8
8
90+2'

Gol! Strzelił Fernando Llorente.

Przepowiadaliśmy powtórkę wyniku meczu Napoli z Sampdorią i jest! Napoli poskromiło obrońcę trofeum na starcie nowej edycji Ligi Mistrzów. Mocne wejście na boisko Fernando Llorente. Zmiennik strzelił na 2:0 z bliska. Wykorzystał koszmarne odegranie jednego z gości. Dwóch kolejnych podopiecznych Juergena Kloppa przyglądało się, kto ma wziąć piłkę, więc zrobił to bardziej zdecydowany Bask i podwoił prowadzenie Azzurrich.

23
90'

Doliczone pięć minut.

6
7
5
3
12
90'

Żółtą kartkę otrzymał Fernando Llorente za faul na połowie przeciwnika.

6
88'

Dries Mertens sygnalizuje uraz. Nie ma już zmian Carlo Ancelotti, więc Belg musi zostać do końca.

6
6
6
10
2
87'
86'

Potworne gwizdy na Stadio San Paolo, a na murawie jedenastu Azzurrich stara się zatrzymać ostatni szturm przeciwnika z Anglii. Liverpool FC miał korner, ale szczęśliwie interweniował Kostas Manolas.

15
5
3
1
3
85'

Juergen Klopp oczywiście jeszcze mobilizuje swoich podopiecznych do ataku. Dla najlepszego klubu w Europie nie ma beznadziejnych sytuacji. The Reds w rozegraniu.

4
3
2
4
6
84'

Świetny początek sezonu Driesa Mertensa. SSC Napoli minuty od pokonania Liverpoolu.

12
10
3
3
4
82'

Gol! Strzelił Dries Mertens.

Gol dla wicemistrza Włoch! Stadio San Paolo szaleńczo cieszy się z prowadzenia. Dries Mertens strzelił płasko w lewy narożnik. Piłka w sieci. Miał ją na dłoni Adrian, ale nie zdołał sparować. Dries Mertens!

17
80'

Rzut karny dla Napoli! Faul blisko linii 16. metra Andrewa Robertsona na Jose Callejonie.

36
20
7
4
10
79'

Trent Alexander-Arnold wymienił podania przed polem karnym Napoli. Po jego dosrodkowaniu centymetrów zabrakło do oddania strzału Sadio Mane. Jednemu z najważniejszych zawodników Liverpoolu przeszkadzał Kostas Manolas.

1
1
3
3
1
78'

Już momentami stoją gospodarze. To oczywiście w cudzysłowie, ale coraz wolniejsze są reakcje zawodników Napoli, kiedy leci lub sunie do nich piłka.

1
2
1
1
1
77'

Fenomenalna interwencja Adriana uratowała Liverpool FC na początku drugiej części.

1
1
1
76'

Pierwszy mecz Napoli w tej edycji Ligi Mistrzów bez Arkadiusza Milika.

1
5
3
14
2
75'

Napoli. Schodzi: Allan. Wchodzi: Eljif Elmas.

2
74'

Sadio Mane poczęstował Alexa Mereta uderzeniem po ziemi zza pola karnego. Włoch tak samo jak Adrian po drugiej stronie boiska nie daje się zaskoczyć.

1
1
1
2
74'

Liverpool FC zaczął lepiej operować piłką na połowie przeciwnika. W pierwszej połowie miał odrobinę mniejsze posiadanie od Napoli, ale niebawem ta statystyka może przemawiać na korzysć gości.

1
2
2
73'

Na razie wrócił Allan.

1
2
1
1
72'

Allan ma problemy mięśniowe. Piłkarze odczuwają skutki dynamicznego pojedynku w parnej aurze.

2
1
4
1
70'

Georginio Wijnaldum miał obok siebie dwóch gospodarzy, którzy bronili twardo i nie pozwolili na oddanie uderzenia po wrzutce z głębi pola. Zmiennicy zaczynają zaznaczać swoją obecność na boisku.

6
1
2
1
69'
#0
#0
3
1
7
2
67'

Po wprowadzeniu Piotra Zielińskiego trener Napoli uruchamia kolejne rezerwy.

9
3
1
1
1
66'
7
66'
65'

Alex Meret! Efektowna interwencja po strzale Mohameda Salaha. Po raz pierwszy pogubili się środkowi obrońcy Napoli, a przede wszystkim Kostas Manolas, który oddał piłkę Egipcjaninowi we własnym polu karnym.

3
3
1
2
5
64'

Prawdopodobnie za moment będzie na murawie Piotr Zieliński.

14
5
1
63'

Pojedynek Kalidou Koulibaliego z Virgilem Van Dijkiem to rzeczywiście starcie gigantów. Przez godzinę obaj pokazali cały festiwal efektownych interwencji.

3
2
2
62'

Sadio Mane miał dobrą szansę na pokonanie Alexa Mereta, ale wciąż nie zmienia się wynik na Stadio San Paolo.

1
1
61'

Żółtą kartkę otrzymał James Milner za kumulację fauli.

2
2
1
58'

Zbyt głęboka wrzutka z rzutu wolnego i musiał sobie poradzić z nią Adrian. Zainicjowana przez Hiszpana kontra obrońcy trofeum zakończyła się na pojedynku Mohameda Salaha z rewelacyjnym tego wieczoru Mario Ruim.

2
1
1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Andrew Robertson za złapanie rozpędzającego się Jose Callejona.

6
2
3
2
56'

Raz w jedną stronę, po chwili w drugim kierunku. Sadio Mane aż oparł się o kolana, kiedy była chwila na złapanie oddechu.

2
1
2
1
54'

Lorenzo Insigne domagał się rzutu karnego za zagranie ręką Trenta Alexandra-Arnolda. Dostał tylko korner, a po nim groźniejsza była kontra Liverpoolu niż dośrodkowanie Driesa Mertensa.

1
2
1
53'

Akcja za akcję jak przez większą część pierwszej połowy. Andrew Robertson nie doszedł do piłki, a to między innymi przez ponownie interweniującego z wyczuciem Giovanniego Di Lorenzo.

1
2
51'

Po dośrodkowaniu w pole karne Azzurrich przyjęcie Sadio Mane. Blisko Senegalczyka był Giovanni Di Lorenzo i nie pozwolił na przymierzenie do bramki.

3
1
50'

Naprawdę popisowo wyglądała interwencja Adriana. Jeżeli fotoreporter złapał bramkarza Liverpoolu w powietrzu, ma genialne zdjęcie.

4
3
49'

Adrian! Łapią się za głowy gospodarze. Nie mogą uwierzyć, że nie prowadzą. Akcja Napoli przyspieszona w centrum boiska przez Allana, a Dries Mertens strzelał z bliska po wrzutce Mario Ruiego. Hiszpan popisał się kapitalną paradą.

6
3
3
1
1
48'

Hirving Lozano opuścił boisko na moment z grymasem bólu. Nie będzie potrzebna zmiana. To nie jest poważna kontuzja.

4
1
2
2
1
46'

Gra wznowiona.

8
4
1
19:59

51 procent posiadania piłki Napoli. 5:8 w strzałach i 2:2 w uderzeniach celnych. Nikt nie pęka w tym meczu. Za moment druga część.

5
4
1
1
1
19:59

Na razie nikomu nie udało się pokonać bramkarza przeciwnika.

2
1
19:59

Napoli wygrało w sobotę na krajowym podwórku 2:0 z Sampdorią. Powtórka tego wyniku jest niewykluczona.

3
1
1
Czy po przerwie padnie minimum jeden gol?
6
4
2
2
3
44'

Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego wrzutka na głowę Roberto Firmino. Brazylijczyk strzelił bardzo niebezpiecznie, a Alex Meret nerwowo obserwował, czy piłka wpadnie do siatki. Nie wpadła.

3
1
4
1
43'

Korner. Tradycyjnie dziś Dries Mertens wrzuca i ponownie w kierunku Kalidou Koulibaliego, z którym wszystkie konfrontacje w szesnastce gości wygrywa Virgil Van Dijk. Szybki kontratak Liverpoolu i Mario Rui uratował Napoli po podaniu Jamesa Milnera.

4
1
1
42'

Ostatnie minuty w pierwszej połowie. Trzeci kwadrans najmniej efektowny, co oczywiście nie oznacza, że nie może skończyć się golem.

1
1
40'

Piłka na skraj pola karnego do Mario Ruiego, po którego wstrzeleniu nie udało się oddać uderzenia umiejętnie przyblokowanemu Hirvingowi Lozano.

1
39'

Ofiarnie i skutecznie bronią Kalidou Koulibaly oraz Kostas Manolas. Na razie najlepszy w sezonie występ środkowych obrońców z Neapolu.

2
1
1
38'

Mohamed Salah biegał przed polem karnym przeciwnika. Gospodarze nie kwapili się do zaatakowania byłego Giallorossiego aż ten oddał uderzenie po ziemi dość wyraźnie obok bramki.

1
1
1
37'

Allan w jednym ze starć z Roberto Firmino.

1
35'

Juergen Klopp przypatruje się z bliska rywalizacji swoich podopiecznych w Neapolu. Carlo Ancelotti znalazł się nawet przez sekundę na boisku. Tak bardzo chciał przekazać niezadowolenie z pracy Felixa Brycha.

1
1
1
1
2
34'

Złe rozrzucenie Kostasa Manolasa na lewe skrzydło. Trzeba wracać i pilnować Roberto Firmino.

2
1
1
32'

Liverpool FC był przez moment w jedenastu na własnej połowie. Kombinowali tam neapolitańczycy, ale nie zakończyli ataku uderzeniem. Najbliżej tego był Lorenzo Insigne.

4
1
1
30'

Za nami dwa kwadranse. Trochę konkretniejsze ataki The Reds, ale absolutnie nie można powiedzieć, że zdominowali wicemistrzów Włoch.

1
6
1
29'

Dwa przyblokowane uderzenia Roberto Firmino, który rozgrywa swoje 200. spotkanie w barwach Liverpoolu.

4
3
28'

Trent Alexander-Arnold musiał naprawiać błąd Joela Matipa. We własnym polu karnym brawurowo wbiegł przed przygotowującego się do strzału Driesa Mertensa.

1
27'

Sędzia oszczędził Fabiana Ruiza, który popełnił przewinienie taktyczne na nabierającym prędkości Sadio Mane. Mogła być żółta kartka.

4
1
1
6
26'

Interwencje obrońców Liverpoolu po dwóch dośrodkowaniach Driesa Mertensa. Najpierw Virgil Van Dijk nie pozwolił na strzał Kalidou Koulibaliemu, a później Joel Matip ubiegł Hirvinga Lozano.

4
3
2
1
24'

Mohamed Salah szarżował, ale był blisko Kostas Manolas i popisał się blokiem. Grek doskonale zna Egipcjanina z Rzymu.

2
22'

Coraz groźniejsza jest ekipa Juergena Kloppa. Nie strzelili Mohamed Salah i Sadio Mane. Zrobił to James Milner z 20. metra, ale nie trafił w bramkę Napoli.

5
2
21'

Sadio Mane! Świetne podanie otwierające od Jordana Hendersona do Senegalczyka, który nieco wyrzucił się do boku przyjęciem, będąc w dogodnym miejscu pola karnego. Uderzenie z utrudnionej pozycji obronił Alex Meret i tylko korner dla Liverpoolu.

3
2
2
1
19'

Dries Mertens dośrodkował w rękawice Adriana. Jeden z bohaterów meczu o Superpuchar UEFA popisał się pewnym chwytem.

6
4
3
6
3
18'

Podanie z drugiej linii do Mohameda Salaha, który ma nadspodziewanie dużo problemów z Mario Ruim. Może Portugalczyk rozegra mecz życia. Po kwadransie można go chwalić.

3
2
4
2
2
17'

Tak wyglądały przygotowania The Reds do starcia na Stadio San Paolo.

5
4
2
2
3
16'

Wysokie tempo i nikt się nie oszczędza.

10
6
4
4
4
15'

Piłka wrzucona w pole karne Liverpoolu. Na zamknięciu był Jose Callejon, a zagranie Hiszpana w pole bramkowe zostało z trudem unieszkodliwione przez obrońcę trofeum.

4
2
2
3
4
14'

Giovanni Di Lorenzo wywalczył korner na swojej prawej stronie. Adrian dobrze ustawił swoich obrońców, którzy nie pozwolili Kalidou Koulibaliemu strzelić po wrzutce Driesa Mertensa.

7
3
2
2
3
12'

Wrzawa po udanych interwencjach obrońców z Neapolu. Tradycyjnie najbardziej podobają się profesorskie zachowania Kalidou Koulibaliego.

7
7
2
2
1
11'

Napoli szybko organizuje się do ataku. Na prawej stronie boiska rozpędził się ten, który w poprzednim sezonie strzelił gola Liverpoolowi, czyli Lorenzo Insigne. Włoch starał się uruchomić podaniem wysuniętego Driesa Mertensa.

3
3
2
3
2
9'

Andrew Robertson zatrzymany na lewym skrzydle. Tam Kostas Manolas zaasekurował zgubionego już Giovanniego Di Lorenzo.

6
2
2
4
3
7'

Piłka w sieci The Reds, ale nie ma gola! Trzy strzały, dwa do statystyk, dopiero to ostatnie było ze spalonego. Adrian dwukrotnie zatrzymał piłkę po uderzeniach Mario Ruiego, a druga dobitka była już nieprzepisowa. Poważne ostrzeżenie dla Liverpoolu.

4
3
2
2
9
6'

Akcja Liverpoolu. Piłkarze Juergena Kloppa nie znaleźli wolnego miejsca między dość defensywnie ustawionymi przez Carlo Ancelottego gospodarzami.

4
2
2
3
4
5'

Oba kluby miały już po jednym rzucie rożnym. Nie potrafiły zamienić go w groźne uderzenie.

4
2
5
4
2
4'

Dłuższe rozegranie podopiecznych Carlo Ancelottego. Piłka wędrowała po obrzeżach pola karnego aż posłane w szesnastkę dośrodkowanie Virgil Van Dijk wybił na korner.

5
2
1
1
3
3'

Kandydatów na gwiazdę wieczoru nie brakuje. Przed momentem szarżował już Mohamed Salah, ale nie ograł Mario Ruiego.

3
1
1
1
1
2'

Napoli w błękitnych koszulkach i białych spodenkach. Przeciwnik na czerwono, czyli klasycznie Azzurri kontra The Reds.

7
2
1
1
1
19:59

Sędzia potrzebuje czasu na połączenie się z bazą.

3
3
3
4
3
19:59

Piłkarze zameldowali się na murawie Stadio San Paolo. Pierwszy w sezonie hymn Ligi Mistrzów w Neapolu.

10
4
4
3
5
Czy SSC Napoli wygra mecz z Liverpool FC w Lidze Mistrzów?
9
4
3
3
2
19:59

Roberto Firmino w podstawowym składzie i będzie to jubileuszowy występ napastnika.

4
4
4
1
3
19:59

Napoli z Piotrem Zielińskim i Arkadiuszem Milikiem na ławce rezerwowych. Napastnik jest w kadrze wicemistrza Włoch po raz pierwszy w sezonie.

5
2
1
1
6
19:59

Tak Lorenzo Insigne zapewnił Azzurrim zwycięstwo z Liverpoolem w poprzednim sezonie.

3
2
1
1
2
19:51

Więcej o największych wydarzeniach pierwszego dnia fazy grupowej Ligi Mistrzów.

19:50

Liverpool FC przystępuje do obrony trofeum. W poprzednim sezonie The Reds awansowali do fazy pucharowej kosztem Napoli. Oba kluby wygrały swoje domowe spotkanie 1:0, ale na swoim postawił przedstawiciel Premier League.

5
2
1
1
3
19:50

Piłkarze z Neapolu rozpoczęli sezon w Serie A od dwóch zwycięstw z Fiorentiną i z Sampdorią, między którymi ponieśli porażkę z Juventusem w dramatycznych okolicznościach. Azzurri nie bronili dobrze w tych spotkaniach, a dziś ich defensywę czeka trudny egzamin.

6
2
2
1
2
19:50

SSC Napoli rozpoczyna drugą przygodę w Lidze Mistrzów pod wodzą Carlo Ancelottego. W poprzednim sezonie piłkarze z południa Italii zatrzymali się już w fazie grupowej, w której okazali się gorsi od Paris Saint-Germain oraz Liverpool FC. Tej jesieni celem jest awans.