Żółtą kartkę otrzymał Antonio Candreva za zdjęcie koszulki po strzeleniu gola.

1
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antonio Candreva. Asystował mu Marcelo Brozović.

Inter tym razem już ma drugiego gola. Napięcie schodzi z kibiców w Mediolanie. Można świętować. Ekspresowy kontratak zakończony uderzeniem Antonio Candrewy do sieci w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

12
4
2
4
4
87'

Żółtą kartkę otrzymał Mats Hummels za faul na Roberto Gagliardinim.

Borussia Dortmund
1
3
1
82'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Lautaro Martinez!

Wykonanie rzutu karnego wziął na siebie Lautaro Martinez, którego uderzenie zostało zatrzymane przez Romana Burkiego. Świetna interwencja bramkarza Borussii i jego drużyna może jeszcze dopaść Nerazzurrich.

5
11
4
6
3
81'

Faul na Sebastiano Esposito. Mats Hummels sprokurował rzut karny. Wielka szansa na podwojenie prowadzenia przez Inter.

1
2
80'
ZMIANA
79'

Żółtą kartkę otrzymał Julian Weigl za przewinienie na Lautaro Martinezie.

1
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Godin za faul.

2
77'

Tak to wygląda.

1
75'

Blisko, coraz bliżej. Piłka była tuż przed bramką Interu Mediolan, ale nie wpadła do sieci. Po stracie Marcelo Brozovicia ogromna szansa na gola Borussii. Futbolówka po uderzeniu Jadona Sancho ugrzęzła w murze rozpaczliwie broniących Nerazzurrich.

73'

Lautaro Martinez strzelił z kilkunastu metrów nieznacznie obok bramki Romana Burkiego. Był rykoszet od Manuela Akanjiego, dzięki czemu drużyna z Mediolanu miała jeszcze możliwość wykonania rzutu rożnego.

72'

Uspokoili sytuację gospodarze. Muszą przetrwać jeszcze kilkanaście minut, a najlepiej z ich perspektywy byłoby podwoić prowadzenie.

70'

Wynik nie zmienił się od końca pierwszej części.

66'

Inter mógłby zaatakować, jeżeli nie chce za moment płakać z powodu straconego gola. Osamotniony na desancie Lautaro Martinez ma problem z utrzymaniem się w posiadaniu piłki.

64'

Zaczyna pachnieć wyrównaniem w Mediolanie. Płaskie uderzenie Juliana Brandta zza pola karnego, futbolówka nabrała dziwnej rotacji i Samir Handanović zaprezentował najtrudniejszą interwencję tej nocy.

1
62'
ZMIANA

Inter. Schodzi: Romelu Lukaku. Wchodzi: Sebastiano Esposito.

wchodzi Wchodzi
Sebastiano Esposito #30
schodzi Schodzi
1
61'

Wszyscy obrońcy z Mediolanu spisywali się wyśmienicie przez godzinę meczu. Milan Skriniar ma wsparcie od Diego Godina oraz Stefana de Vrija. Holender na dodatek asystował.

2
1
1
2
1
60'

Wysoki pressing zawodników z Dortmundu. W największych opałach znaleźli się Samir Handanović oraz Kwadwo Asamoah, ale nie pozwolili sobie na oddanie futbolówki przeciwnikowi.

58'

Kilka minut temu w statystyce posiadania piłki zaczęła przeważać Borussia. Nie przekłada się to na razie na sytuacje podbramkowe.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolo Barella za ostry faul.

1
1
53'

Podanie od Jadona Sancho do Juliana Brandta w pole karne. Pod nogi napastnika Borussii rzucił się Samir Handanović i nie pozwolił oddać strzału po dośrodkowaniu.

3
3
1
1
1
51'

Zorganizowała się Borussia Dortmund i wymieniła podania. Dośrodkowanie Achrafa Hakimiego zostało zablokowane, ale futbolówka pozostanie w posiadaniu gości.

1
1
1
1
1
50'

Nie widać wielkiego ożywienia po stronie Borussii Dortmund, ale wtorkowe spotkanie w Turynie pokazało już Włochom, że jednobramkowa zaliczka to żadna zaliczka.

1
1
1
1
1
48'

Ładna wymiana podań zawodników z Mediolanu. Kwadwo Asamoah pograł z Nicolo Barellą oraz Antonio Candrevą. Na zakońćzone niecelny strzał z kilkunastu metrów ponad bramką Romana Burkiego.

1
1
1
1
1
46'

Druga połowa.

3
3
1
1
komentarz

Antonio Conte w tym meczu, a także w następnych musi sobie radzić bez Alexisa Sancheza. Powodem jest kontuzja.

1
komentarz

Inter nie gra rewelacyjnie, ale rozsądnie i prowadzi.

1
Czy Borussia wyrówna po przerwie?
Tak
Nie
3
4
45'

Doliczona minuta.

44'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo Brozović za protestowanie.

1
42'

Trochę wyrównuje się statystyka posiadania piłki, ale trudno powiedzieć dzięki komu. Może dzięki głębiej cofniętemu Interowi, a może dzięki odważniejszym zawodnikom z Dortmundu.

2
2
1
1
2
40'

Wciąż jedyny gol w tym meczu strzelony przez Lautaro Martineza.

2
1
1
1
2
38'

Inter w posiadaniu piłki. Bardzo rozsądna gra podopiecznych Antonio Conte, jednak nie mają bezpiecznej zaliczki i muszą uważać na Borussię Dortmund.

2
2
2
2
2
36'

Milan Skriniar interweniował z wyczuciem na własnej części boiska. Lider defensywy Nerazzurrich nie pozwolił daleko pognać z kontratakiem gościom.

5
4
3
3
3
34'

Borussia jeszcze nie zatrudniła Samira Handanovicia celnym strzałem. Jedna próba z dystansu Axela Witsela tylko rozbawiła publiczność w Mediolanie.

2
2
2
2
1
32'

Kolejne podanie do Lautaro Martineza w pole karne. Blisko napastnika Interu był Manuel Akanji, który zdaniem sędziego z Anglii, zgodnie z przepisami, uniemożliwił oddanie uderzenia.

2
1
1
2
1
31'

Jadon Sancho zatańczył blisko bocznej linii pola karnego. Po jego podaniu strzelił z dystansu Axel Witsel. Futbolówka przeleciała wysoko ponad bramką strzeżoną przez Samira Handanovicia.

1
1
1
2
1
29'

Gwizdek sędziego po faulu Axela Witsela na Nicolo Barelli. Włoch daje do zrozumienia arbitrowi, że Belg faulował po raz trzeci i należy się już kartonik.

1
3
27'

Wrzutka Nico Schulza została zablokowana przez odpowiednio ustawionego Antonio Candrevę. Po chwili ponowienie ataku przez Borussię, ale w polu karnym Interu posprzątał tym razem Stefan de Vrij.

2
1
1
3
2
24'

Lautaro Martinez dał prowadzenie Nerazzurrim!

2
2
2
3
2
22'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lautaro Martinez. Asystował mu Stefan de Vrij.

Pokazywał kciuk w górę dzień przed meczem i wypadało mu wierzyć. Lautaro Martinez miał rację. Ten mecz dobrze rozpoczął się dla Interu, który wyszedł na prowadzenie. Lautaro dostał podanie z głębi pola i pokonał w sytuacji sam na sam Romana Burkiego. Nico Schulz złamał linię spalonego, co potwierdziła analiza VAR. Ogromna wrzawa w Mediolanie.

19
4
2
5
7
22'

Nerazzurri wymienili podania blisko koła środkowego. W takich fragmentach rywalizacji dobrze zorganizowana drużyna z Dortmundu cofa się w jedenastu na własnej połowie.

3
3
3
2
2
21'

Tak piłkarze z Mediolanu przygotowywali się do starcia w Lidze Mistrzów.

1
1
1
1
1
17'

Kolejna akcja niemieckiego zespołu. Tym razem Julian Brandt już miał piłkę pod nogami, a zatrzymany został dopiero kilka metrów od bramki Samira Handanovicia. Borussia wywalczyła korner, po którym nie było strzału.

1
16'

Borussia odgryzła się atakiem. Piłka trafiła na prawe skrzydło do Achrafa Hakimiego, którego płaskie dośrodkowanie w kierunku Juliana Brandta zostało wyekspediowane przez zawodników Interu.

14'

Antonio Candreva chciał uruchomić podaniem Roberto Gagliardiniego. Włoch nie dopadł futbolówki zanim ta poleciała poza boisko. W tej sytuacji od bramki Roman Burki.

1
12'

Samir Handanović w porozumieniu ze Stefanem de Vrijem sprzątnęli piłkę po podaniu w pole karne. Pierwsza interwencja na rozgrzewkę dla doświadczonego Słoweńca.

11'

Podania w pole karne. Najpierw do Romelu Lukaku, a następnie do Antonio Candrevy. Zarówno Belg, jak i Włoch nie oddali uderzenia w gąszczu zawodników z Dortmundu.

9'

Piłka raz pod nogami gospodarzy, a po chwili w posiadaniu gości, a wszystko to w centralnej części boiska. Widać nerwowość.

1
8'

Bramkarze jeszcze nie mieli okazji do wykazania się możliwościami po żadnym strzale. Samir Handanović oraz Roman Burki spokojnie między słupkami.

5'

Szansa dla Interu na zaskoczenie Romana Burkiego z rzutu wolnego. Wstrzelenie Antonio Candrevy w pole karne, gdzie żadnemu z jego kompanów nie udało się dostawić stopy do szybko szybującej tuż nad murawą piłki.

1
1
4'

Wymienili podania piłkarze z Dortmundu, ale nie zbliżyli się do bramki Interu. W odpowiedzi akcja gospodarzy przerwana zagraniem ręką Juliana Weigla.

2'

Inter w niebiesko-czarnych pasiakach, a Borussia gra w żółtych strojach z czarnymi akcentami. Od początku spotkania Antonio Conte blisko linii bocznej i rozstawia swoich podopiecznych.

1
2
1
1
1
20:22

Romelu Lukaku i Jadon Sancho wśród kandydatów na bohatera wieczoru.

1
2
1
1
1
Czy Inter Mediolan wygra mecz z Borussią Dortmund?
Tak
Nie
4
20:09

Łukasz Piszczek rozpocznie mecz na ławce rezerwowych BVB.

1
1
1
9
20:09

Tak Nerazzurri strzelali w przeszłości niemieckim zespołom. Z Borussią w tym wieku jeszcze nie rywalizowali.

1
1
20:06

Sędzia: Anthony Taylor (Anglia)

1
20:06

Nerazzurri nie wygrali z niemieckim klubem od sześciu meczów. Po raz ostatni triumfowali w konfrontacji z Bayernem w Monachium. W historii spotkań z Borussią ma bilans dwa zwycięstwa, remis oraz porażka.

1
1
20:06

Trening Borussii Dortmund dzień przed pojedynkiem.

1
20:06

Borussia ma cztery punkty i prowadzi w tabeli grupy. Przedstawiciel Bundesligi zremisował bezbramkowo z FC Barcelona, a następnie pokonał 2:0 Slavię Praga. Borussia będzie bronić swojej trzypunktowej zaliczki nad Interem, a może nawet ją powiększy.

2
20:06

Lautaro Martinez jest przekonany, że w środę Inter wreszcie zgarnie komplet punktów.

1
20:06

Inter ma tylko punkt po dwóch kolejkach rywalizacji w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Kibice wicelidera ligi włoskiej mieli prawo liczyć na więcej. Podopieczni Antonio Conte szczęśliwie zremisowali 1:1 ze Slavią Praga i przegrali 1:2 z FC Barcelona.