Piłkarze obu zespołów stracili koncentrację. W środku pola więcej chaosu niż gry.

1
3
84'

Mocny, niesygnalizowany strzał Erlinga Halanda w polu karnym Napoli. Piłka przeleciała obok bramki.

1
6
1
2
84'

Lorenzo Insigne zbyt długo zastanawiał się przed polem rywali nad oddaniem strzału. Wykorzystał to Enock Mwepu i odebrał piłkę kapitanowi Napoli.

1
1
3
3
83'

Salzburg nieźle zaczął drugą połowę, ale nie utrzymał tempa. Kilkanaście minut po wznowieniu gry austriacka ekipa straciła moc, wykorzystało to Napoli i zasłużenie prowadzi 3:2.

2
2
2
80'

Napoli. Schodzi: Jose Callejon. Wchodzi: Eljif Elmas.

78'

Długi i odważny drybling Piotra Zielińskiego. Polak minął kilku rywali, zszedł z piłką do lewej strony, ale tam nie utrzymał się i stracił.

5
2
9
6
5
76'
73'

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne. Asystował mu Dries Mertens.

Niezwykle szybka odpowiedź Napoli. Koulibaly daleko zagrał do Mertensa, a ten od razu oddał piłkę Insigne. Zmiennik zaryzykował i uderzył z ostrego kąta. Jakże precyzyjnie! Wicemistrz Włoch wygrywa 3:2.

50
26
16
3
4
72'

Gol! Strzelił Erling Haland. Asystował mu Zlatko Junuzović.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka wróciła na lewą stronę. Januzović znowu dograł w pole karne, a Haland przerósł Koulibaly'ego i głową wyrównał na 2:2!

24
72'

W końcu na boisku pojawił się Erling Haland, strzelec jedynego gola dla Salzburga. Norweg podał do Takumiego Minamino, który wywalczył rzut rożny.

2
1
1
2
3
68'

Red Bull. Schodzi: Patson Daka. Wchodzi: Majeed Ashimeru.

wchodzi Wchodzi
Majeed Ashimeru #4
schodzi Schodzi
Patson Daka #20
3
6
68'

Nieudany przerzut Kevina Malcuita, piłkę przejął Rasmus Kristensen. Obrońca Salzburga również się nie popisał, jego dalekie dośrodkowanie w pole karne nie dotarło do żadnego z kolegów.

1
2
65'
64'

Gol! Strzelił Dries Mertens. Asystował mu Kevin Malcuit.

Napoli wróciło na prowadzenie. Malcuit dograł w pole karne do Mertensa. Piłka po drodze odbiła się od obrońcy Salzburga, ale Belg nie miał problemu z trafieniem w piłkę. Pewnie uderzył z powietrza i 2:1 dla wicemistrza Włoch.

27
16
3
1
4
63'

Giovanni Di Lorenzo nieźle dośrodkował z lewej strony. Do strzału przymierzał się Hirving Lozano, ale został zablokowany przez obrońcę w polu karnym.

2
1
1
2
61'

Nieudana akcja Napoli. Kevin Malcuit niecelnie wycofywał piłkę do Jose Callejona. Po chwili strzał Giovanniego Di Lorenzo został zablokowany przez Andre Ramalho.

1
1
4
58'

Fabianowi Ruizowi opłaciło się walczyć do ostatniej chwili. Hiszpan odebrał piłkę Rasmusowi Kristensenowi przed polem karnym i oddał strzał obok słupka.

2
2
3
55'

Salzburg bawi się na połowie Napoli w najlepsze. Tymczasem goście nie oddali na bramkę Austriaków jeszcze ani jednego strzału w drugiej połowie.

1
1
1
2
52'

Salzburg w natarciu. Kolejna akcja dwójki Maximilian Woeber - Patson Daka. Pomocnik musiał się wysilić, żeby złożyć się do strzału. Udało się, ale piłka przeleciała obok bramki.

1
1
1
2
1
48'

I znowu Paston Daka! 21-latek dostał bardzo dobre prostopadłe podanie od Maximiliana Woebera, ale nie miał zbyt dużych szans, żeby zagrozić strzałem z bardzo ostrego kąta w polu karnym.

1
2
1
46'

Patson Dakao od razu chciał zagrozić bramce Aleksa Mereta. Strzał pomocnika Salzburga w porę zablokowany przez obrońcę.