21
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Hector Herrera. Asystował mu Kieran Trippier.

Wyrównanie w ostatniej minucie regulaminowego czasu. Wojciech Szczęsny pokonany po raz drugi w tym spotkaniu. Wielka radość Diego Simeone i zawodników Atletico. Wprowadzony przez szkoleniowca Hector Herrera strzelił na 2:2 po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

47
35
7
29
47
87'
ZMIANA
85'

Nerwy na murawie, gorączkowe zamieszanie blisko ławek rezerwowych.

2
1
1
1
83'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Diego Costa za pyskówki do sędziego.

Atletico Madryt
7
8
1
3
3
82'

Ucieka czas gospodarzom, którzy są na obrzeżach pola karnego Juventusu. Drużyna z Madrytu szuka sposobu na przedostatnie się do bramki Wojciecha Szczęsnego bez stałego fragmentu.

3
1
2
3
80'
ZMIANA
78'

Może jeszcze zmieniać Maurizio Sarri i za moment skorzysta z tej możliwości.

3
2
76'
ZMIANA

Atletico. Schodzi: Renan Lodi. Wchodzi: Vitolo.

1
1
1
1
2
76'
ZMIANA
73'

Stefan Savić przywrócił nadzieję gospodarzom.

4
4
1
3
5
71'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado za faul i rozpoczęcie awantury.

2
2
4
3
5
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Stefan Savić. Asystował mu Jose Maria Gimenez.

Stefan Savić wygrał pojedynek fizyczny w polu bramkowym Juventusu i wepchnął piłkę z bliska do bramki. Razem z Wojciechem Szczęsnym. Po wrzutce z rzutu wolnego Jose Maria Gimenez umiejętnie uruchomił swojego kompana z bloku defensywnego. Trafienie kontaktowe i jeszcze może być ciekawie.

26
21
15
23
40
69'
ZMIANA
68'

Blaise Matuidi i 2:0 dla Bianconerich.

5
3
1
2
65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Blaise Matuidi. Asystował mu Alex Sandro.

Juventus podwoił przewagę. Tak, na początku drugiej połowy prezentował się wyraźnie lepiej od Atletico i daje ogromne powody do radości kibicom w sektorze gości. Francuz główkował z bliska do bramki Jana Oblaka po dośrodkowaniu Alexa Sandro. Po oddaniu uderzenia jeszcze spektakularna wywrotka, ale obrócił ją w żart i fetował trafienie na leżąco.

57
31
12
10
10
62'

No i proszę. Sami Khedira może mieć problemy. To tak z przymrużeniem oka. Niemiec znkautował sędziego kopnięciem piłki z bliska.

5
7
2
2
2
60'
ZMIANA

Atletico. Schodzi: Thomas Lemar. Wchodzi: Angel Correa.

8
4
3
1
1
60'

Jose Maria Gimenez miał niezłą sposobność do pokonania Wojciecha Szczęsnego z centralnej części pola karnego. Po złożonym z kilku podań rozegraniu rzutu rożnego Urus uderzył nieczysto ponad bramką Juventusu.

6
3
3
2
3
60'

Rozpoczęła się krzątanina blisko ławki rezerwowych Atletico. Będzie pierwsza korekta w jedenastce Diego Simeone.

5
6
5
1
2
58'

Wyraźnie podkręcone tempo przez podopiecznych Maurizio Sarrego. Tak żwawo jak teraz jeszcze nie prezentowali się w tym spotkaniu.

10
6
6
3
4
57'

Wścieka się Cristiano Ronaldo, który nareszcie wziął udział w interesującej akcji ofensywnej Juventusu.

7
4
9
5
3
55'

Atletico musi poszukać wyrównania. Szybko zdobyta w drugiej połowie bramka powinna otworzyć spotkanie i sprawić, że rywalizacja będzie jeszcze bardziej pasjonująca.

4
3
3
7
4
50'

Juan Cuadrado otworzył rezultat. Akcja bramkowa południowców.

7
3
4
1
2
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Juan Cuadrado. Asystował mu Gonzalo Higuain.

Druga połowa rozpoczęła się idealnie dla Juventusu. Bianconeri wyczekali na swój moment do ataku, a prowadzenie dał im Juan Cuadrado. Kolumbijczyk nie kryje ogromnej radości. Pokonał Jana Oblaka po bardzo rozsądnym podaniu Gonzalo Higuaina.

60
42
12
10
14
46'

komentarz

Przygotowania piłkarzy z Turynu do konfrontacji na Estadio Wanda Metropolitano. Na razie Juventus nie prezentuje się lepiej od przeciwnika.

3
1
1
2
4
43'

Joao Felix tym razem przesadził. Zbyt brawurowa próba uderzenia zza pola karnego. Piłka poleciała wyraźnie ponad bramką strzeżoną przez Wojciecha Szczęsnego.

9
4
1
1
2
41'

Podbiegł przeciwnik blisko Wojciecha Szczęsnemu, ale temu nie przydarzyła się pomyłka taka jak w spotkaniu z Fiorentiną i umiejętnie wykopał piłkę do szeroko ustawionego na prawej stronie Danilo.

9
7
2
1
1
40'

Zacięta walka na Estadio Wanda Metropolitano.

2
2
3
1
2
38'

Juventus pokazał, że także może być niebezpieczny, kiedy tylko nastąpi moment rozluźnienia w szeregach przeciwnika.

7
4
3
2
1
36'

Nieznaczna pomyłka Miralema Pjanicia. Po stałym fragmencie Atletico miało problem z dalekim wybiciem piłki i ta spadła pod nogami Bośniaka. Miralem Pjanić huknął mocno, ale w jednego z obrońców i tylko korner dla mistrza Włoch.

4
2
1
1
1
32'

Dwie formacje Juventusu ustawione blisko linii jego pola karnego i drużyna z Madrytu ma w ostatnich minutach większy problem z wykreowaniem sytuacji podbramkowych. Diego Simeone bezradnie rozłożył ręce w kierunku swoich podopiecznych.

5
2
1
4
2
31'

Niezła szansa na pokonanie Wojciecha Szczęsnego z rzutu wolnego. Za jego wykonanie zabrał się Koke, którego wrzutkę sprzątnął już pierwszy defensor w niebieskiej koszulce.

5
2
2
4
4
30'

Diego Costa zatańczył poza polem karnym przeciwnika. Tam Hiszpan postanowił poszukać wolnej przestrzeni. Długo budowana akcja Atletico Madryt zakończyła się wywalczeniem rzutu wolnego. Faulował Juan Cuadrado.

3
4
1
2
3
27'

Podanie rozciągające grę na lewe skrzydło, skąd pofrunęło dośrodkowanie w pole karne Juventusu. Tym razem Wojciech Szczęsny tylko krzyknął do swojego kompana z bloku defensywnego, który oddalił zagrożenie.

4
2
1
2
3
26'

Atletico nie ma przewagi w posiadaniu piłki, ale to ataki gospodarzy są konkretniejsze i częściej kończą się uderzeniami. Na razie w uderzeniach celnych 3:1 dla stołecznego klubu, ale Wojciech Szczęsny nie dał się zaskoczyć.

8
5
1
2
2
23'

Diego Costa sprowadzony do parteru przez Miralema Pjanicia, który nie przebiera w środkach w pojedynkach z zawodnikami Atletico. Ma go już na oku sędzia z Holandii.

5
6
1
2
3
22'

W takim stylu Juventus potrafił witać się z Ligą Mistrzów. W ostatnich minutach nie zaproponował wiele ciekawego.

3
3
1
3
1
20'

Korner dla Atletico. Jose Maria Gimenez doszedł co prawda do piłki, ale pod naciskiem przeciwników nie oddał dokładnego uderzenia. Tym razem Wojciech Szczęsny nie musiał się wykazać w bramce Juventusu.

5
3
4
4
3
18'

Wojciech Szczęsny poradził sobie z piłką wrzuconą w pole karne Juventusu. Dobre wyjście na przedpole golkipera Juventusu, który interweniuje skutecznie na początku spotkania.

9
4
4
3
3
17'

Teraz to piłkarze Atletico wymieniają podania i starali się pieczołowicie przygotować atak na własnej połowie. Bianconeri doskoczyli do przeciwników w pobliżu koła środkowego i nie pozwolili na rozwinięcie skrzydeł.

4
3
3
2
2
15'

Żółtą kartkę otrzymał Blaise Matuidi za faul. Francuz będzie musiał uważać w dalszej części spotkania, a minut do końca pozostało sporo.

3
5
2
7
3
12'

Premierowe ostrzeżenie dla Wojciecha Szczęsnego. Od początku konfrontacji reprezentant Polski musi być skoncentrowany i uważać na ataki stołecznego zespołu. Przez moment podopieczni Diego Simeone byli schowani, ale to tylko element taktyki.

6
4
3
4
3
10'

Wojciech Szczęsny po raz pierwszy! Łapią się za głowy kibice w Madrycie, ponieważ bramkarz Juventusu jedną dłonią, ze sporymi problemami, odbił piłkę po strzale Joao Felixa.

11
4
3
2
2
9'

Dłuższa wymiana podań podopiecznych Maurizio Sarrego, a gospodarze włącznie z Joao Felixem oraz Diego Costą schowali się w jedenastu na własnej części boiska.

4
3
4
4
2
7'

Także Cristiano Ronaldo starał się przyspieszyć na połowie przeciwnika. Rajd Portugalczyka przerwał sędzia asystent, który zasygnalizował spalonego.

5
5
3
2
7
5'

Juan Cuadrado rozpędzał się na prawej stronie boiska. Posłane w kierunku Kolumbijczyka podanie prostopadłe zostało przecięte przez jednego z defensorów Atletico.

5
2
4
3
3
4'

Pierwszy stały fragment wywalczony przez podopiecznych Diego Simeone. Po wrzutce z rzutu wolnego interweniowali przyjezdni, ale nie trzeba było długo czekać na kolejne przewinienie Miralema Pjanicia na połowie Juventusu.

5
2
1
1
2
2'

Gospodarze w tradycyjnych biało-czerwonych pasiakach, a ich przeciwnik z Turynu w niebieskich koszulkach oraz białych spodenkach.

5
2
1
1
2
Czy Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto w meczu z Atletico Madryt?