Liga Mistrzów: Grupa F
02 paź 2019 21:00
komentarz

Dziękujemy za miły wieczór. Zapraszamy po echa spotkań Ligi Mistrzów na nasz portal. Dobrej nocy!

1
90+3'

Messi zatrzymany przez Brozovicia. Argentyńczykowi aż spadł but z lewej nogi.

4
2
1
1
1
90+2'

Jeszcze czyhają gospodarze na kontrę.

1
2
2
90+1'

Rozpoczęła się pierwsza z trzech doliczonych przez sędziego Skominę minut.

4
4
1
1
90'

Martinez na granicy pola karnego, poślizgnął się, ale utrzymał przy piłce, lecz brakuje mu wolnego kolegi z drużyny, by zagrać mu piłkę.

2
1
1
89'

Dembele do Messiego, przepuszcza Suarez i... broni Handanović.

1
1
1
1
1
88'

Drybling Messiego i próba podania do Suareza. Tym razem zablokowana.

2
1
5
3
87'

Messi nabrał ochoty na jeszcze. Znów rozpoczyna tańce z piłką.

9
8
3
3
85'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Lionel Messi.

To była błyskawiczna kontra gospodarzy. Nie za bardzo widoczny był Messi, ale jak przyspieszył i popędził z piłką przez 20-30 metrów, to zaliczył asystę. Podał przy polu karnym do Urugwajczyka, który przyjęciem ograł Godina i otworzył sobie drogę do bramki. Barcelona na prowadzeniu!

85
45
16
12
21
84'

Martinez w uliczkę do Politano, lecz w ostatniej chwili z interwencją zdążyli obrońcy Blaugrany.

3
1
83'

Efektowna sztuszka de Jonga wywoałała wielkie: "oooo" na trybunach, ale poza tym nie przybliżyła go do bramki Handanovicia.

2
4
3
1
1
82'

Antonio Conte otrzymał żółtą kartkę za ostentacyjną krytykę decyzji sędziego.

2
1
81'

W statystykach strzałów aktualnie jest 15-10 dla Barcelony.

1
1
79'

Inter. Schodzi: Stefano Sensi. Wchodzi: Matteo Politano.

78'

Podwojony Martinez, kolejne zagrożenie zażegnane.

1
77'

Szybko rozegrany rzut wolny przez Inter. Barelli zabrakło jednak dokładności.

2
6
2
3
2
75'

Rozpoczął się ostatni kwadrans. Czy padną w nim jeszcze bramki?

Tak, dla Barcelony
Tak, dla Interu
Tak, dla obu drużyn
4
4
74'

Do statystyk dopisujemy celny strzał Sergiego Roberto.

1
2
1
73'

Milan Skriniar wybija piłkę zagraną po rzucie rożnym raz jeszcze za linię końcową.

3
1
72'

Dembele, odkąd tylko wszedł, jest bardzo aktywny na lewym skrzydle. Dużo więcej robi zamieszania niż Griezmann, którego zmienił.

3
5
2
2
1
71'

Inter. Druga zmiana trenera Conte. Schodzi: Antonio Candreva. Wchodzi: Danilo D'Ambrosio.

70'

Zejście do środka Dembele, ale strzał... mocno niecelny.

3
3
2
1
69'

Roberto Gagliardini przepchnął się z piłką i usiłował zagrać górą do Martineza, ale przecenił jego warunki fizyczne.

1
1
68'

Dembele zamarkował strzał, nastepnie usiłował podać, ale piłka do niego wróciła, więc strzelił z 16. metra. Ponad bramką.

3
3
2
67'
66'
65'

Jedna z nielicznych akcji gości, ale zbyt mocne podanie na dobiegnięcie do Candrevy.

64'

W dalszym ciągu to mistrzowie Hiszpanii są przy piłce częściej, a w dodatku prebywają z nią w okolicach 20-30 metra. Na razie strzału nie ma, ale jeśli znów zespół przyspieszy, jak w 58. minucie...

1
1
2
2
1
1
61'

Griezmann dostał podanie, gdy był już w polu karnym, ale był pod zbyt ostrym kątem, by lewą nogą trafić w światło bramki. Zatrzęsła się jedynie boczna siatka.

1
1
3
2
4
60'

Już próba odpowiedzi Interu, zbyt lekkie uderzenie Asamoaha.

5
1
4
3
2
58'

Ależ gol! 1:1! Autorem trafienia Luis Suarez. A Arturo Vidal zalicza asystę!

Przyspieszyli akcję kilkoma podaniami gracze Barcelony. W narożniku pola karnego otrzymał ją Vidal, który zagrał prostopadłą piłkę do Urugwajczyka, a ten uderzył bez przyjęcia i bardzo pięknie w okienko!

60
40
12
8
10
56'

Wyszli z akcją Nerazzuri po kilku minutach. Zanosiło się dobrze po przerzucie do Candrevy na prawe skrzydło. Później jednak obrońcy Barcelony przerwali ten atak.

2
1
1
2
2
54'

Vidal zbierał się nawet do strzału na wprost bramki Handanovicia, lecz został zablokowany.

7
5
2
4
2
53'

Barcelona. Pierwsza zmiana. Boisko opuszcza Sergio Busquets, a pojawia się Arturo Vidal.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Sergi Roberto za przerwanie kontrataku rywali.

FC Barcelona
2
2
2
3
51'

Uderzenie Leo Messiego z rzutu wolnego, ale po murze. Będzie rzut rożny dla gospodarzy.

3
3
3
3
3
50'

Tym razem Argentyńczyk fauulowany przez Brozovicia. Wślizg gracza Interu od tyłu, piłkarze gospodarzy domagają się żółtej kartki.