

Brescia Calcio. Schodzi: Nikolas Spalek. Wchodzi: Emanuele Ndoj.

Nikolas Spalek #7
57'

Wladimiro Falcone robił niepotrzebne zamieszanie i utrudniał Brescii Calcio szybkie wznowienie gry wrzutem z autu. Ma szczęście, że sędzia nie zdecydował się na pokazanie drugiego żółtego kartonika.

1
56'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka znalazła się pod nogami Ronaldo Vieiry, który oddał sytuacyjne uderzenie. Anglik trafił prosto w środek bramki, gdzie popisał się refleksem Lorenzo Andrenacci.

1
55'

Podanie w pole karne do Fabio Quagliarelli, który przyjęciem ułożył sobie futbolówkę na lewej stopie. Blisko był defensor Brescii i po jego interwencji Sampdoria musiała zadowolić się trzecim w meczu rzutem rożnym.

1
1
54'

Sampdoria straciła rytm i porusza się w bezpiecznej dla Brescii Calcio odległości od bramki strzeżonej przez Lorenzo Andrenacciego. Blucerchiati, tak jak w pierwszej połowie, potrzebują czasu na rozwinięcie skrzydeł.

1
51'

Przerwa w grze spowodowana urazem. Massimiliano Mangraviti potrzebował chwili na podniesienie się z boiska po twardym zderzeniu z przeciwnikiem na własnej połowie.

1
49'

Gol! Strzelił Ernesto Torregrossa.

Pewne wykonanie rzutu karnego i Brescia Calcio doprowadziła do remisu krótko po przerwie. Ernesto Torregrossa nie miał problemu z pokonaniem Wladimira Falcone. Siódme trafienie w sezonie napastnika spadkowicza.

Ernesto Torregrossa #11
Brescia Calcio
4
3
2
48'

Żółtą kartkę otrzymał Wladimiro Falcone.

Rzut karny dla Brescii Calcio za ewidentne przewinienie Wladimira Falcone na Florianie Aye.

Wladimiro Falcone #30
1
46'

Druga połowa w Brescii. Gospodarze pożegnają się tymi 45 minutami w elitą włoskiego futbolu. Sampdoria nie zamierza pozwolić gospodarzom na udane pożegnanie.