Galatasaray. Schodzi: Yuto Nagatomo. Wchodzi: Adem Buyuk.

3
2
2
86'

Kolejny rzut rożny, ale nie stwarzają dużego zagrożenia w ten sposób gracze ze stolicy Hiszpanii.

2
1
1
1
2
Czy Real zdoła przeskoczyć jeszcze na pierwsze miejsce w grupie A?
1
83'

To był 50. gol Karima Benzemy w Lidze Mistrzów.

12
5
3
2
3
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Dani Carvajal.

Zagranie z prawej strony do wbiegającego Carvajala, który świetnie wyłożył piłkę nieco do tyłu, na 10. metr do Karima Benzemy. Francuz dopiął swego. Jest 5:0!

28
14
6
5
6
79'

Odpowiedzi poszukiwał Benzema. Kolejny raz jednak nadział się na obrońców, którzy starją się blokować jego próby.

2
1
1
1
1
77'

Niezła szansa gości, chyba najlepsza w drugiej części gry po zamieszaniu w polu karnym. Piłka nadal nie chce wpaść do madryckiej bramki.

3
1
1
1
76'

Strzał Feghoulego blokowany.

1
2
1
1
75'

Jeszcze jeden rzut rożny i po raz kolejny brak zagrożenia ze stałego fragmentu.

1
74'

Raz jeszcze szarżuje Francuz, a jego kolejną próbę za linię końcową odbija Muslera.

3
2
2
1
1
72'

Benzema chciałby jeszcze dziś coś ustrzelić, ale pilnują go obrońcy bardzo mocno.

4
3
3
2
3
70'

Kolejny rzut rożny i kolejne pudło. Tym razem Ramosa.

2
2
68'

Kroos z narożnika boiska prosto na głowę Isco. Raz jeszcze broni Muslera.

3
1
1
1
68'
ZMIANA

Ostatnia zmiana w Realu. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Isco.

4
2
1
3
67'

Strzał Kroosa odbija Muslera. Dobitkę Benzemy także.

1
1
65'

Piłka znalazła się nawet w okolicach pola karnego gospodarzy, ale z nikłym zagrożeniem.

1
1
1
1
63'

Modrić faulowany przez Bayrama, ale to wszystko nadal w centralnej części placu gry.

1
1
61'

Mamy więcej walki w środkowej strefie boiska. Real nie szarżuje, ale nie może spokojnie rozgrywać piłki.

1
1
59'
ZMIANA

. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Luka Modrić.

4
2
1
2
1
57'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Ryan Babel.

Galatasaray Stambuł
3
1
1
56'

Tym razem Benzema rozegrał akcję z Mendym. Defensorzy Galatasaray utrudniają tę akcję jak tylko mogą. Od bramki rozpocznie Muslera.

1
1
54'

Benzema-Hazard-... chciałoby się napisać znów "Benzema", ale przegrał Francuz pojedynek bark w bark z rywalem.

1
2
52'

Real miał rzut wolny. Po centrze Kroosa strzelał Varane, ale Muslera nie dał się zaskoczyć.

2
1
50'

Wysoka piłka na drugi metr do Benzemy, ale to był zdecydowanie za ostry kąt, by oddać strzał na bramkę.

3
2
2
1
2
48'

Obrońcy Galatasaray mają problemy z wybiciem piłki z własnej szesnastki. To nie wróży dobrze.

6
4
1
3
2
47'

I już pierwsza szarża gości, ale Ryan Babel złapany na spalonym.

3
2
1
2
2
46'
ZMIANA

Galatasaray. Schodzi: Steven N'Zonzi. Wchodzi: Omer Bayram.

Omer Bayram #19
2
1
1
46'
ZMIANA

Galatasaray. Schodzi: Florin Andone. Wchodzi: Ryan Donk.

komentarz

45+3'

Kolejna piłka z lewej strony do Benzemy. Mało brakowało, a padłby gol numer pięć.