1
2
88'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Paulo Dybala.

Przydał się Paulo Dybala i wstrzelił się Cristiano Ronaldo. Portugalczyk dostał podanie w tempo od zmiennika i w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie pozwolił sobie na błąd.

68
27
8
5
9
87'

Lukas Hradecky zatrzymał piłkę po strzale Paulo Dybali. Przed wejściem Argentyńczyka były gromkie brawa dla jego rodaka Gonzalo Higuaina, który był najlepszym piłkarzem tego spotkania.

4
2
1
2
1
83'

Juventus. Schodzi: Gonzalo Higuain. Wchodzi: Paulo Dybala.

82'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał Jonathana Taha nieznacznie ponad bramką Wojciecha Szczęsnego. Bayer Leverkusen pokazuje pazurki, ale nadal nie zatrudnia reprezentanta Polski celnymi próbami.

1
1
1
1
1
80'

Bayer. Schodzi: Charles Aranguiz. Wchodzi: Daley Sinkgraven.

78'

Nie wiadomo, dlaczego Wojciech Szczęsny biegał po własnym polu karnym. Może chciał zapewnił sobie odrobinę adrenaliny przed snem. Reprezentant Polski został przelobowany przez Paulinho, któremu nie udało się jednak jednocześnie trafić do bramki Juventusu.

2
1
1
1
77'

Juventus. Schodzi: Federico Bernardeschi. Wchodzi: Aaron Ramsey.

75'

Nie ma ostatnio szczęścia do bramkarzy Cristiano Ronaldo, a może po prostu jego uderzenia pozostawiają trochę do życzenia. Tak jak w sobotę nie mógł pokonać Etrita Berishy, tak we wtorek jego uderzenia zatrzymuje Lukas Hradecky.

3
2
1
74'

Juventus. Schodzi: Sami Khedira. Wchodzi: Rodrigo Bentancur.

72'

Czy to ostatni gol wieczoru w Turynie?

2
1
2
70'

Lukas Hradecky poruszał się trochę w drugiej połowie. Akcji Juventusu zakończonych uderzeniami jest więcej niż w pierwszej połowie. Bayer Leverkusen zostawia wolne przestrzenie na własnej połowie.

1
68'

Bayer. Schodzi: Lucas Alario. Wchodzi: Paulinho.

1
65'

Federico Bernardeschi daje spokój piłkarzom Juventusu.

2
1
1
62'

Gol! Strzelił Federico Bernardeschi. Asystował mu Gonzalo Higuain.

Włoch podwoił prowadzenie Juventusu. Federico Bernardeschi nie był awizowany przez media w podstawowym składzie Bianconerich, mimo to gra i strzela gola. Ponownie Gonzalo Higuain, najlepszy z gospodarzy, urwał się zawodnikom Bayeru Leverkusen. Po jego wstrzeleniu miał przymierzyć już Cristiano Ronaldo, ale przepuścił futbolówkę do byłego gracza Fiorentiny.

60'

Trochę lepsze minuty Bianconerich. Zaczęli wyglądać na piłkarzy, którzy nie myślą o poprzednim albo o niedzielnym meczu, tylko chcą stworzyć ciekawsze widowisko. Najaktywniejszy jest Gonzalo Higuain.

2
1
1
1
57'

Pierwsza szansa Cristiano Ronaldo na pokonanie Lukasa Hradeckiego. Bramkarz Bayeru Leverkusen wygrał pojedynek z Portugalczykiem. Gwiazdor Juventusu mógł przymierzyć lepiej, ponieważ był sam kilkanaście metrów od bramki.

3
3
1
56'

Dobra reakcja na przedpolu nieco zapomnianego w tym spotkaniu Wojciecha Szczęsnego. Reprezentant Polski rzetelnie pracuje po dośrodkowaniach, a jeszcze nie musiał bronić żadnego strzału.

2
55'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado za faul na skrzydle.

1
53'

Gonzalo Higuain - jedyny skuteczny w tym meczu i już z 23 golami w elitarnych rozgrywkach.

1
1
52'

Kevin Volland znalazł się z piłką w polu karnym Juventusu. Niezłe przyjęcie i beznadziejne uderzenie. Dopiero kiedy oba elementy będą się zgadzać, drużyna z Bundesligi będzie mieć szansę na wyrównanie.

1
51'

Piłka przeleciała nad bramką przyjezdnych po akcji Cristiano Ronaldo z Federico Bernardeschim.

2
1
50'

Wprowadzony z ławki rezerwowych w przerwie Nadiem Amiri nie porozumiał się z Charlesem Aranguizem przy okazji wspomnianego rzutu rożnego.

1
1
49'

Bayer Leverkusen wywalczył korner w pojedynku z Leonardo Bonuccim, który musiał asekurować partnera w bocznym sektorze boiska.

1
47'

Niebawem przekonamy się, czy trener Bayeru Leverkusen zmienił plan przed drugą częścią spotkania. W pierwszej połowie Aptakarze grali nieefektywnie.