FC Barcelona
8' Antoine Griezmann 22' Gerard Pique 52' Sergi Roberto 58' Luis Suarez 85' Luis Suarez
Inter Mediolan
3' Lautaro Martinez 6' Nicolo Barella
2:1

Dziękujemy za miły wieczór. Zapraszamy po echa spotkań Ligi Mistrzów na nasz portal. Dobrej nocy!

Czy podobał ci się mecz?

Koniec spotkania! Barcelona wygrywa z Interem 2:1. Widzieliśmy, jak mistrzowie Hiszpanii się odradzają, a ekipa z Serie A - stopniowo gasła.

Messi zatrzymany przez Brozovicia. Argentyńczykowi aż spadł but z lewej nogi.

Jeszcze czyhają gospodarze na kontrę.

Rozpoczęła się pierwsza z trzech doliczonych przez sędziego Skominę minut.

Martinez na granicy pola karnego, poślizgnął się, ale utrzymał przy piłce, lecz brakuje mu wolnego kolegi z drużyny, by zagrać mu piłkę.

Dembele do Messiego, przepuszcza Suarez i... broni Handanović.

Drybling Messiego i próba podania do Suareza. Tym razem zablokowana.

Messi nabrał ochoty na jeszcze. Znów rozpoczyna tańce z piłką.

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Lionel Messi.

To była błyskawiczna kontra gospodarzy. Nie za bardzo widoczny był Messi, ale jak przyspieszył i popędził z piłką przez 20-30 metrów, to zaliczył asystę. Podał przy polu karnym do Urugwajczyka, który przyjęciem ograł Godina i otworzył sobie drogę do bramki. Barcelona na prowadzeniu!

Martinez w uliczkę do Politano, lecz w ostatniej chwili z interwencją zdążyli obrońcy Blaugrany.

Efektowna sztuszka de Jonga wywoałała wielkie: "oooo" na trybunach, ale poza tym nie przybliżyła go do bramki Handanovicia.

Antonio Conte otrzymał żółtą kartkę za ostentacyjną krytykę decyzji sędziego.

W statystykach strzałów aktualnie jest 15-10 dla Barcelony.

Inter. Schodzi: Stefano Sensi. Wchodzi: Matteo Politano.

Podwojony Martinez, kolejne zagrożenie zażegnane.

Szybko rozegrany rzut wolny przez Inter. Barelli zabrakło jednak dokładności.

Rozpoczął się ostatni kwadrans. Czy padną w nim jeszcze bramki?

Do statystyk dopisujemy celny strzał Sergiego Roberto.

Milan Skriniar wybija piłkę zagraną po rzucie rożnym raz jeszcze za linię końcową.

Dembele, odkąd tylko wszedł, jest bardzo aktywny na lewym skrzydle. Dużo więcej robi zamieszania niż Griezmann, którego zmienił.

Inter. Druga zmiana trenera Conte. Schodzi: Antonio Candreva. Wchodzi: Danilo D'Ambrosio.

Zejście do środka Dembele, ale strzał... mocno niecelny.

Roberto Gagliardini przepchnął się z piłką i usiłował zagrać górą do Martineza, ale przecenił jego warunki fizyczne.

Dembele zamarkował strzał, nastepnie usiłował podać, ale piłka do niego wróciła, więc strzelił z 16. metra. Ponad bramką.

Jedna z nielicznych akcji gości, ale zbyt mocne podanie na dobiegnięcie do Candrevy.

W dalszym ciągu to mistrzowie Hiszpanii są przy piłce częściej, a w dodatku prebywają z nią w okolicach 20-30 metra. Na razie strzału nie ma, ale jeśli znów zespół przyspieszy, jak w 58. minucie...

Griezmann dostał podanie, gdy był już w polu karnym, ale był pod zbyt ostrym kątem, by lewą nogą trafić w światło bramki. Zatrzęsła się jedynie boczna siatka.

Już próba odpowiedzi Interu, zbyt lekkie uderzenie Asamoaha.

Ależ gol! 1:1! Autorem trafienia Luis Suarez. A Arturo Vidal zalicza asystę!

Przyspieszyli akcję kilkoma podaniami gracze Barcelony. W narożniku pola karnego otrzymał ją Vidal, który zagrał prostopadłą piłkę do Urugwajczyka, a ten uderzył bez przyjęcia i bardzo pięknie w okienko!

Wyszli z akcją Nerazzuri po kilku minutach. Zanosiło się dobrze po przerzucie do Candrevy na prawe skrzydło. Później jednak obrońcy Barcelony przerwali ten atak.

Vidal zbierał się nawet do strzału na wprost bramki Handanovicia, lecz został zablokowany.

Barcelona. Pierwsza zmiana. Boisko opuszcza Sergio Busquets, a pojawia się Arturo Vidal.

Żółtą kartkę otrzymał Sergi Roberto za przerwanie kontrataku rywali.

Uderzenie Leo Messiego z rzutu wolnego, ale po murze. Będzie rzut rożny dla gospodarzy.

Tym razem Argentyńczyk fauulowany przez Brozovicia. Wślizg gracza Interu od tyłu, piłkarze gospodarzy domagają się żółtej kartki.

Faul Messiego pod polem karnym przeciwnika.

Obie drużyny rozpoczęły drugie 45 minut bez zmian.

Sergi Roberto zaadresował dośrodkowanie do... Antonio Candrevy. Chyba nie o to chodziło.

Goście rozpoczynają drugą połowę.

Nie tylko Alexis Sanchez. Piłkarzy, którzy w swojej karierze grali dla Barcelony i Interu, było więcej.

Goście mieli jeszcze rzut rożny, ale nie przyniósł on zagrożenia. To było ostatnie wydarzenie pierwszej połowy spotkania.

Popędził z piłką Lautaro Martinez, a następnie usiłował przechytrzyć Semedo. To się nie udało, bo obrońca Barcelony jako ostatni dotknął piłki.

Arthur wbiegł w pole karne z piłką i postanowił oddać strzał. Piłka nad bramką. Niewiele, ale jednak.

Strzał Messiego w światło bramki, ale był tam na posterunku Handanović.

Będzie rzut wolny dla gospodarzy okolo 30 metrów od bramki Handanovicia.

Ruszył z akcją Alexis Sanchez, przerzucił - trochę niechcący - piłkę do Sensiego, a ten zagrał mu górną piłkę na głowę. Uderzenie Chilijczyka jednak obok słupka.

Płaski, techniczny, ale i zbyt lekki strzał z dystansu Suareza. Bez problemów interweniuje Samir Handanović.

Świetny strzał Sensiego po dwójkowej akcji z Martinezem! Centymetrów brakowało, by piłka wpadła w okienko bramki Ter Stegena.

Podaniami po obwodzie starali się rozewrzeć defensywę rywali piłkarze Barcelony, lecz górną piłkę de Jonga piąstkuje Handanović.

A teraz bramkarz Blaugrany łapie dośrodkowanie Candrevy i kończy tym samym akcję rywali.

Ter Stegen broni strzał głową z kilku metrów Martineza! Kolejny raz Inter o krok od drugiego gola!

Antonio Conte upominany przez sędziego Skominę.

Centra Messiego prosto w rękawice Samira Handanovicia.

Ostre starcie Suareza ze Stefanem de Vrijem. Głośno upadł na murawę z bólem Urugwajczyk, będzie rzut wolny w połowie drogi między linią boczną, a narożnikiem pola karnego dla Barcelony.

Doskonała szansa dla Interu! Już się wydawało, że Barella będzie na czystej pozycji strzeleckiej z 12 metrów, ale w ostatniej chwili Semedo zmienił tor lotu piłki.

Messi znów dostał piłkę, ale nadział się na Stefano Sensiego i stracił ją.

Brozović i Barella po raz kolejny skutecznie w destrukcji. Barcelona dalej nie może swobodnie rozgrywać piłki.

Wślizg Lengleta w Lautaro Martineza czysty. Choć Alexis Sanchez jest innego zdania.

Semedo prewencyjnie fauluje Candrevę w kolejnej akcji.

Świetne podanie do Candrevy na prawą stronę, ten wbiega w pole karne pod kątem 45 stopni i pokonuje Ter Stegena! Sędzia asystent unosi chorągiewkę! Gola nie ma, był spalony. Zadrżały serca kibiców Dumy Katalonii.

Uciekł Messi z piłką, a następnie dziubnął ją w stronę bramki Interu, ale poradził sobie Samir Handanović.

Komu kibicujesz w tym meczu?

Gol z trzeciej minuty to pierwsze w historii trafienie Interu na Camp Nou. Ale był taki sezon, w którym drużyna z Mediolanu przegrała z Barceloną 0:1 i... bardzo się z tego cieszyła.

Znów robi się nerwowo na boisko. Żółtym kartonikiem ukarany Gerard Pique za wejście wślizgiem przez Barellę. To mogła być groźna akcja gości.

Kopnięty Suarez przez Brozovicia, ale sędzia nie odgwizduje faulu.

Blokowane zagranie Semedo do de Jonga, ale do piłki dopadł jeszcze Sergio Busquets, który włożył za dużo mocy w strzał sprzed linii pola karnego.

Nieznacznie, ale jednak za mocna piłka Semedo do wbiegającego Griezmanna.

Bramka Barcelony była pusta, raz jeszcze Lautaro Martinez urwał się obrońcom, ale znalazł się pod zbyt ostrym kątem przy słupku i mógł jedynie odgrywać piłkę piętką. Później do gry włączył się arbiter, który odgwizdał pozycję spaloną napastnika Interu.

Przyspieszył Sergi Roberto na prawej stronie i wrzucił piłkę na głowę Griezmanna. Ta przeleciała minimalnie nad poprzeczką.

Messi zbierał się do strzału, z 20 metrów, ale natychmiast został potrojony i stracił piłkę.

Semedo chciał podaniem po ziemi do Sergiego Roberto przenieść ciężar akcji na prawą stronę, ale przecina podanie Milan Skriniar.

Nie mają na razie miejsca na rozgrywanie piłki w okolicach środkowej strefy boiska piłkarze Ernesto Valverde.

Żółtą kartkę otrzymał Antoine Griezmann za faul na Barelli. Bezsensowne zagranie Francuza na połowie przeciwnika.

Arthur z lewego skrzydła do Griezmanna, ale podanie na 15. metr zostało przecięte przez jednego z obrońców Interu.

Faul Nicolo Barelli na Busquetsie. Żółta kartka dla zawodnika Interu.

Gol! Strzelił Lautaro Martinez.

Inter błyskawicznie obejmuje prowadzenie! Brozović dostał podanie z własnej połowy, po czym zagrał na dobiegnięcie do Martineza, który z piłką był szybszy od obrońców. Zaspali defensorzy Blaugrany i zostali za to mocno skarceni!

Pierwsza próba Sergio Busquetsa z daleka, niezbyt mocna, złapana przez Handanovicia.

Inter nigdy na Camp Nou nie wygrał. Ba, nigdy nawet nie zdobył gola.

No to zaczynamy! Od środka gospodarze.

Gotowi na wielkie granie?

Słyszymy na stadionie hymn Ligi Mistrzów, choć pojawiają się też gwizdy.

Mecz poprowadzi arbiter ze Słowenii, Damir Skomina.

W wyjściowej jedenastce Interu dziś Alexis Sanchez, który wraca na Camp Nou.

Kto wygra mecz?

Dobry wieczór! Pora na jeden z hitów drugiej kolejki Ligi Mistrzów. Na Camp Nou Barcelona podejmuje Inter Mediolan.