6
5
8
90'

Fernando Llorente łapie się za głowę. Juz dwie szanse na rozstrzygnięcie meczu, jedna piłka nie słucha zmiennika. Przed momentem główkował po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Jose Callejona.

3
5
3
2
6
88'

Jeszcze próbują jedni i drudzy. Szymon Marciniak coraz częściej spogląda na zegarek i zastanawia się, o ile minut przedłużyć spotkanie. Carlo Ancelotti wprowadza wysokich napastników, więc liczy na wykorzystanie przez Arkadiusza Milika albo Fernando Llorente któregoś z dośrodkowań.

10
4
1
3
4
86'
81'

Niebezpieczne dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne Napoli, jednak gospodarze nie dopuścili do oddania strzału na bramkę Alexa Mereta.

5
2
3
3
5
79'

Płaskie dośrodkowanie wybite za krótko i prosto pod nogi Lorenzo Insigne. Kapitan Napoli oddał strzał z kilkunastu metrów ponad bramką Red Bulla Salzburg. Największa liczba zmarnowanych szans to wina "Lolo".

6
1
5
1
5
77'

Suną ataki. W ostatnich minutach głównie wicemistrza Włoch, jednak Red Bull nie dopuszcza do wielu sytuacji podbramkowych.

4
1
4
3
75'

Red Bull Salzburg. Schodzi: Erling Braut Haaland. Wchodzi: Patson Daka.

3
75'

Kilkanaście minut od Carlo Ancelottego dla Arkadiusza Milika.

41
15
5
4
6
73'
56
24
2
1
3
71'

Maximilian Woeber popełnił faul blisko narożnika własnego pola karnego. Za wykonanie rzutu wolnego zabrał się Jose Callejon, którego zagranie było dalekie od wymarzonego.

2
1
3
2
1
69'

Hee-Chan Hwang zamknął dośrodkowanie i próbował jeszcze uruchomić centralnie ustawionego Erlinga Brauta Haalanda. Futbolówka uciekła Koreańczykowi w niepożądanym kierunku.

1
1
1
1
1
66'

Coraz mniej czasu na rozstrzygnięcie spotkania. Napoli ma prawo szanować remis, ale z drugiej strony może zapewnić sobie pełny komfort tylko zwycięstwem.

5
3
2
2
2
65'

Napoli ma przewagę pod względem posiadania piłki. Akcja przegrana przez prawe skrzydło zakończona dośrodkowaniem. Zabrakło tylko uderzenia, ale napastnicy Azzurrich nie grzeszą warunkami fizycznymi.

1
1
2
1
2
63'

Po Lorenzo Insigne widać już trudy dynamicznego pojedynku z wybieganymi przeciwnikami.

1
1
1
1
2
61'

Red Bull Salzburg. Schodzi: Takumi Minamino. Wchodzi: Majeed Ashimeru.

1
60'

Dries Mertens dostał dobre podanie z głębi pola i poczęstował bramkarza płaskim strzałem. Miał przed oczami już wyłącznie Brazylijczyka.

3
1
1
3
2
58'

Na pewne uderzenia można natomiast liczyć. Hirving Lozano strzelił zza pola karnego nieznacznie ponad bramką niedoświadczonego w fazie grupowej Ligi Mistrzów przeciwnika.

5
1
1
1
1
57'

Trochę mniej strzałów niż w pierwszej połowie, ale trudno byłoby utrzymać takie tempo bombardowania bramki przeciwnika.

2
1
1
2
2
54'

Hee-Chan Hwang dopadł w polu karnym Napoli do piłki odbitej od zawodnika gospodarzy po strzale Takumiego Minamino. Nie udało mu się wykorzystać wielkiej szansy na odzyskanie prowadzenia dla Red Bulla.

1
1
3
3
2
52'

Po zablokowanym strzale Jose Callejona próba przeprowadzenia kontrataku przez zawodników z Salzburga przerwana faulem przez Driesa Mertensa.

1
1
4
1
4
51'

Carlos Miguel Coronel poradził sobie z dośrodkowaniem Jose Callejona z prawego skrzydła. Przytomne wyjście bramkarza Red Bulla Salzburg na przedpole.

1
4
2
1
1
50'

Red Bull Salzburg również chce postarać się o komplet punktów, ponieważ jego sytuacja w tabeli jest niewesoła. Agresywny pressing gości z Austrii.

1
1
2
1
1
48'

Rozegranie Napoli i chyba próbuje zaprezentować odrobinę rozsądniejszy oraz bardziej wyrachowany futbol po powrocie z szatni na boisko.

1
1
1
2
1
46'

Druga połowa w Neapolu.

1
1
1
1
2
46'
46'

Red Bull Salzburg. Schodzi: Marin Pongracić. Wchodzi: Enock Mwepu.

1
Czy Napoli wyjdzie na prowadzenie po przerwie?
3
1
3
komentarz

Hirving Lozano rozpoczął w tym sezonie podbój włoskich boisk. W końcówce pierwszej połowy strzelił istotnego z mentalnego punktu widzenia gola.

1
1
1
1
45+2'

Po wyrównaniu dwa niecelne uderzenia przyjezdnych. Spróbowali szczęścia obaj napastnicy Red Bulla Salzburg. Szykuje się jakiś rekord liczby strzałów w tym meczu.

1
1
1
45'

4
2
4
1
1
44'

Gol! Strzelił Hirving Lozano. Asystował mu Lorenzo Insigne.

Gospodarze zdążyli dogonić swojego przeciwnika w pierwszej połowie. 18. strzał Napoli i jest wyczekiwane oraz zasłużone wyrównanie. Objawia się Hirving Lozano jako piłkarz, który również może dać akcent w przodzie. Po podaniu Lorenzo Insigne dwukrotnie poprawił sobie piłkę na prawej stopie zanim oddał uderzenie po ziemi do bramki.

46
21
4
8
2
41'

Szymon Marciniak nie pozwolił dokończyć rozegrania rzutu rożnego. Polak gwizdnął przewinienie Erlinga Brauta Haalanda.

2
2
2
3
40'

Takumi Minamino przyspieszył na prawej stronie boiska. Blisko pomocnika Red Bulla Salzburg znajdował się Piotr Zieliński. Po interwencji reprezentanta Polski jeszcze korner dla zespołu z Austrii.

2
1
1
1
38'

Ciekawe rozegranie Fabiana Ruiza oraz Lorenzo Insigne, a płaskie dośrodkowanie Hiszpana w kierunku Driesa Mertensa nie doczekało się uderzenia.

2
2
37'

Żółtą kartkę otrzymał Marin Pongracić za faul na Hirvingu Lozano.

Red Bull Salzburg
3
1
1
1
36'

15 strzałów Napoli w 35 minut. Jeden celny.

1
5
3
3
35'

Erling Braut Haaland próbował strzelić gola głową po wrzutce z rzutu wolnego na wysokości pola karnego Napoli. Z trudem sprzątnął tę futbolówkę Alex Meret.

3
1
33'

Lorenzo Insigne huknął z kilkunastu metrów ponad bramką po podaniu Fabiana Ruiza. Dobra szansa, kolejna zmarnowana. Publiczność zaczyna mieć dość festiwalu niewykorzystanych sytuacji podbramkowych Azzurrich.

1
2
30'

Fernando Llorente został ściągnięty do Neapolu latem. Jest nową bronią w zespole Carlo Ancelottego, ale nie może liczyć na regularną grę w podstawowym składzie. Teraz ponownie jest na ławce rezerwowych.

4
28'

Napoli miało swoje sytuacje podbramkowe, ale nie potrafiło znaleźć drogi do siatki przeciwnika. Piłkarze ze Stadio San Paolo są mniej konkretni od swoich rywali.

1
27'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Zieliński za ostry wślizg w nogi Erlinga Brauta Haalanda.

4
5
4
4
13
24'

Carlos Miguel Coronel wykazał się po strzale Hirvinga Lozano. Meksykanin zbiegł ze skrzydła do środka, ułożył sobie piłkę na prawej stopie i poczęstował bramkarza Red Bulla trudnym uderzeniem.

1
2
1
3
23'

Piłka przecięła pole karne Red Bulla Salzburg. Mógł ją wepchnąć z bliska do bramki po dośrodkowaniu Lorenzo Insigne. Spóźnił się o ułamek sekundy.

1
1
3
1
2
18'

Jose Callejon dośrodkował z prawego skrzydła w kierunku Hirvinga Lozano. Przed Meksykanina wbiegł Jerome Onguene i nie pozwolił na oddanie strzału głową.

1
1
2
1
4
16'

Ponownie gorąco w polu karnym wicemistrza Włoch po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka trafiła do ustawionego kilkanaście metrów od bramki Napoli zawodnika Red Bulla, który strzelił nieznacznie obok słupka.

4
5
5
5
7
15'

Erling Braut Haaland dał prowadzenie Red Bullowi.

7
4
3
3
6
13'

Trudno powiedzieć, co robią w tym meczu piłkarze defensywni. Na pewno nie bronią. Kolejna sytuacja podbramkowa. Jose Callejon strzelił głową po dośrodkowaniu w słupek!

3
2
4
2
1
11'

Gol! Strzelił Erling Braut Haaland.

Pewne wykonanie jedenastki przez Erlinga Brauta Haalanda. Spokojnie poczekał aż położy się na murawie Alex Meret i posłał piłkę w odsłonięty narożnik bramki. Red Bull Salzburg prowadzi po strzale swojego lidera ofensywy.

13
12
9
15
28
10'

Rzut karny dla Red Bulla. Kalidou Koulibaly faulował Hee-Chana Hwanga. Słuszna decyzja Szymona Marciniaka.

11
2
1
5
6
9'

Drugi strzał w tym meczu Piotra Zielińskiego i tym razem wypadało skierować piłkę do siatki. Po złym piąstkowaniu Carlosa Miguela Coronela reprezentant Polski miał odsłoniętą bramkę, ale strzelił za mocno i za wysoko.

2
2
2
3
7
8'

Kolejna stuprocentowa sytuacja podbramkowa. Tym razem szansę na objęcie prowadzenia miał Red Bull Salzburg. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelił Jerome Onguene i zabrakło mu tylko odrobinę precyzji, żeby pokonać Alexa Mereta. Reprezentant Włoch nawet nie drgnął.

1
1
6'

Dwa strzały zza pola karnego po przeciwnych stronach boiska. Nie trafili w bramkę Piotr Zieliński oraz Dominik Szoboszlai.

2
1
1
5'

Zapachniało golem Napoli. Piłka wracała w pole karne Red Bulla Salzburg, gdzie nie zdążył uchylić się przed nią Jerome Onguene. Rykoszet od środkowego defensora był mylący dla Carlosa Miguela Coronela, mimo to ten popisał się refleksem i sparował futbolówkę nad poprzeczkę.

1
1
1
4'

Żółtą kartkę otrzymał Jerome Onguene za faul na Hirvingu Lozano.

Jerome Onguene #6
1
1
3'

Drużyna z Austrii jako pierwsza wykonała korner. Nieszablonowe rozegranie stałego fragmentu i Napoli musiało reagować. Za moment rzut wolny blisko pola karnego będzie mieć Napoli.

1
1
1
2'

Napoli w błękitnych koszulkach, białych spodenkach i błękitnych getrach. Red Bull w czerwonych strojach z białymi akcentami.

4
1
2
1
20:09

Piłkarze zameldowali się na murawie Stadio San Paolo.