12
13
16
90'

Nokaut! Perisić znajduje przed polem karnym miejsce na podanie do Tolisso. Ten patrzy i uderza po ziemi z dużą gracją przy bliższym słupku. Crvena Zvezda dziś nie istnieje!

60
25
13
7
12
89'

Gol! Strzelił Corentin Tolisso. Asystował mu Ivan Perisić.

186
82
32
16
17
88'

Wejście Comana w pole karne, a ten albo strzelał, albo grał bliżej bramki do kolegi - trudne do zinterpretowania. Złapał to Borjan.

13
5
12
6
16
87'

Dobra kontra Crveny Zvezdy. Wysokie podanie do nabiegającego Ivanicia, a ten uderzył bardzo szybko i pod presją zza pola karnego. Łatwy strzał do obrony dla Neuera.

15
3
3
1
6
85'

Przerwa w grze, jeden z graczy z Belgradu cierpi po przypadkowym starciu z Daviesem. Na boisku są lekarze.

5
6
7
14
16
84'

TO POWINNO BYĆ 6:0! Odbiera Tolisso piłkę przed polem karnym, ale w sytuacji sam na sam strzela prosto w nogę Borjana. Piłka spadła na poprzeczkę, a potem wybił ją wracający defensor gospodarzy.

17
12
35
10
25
82'

Wysokie dośrodkowanie Kimmicha z prawej flanki wyłapuje Borjan. Może Niemiec szukał Lewandowskiego...?

10
77'
75
22
50
360
195
76'

Crvena Zvezda. Schodzi: Njegos Petrović. Wchodzi: Mirko Ivanić.

12
75'

Lewy jest głodny, mało mu, nienasycony! Ale tym razem nie miał tyle szczęścia... Rajd Goretzki zakończył się zablokowanym strzałem, ale piłka spadła pod nogi Polaka, który z kilku metrów uderzył prosto w nogi bramkarza...

40
13
15
27
20
72'

Statystyka strzałów: Crvena Zvezda 2-23 Bayern.

M I A Z G A!

162
71
36
10
15
70'

Lewy jest głodny, nienasycony, mało mu! Ale nie tym razem... Nie dał rady ograć 4 rywali na raz w polu karnym po niezłym podaniu od Daviesa.

150
45
18
15
17
69'

Crvena Zvezda. Schodzi: Mateo Garcia. Wchodzi: Radovan Pankov.

6
69'
58
8
11
12
10
68'

Klepka Lewandowskiego z Perisiciem, Chorwat szukał podaniem prostopadłym Tolisso, ale zagarnął Polak piłkę i nie dał Borjanowi szans w sytuacji sam na sam. Kareta Lewego, potwór!

568
227
69
17
21
67'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Ivan Perisić.

1407
499
197
24
27
64'

Mocno bita piłka przez Pavarda z prawej strony, urywa się Lewandowski i głową z bliskiej odległości nie daje szans bramkarzowi na interwencję. On jest szalony, ale wnosi do Bayernu tak wiele! Hat-trick Lewego!

487
200
59
21
17
64'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Benjamin Pavard.

1277
469
132
32
30
62'

Tym samym Lewandowski jest samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców LM z 8 bramkami na koncie!

428
156
39
22
20
61'

Crvena Zvezda. Schodzi: Jose Canas. Wchodzi: Milos Vujic.

Milos Vujic #7
15
8
5
11
10
61'
38
9
14
9
11
61'

Dośrodkowanie Coutinho z prawej strony na głowę Tolisso. Francuz uderza dość lekko, co wyczuł Lewandowski, który dołożył nogę i zaskoczył bramkarza. Dublet Lewego!

274
113
32
7
10
60'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Corentin Tolisso.

1025
426
105
27
21
57'

Strzał Vukanovicia z 18 metrów, ale wysoko nad bramką. Warto jednak odnotować tę próbę. Dostał dobre, prostopadłe podanie i wyprzedził swobodnie obrońcę rywali.

28
12
11
6
14
55'

Statystyka - Robert Lewandowski ma już 7 goli w tej edycji LM i jest współliderem klasyfikacji strzelców z Norwegiem Erlingiem Haalandem z Salzburga.

120
36
9
11
10
53'

Bardzo pewny strzał Lewego w swoją prawą stronę tuż przy słupku. Bramkarz poszedł w drugą stronę. 2:0 dla gości!

254
104
16
6
16
53'

32
52'

Chciał zagrać płasko Lewandowski z lewej strony w pole karne, ale podanie zablokował ręką Degenek.

70
29
9
4
7
komentarz

Rzut karny dla Bayernu! Wywalczył go Lewy!

227
81
18
6
6
51'

Uderzenie Goretzki ze skraju pola karnego ląduje w rękach bramkarza gospodarzy.

4
6
4
3
9
50'

Szukają koledzy Lewego w polu karnym, ale najpierw za mocna wrzutka Comana za mocna, a potem strzał Polaka z obrotu po podaniu od Coutinho zablokowany.

4
2
5
6
12
49'

Przerwa w grze, poturbowany Milunović po starciu z Lewandowskim potrzebuje pomocy lekarzy.

14
7
4
3
2
48'

Nad murawą zaczyna unosić się nieco dymu... Pochodzi on z rac ultrasów Crveny Zvezdy.

3
2
5
2
11
47'

Nieźle zapowiadała się akcja gospodarzy, ale przyjęcie po klepce jednego z napastników było nieczyste - piłka odskoczyła i wylądowała w rękach Neuera.

3
4
2
2
4
czas Druga połowa
45'

Doliczono 2 minuty.

20
14
10
13
9
45'

Bardzo ładny strzał Daviesa z powietrza lewą nogą przeleciał milimetry nad poprzeczką!

29
11
9
11
23
44'

Bayern ciśnie, ciśnie i ciśnie. Crvena Zvezda zaczyna oddychać przez rękawy.

36
13
10
10
15
41'

Genialna długa piłka Boatenga na Tolisso. Francuz zgrał ją do Lewandowskiego, który przyjął, popatrzył i uderzył technicznie na dalszy słupek. Jednak Tolisso zgrywając piłkę, trafił też w swoją rękę. Dlatego bramka nie została uznana.

10
10
25
41
137
41'

UWAGA! Gol Lewandowskiego anulowany!

43
28
63
103
404
38'

Crvena Zvezda stara się szukać miejsca do grania na skrzydłach, ale z dużą łatwością zamyka gospodarzy przeciwnik.

13
6
7
12
7
35'

Imponuje to, z jaką lekkością wymienia podania Bayern. Pressing rywala nie robi żadnego wrażenia. To jest ta różnica klas, jakości.

23
10
4
7
9
32'

Kolejna akcja Bayernu. Coman zagrał z lewej strony na 5. metr do Lewandowskiego, ale strzał Polaka zatrzymał się na łydce kryjącego go Milunovicia.

16
6
10
20
19
31'

Płaska wrzutka skrzydłowego Crveny Zvezdy z prawej strony odbijała się od ziemi, co utrudniało wybicie piłki przez rywala. Ostatecznie złapał nieco zwolnioną piłkę Neuer.

8
5
7
3
5
29'

Garść statystyk:

Posiadanie piłki: 70-30 w proc. na korzyść Bayernu

Sytuacje bramkowe: Crvena 0-12 Bayern

D O M I N A C J A Bawarczyków przez wielkie "D"

41
11
8
9
11
27'

Kapitalne prostopadłe podanie do Lewandowskiego z głębi pola. Milunović przewrócił Polaka w polu karnym tuż przed strzałem, ale według sędziego nie było faulu.

7
24'

Strzał Lewandowskiego z woleja z 15 metrów zablokowany. Poprawka Comana również wybroniona przez gospodarzy.

10
3
3
6
19
22'

Ucierpiał jeden z piłkarzy gospodarzy przy jednym ze starć. Ma zabandażowaną głowę.

11
3
12
10
5
21'

Mamy teraz przerwę w grze, jeden z zawodników potrzebuje pomocy medycznej. Niestety, nie mamy żadnego zbliżenia na sytuację.

3
1
9
6
4
19'

Zaskakujący, bezpośredni strzał Coutinho z rzutu wolnego. Miał blisko 30 metrów w linii prostej do bramki, a kąt był idealny na wrzutkę. Broni to jednak w bardzo ładny sposób Borjan.

3
1
8
10
11
16'

Piłka po wybiciu rywali spada pod nogi Goretzki, który z 25 metrów uderza jak karateka, ale Borjan popisał się wspaniałą robinsonadą.

16
6
10
4
12
14'

Bardzo piękne dośrodkowanie Coutinho z prawej strony. Goretzka poleciał jak Superman do tej główki i uderzył nie do obrony dla Borjana. Bayern prowadzi!

64
32
7
5
6
14'

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Asystował mu Philippe Coutinho.

167
81
26
14
18
12'

Dwie szanse Bayernu w minutę. Najpierw uderzenie Lewego zza pola karnego ładnie broni Borjan, a potem płaski strzał Comana z lewej strony odbija bramkarz Serbów na rzut rożny.

9
3
12
4
9
10'

Lewandowski zgrał piłkę głową do Coutinho. Ten po przyjęciu wahał się ze strzałem, aż zasłoniło mu bramkę aż 5 rywali. Uderzył, ale od nóg któregoś z nich był rykoszet i piłkę złapał bramkarz.

5
2
7
9
24
9'

Szansa ekipy z Serbii, ale za mocne dośrodkowanie z prawej strony. Było 3 graczy gospodarzy pod bramką Bayernu. Spokojnie to łapie Neuer.

12
5
3
2
4
7'

Lewyyy... NIE TRAFIA! Biegł Polak na sytuację sam na sam dobre 20-30 metrów. Dopadł do niego w ostatniej chwili obrońca rywali, przez co Polak uderzył piłkę tuż obok słupka. Szkoda!

11
13
29
37
55
6'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Milunović. Uderzył łokciem w kark Lewandowskiego w walce w powietrzu.

7
6'

Ładnie dziś tam.

5
2
2
1
2
5'

Płaski strzał z lewej strony Lewandowskiego wylądował w koszyczku ułożonym z rąk bramkarza gospodarzy.

12
9
5
5
4
3'

Strzał Martineza głową trafił w udo Muellera. Piłka wybita, ale szybko trafiła pod nogi graczy Bayernu.

15
4
4
3
2
2'

Crvena Zvezda nastawia się na kontry i granie długich piłek. Bayern będzie dyktował tempo spotkania.