","datePublished":"2019-11-05T20:48:22+01:00"},{"@type":"BlogPosting","articleBody":"Koniec! Sensacyjny remis Slavii na Camp Nou z Barceloną!","datePublished":"2019-11-05T20:15:15+01:00"}],"name":"FC Barcelona - Slavia Praga","coverageStartTime":"2019-11-05T18:55:00+01:00","headline":"FC Barcelona - Slavia Praga","description":"FC Barcelona - Slavia Praga","about":{"@type":"SportsEvent","name":"FC Barcelona - Slavia Praga","startDate":"2019-11-05 18:55","location":{"@type":"Place","name":"Camp Nou w Barcelonie"},"awayTeam":{"@type":"SportsTeam","name":"Slavia Praga"},"homeTeam":{"@type":"SportsTeam","name":"FC Barcelona"}},"@id":"https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/relacja/102217/fc-barcelona-slavia-praga"}
11
90+3'

20
90+2'

Niebywały drybling Lionela Messiego i zagranie na lewą stronę do Ivana Rakiticia. Chorwat dośrodkował, ale niecelnie. Arturo Vidal jeszce próbował wymusić rzut karny.

18
8
7
7
7
90+1'

Długi drybling Frenkie De Jonga zakończony niecelnym podaniem w pole karne.

21
12
2
6
8
90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

14
4
5
2
4
87'

Barcelona dalej bije głową w mur. Nieudany drybling Lionela Messiego.

22
23
9
20
7
86'

Przerwany atak Slavii. Na spalonym Stanislav Tecl.

10
9
7
9
8
84'

4
82'

Slavia Praga. Schodzi: Lukas Masopust. Wchodzi: Lukas Provod.

4
82'

3
81'

Lionel Messi wciąż ma okazję, by zdobyć kolejną w tym sezonie bramkę w meczu przeciwko Slavii.

9
4
1
4
5
77'

Nie ma gola! Ondrej Kolar jest w niebywałej formie! Czech obronił strzał Lionela Messiego z bardzo bliskiej odległości! Argentyńczyk dostał świetne podanie od Ansu Fatiego. Brawa dla nastolatka za te dogranie.

26
13
12
20
16
76'

Przepychanka Stanislava Tecla na lewej stronie pola karnego. Zawodnik dał radę Clementowi Lenglet, ale Francuzowi na odsiecz przybył Gerard Pique i odebrał piłkę.

6
5
4
1
1
73'

Niezła próba podania Lionela Messiego. Między obrońcami czekał Arturo Vidal, ale zagranie napastnika zablokował jeden z rywali. Trwają męczarnie Barcy.

11
3
12
15
69'

Dobre wyjście Ondreja Kolara. Czeski bramkarz uprzedził biegnącego Gerard Pique i przejął piłkę.

1
4
1
10
22
68'
67'

Nelson Semedo wybił głową dośrodkowanie Slavii z lewej strony.

8
4
6
3
5
63'

Slavia Praga. Schodzi: Nicolae Stanciu. Wchodzi: Josef Husbauer.

7
2
7
3
4
65'
16
4
7
2
62'

Lionel Messi płasko uderzył, prosto w kolegę z drużyny.

4
4
2
15
8
61'

Dośrodkowanie Antoine'a Griezmanna z lewej strony. Lionel Messi z woleja trafił prosto w rywala.

8
3
2
9
6
59'

Dobre podanie do Lionela Messiego, który uciekł rywalom w pole karne. Kapitan Barcelony wyszedł na czystą pozycję, oddał piłkę Arturo Vidalowi, który trafił na pustą bramkę. Sędzia nie uznał bramki, po konsultacji z sędziami VAR zauważył, że Messi był na spalonym.

41
18
8
18
30
57'

Slavia Praga. Schodzi: Ibrahim Traore. Wchodzi: Stanislav Tecl.

Stanislav Tecl #11
5
3
2
55'

Sergi Roberto mógł się cudownie zaprezentować w pierwszych minutach! Hiszpan dostał podanie w pole karne od Ousmane Dembele, uderzył w polu karnym, ale kolejną znakomitą interwencją popisał się Ondrej Kolar!

14
9
2
4
6
54'

Trwają męczarnie Barcy. Przeciągające się ataki pozycyjne bez konkretów pod bramką rywali.

10
6
3
6
6
51'

Nieudany strzał Petra Sevcika z dystansu.

11
8
8
8
4
51'

Groźny atak Slavii na prawej stronie. Zagrożenie wślizgiem powstrzymał Gerard Pique.

13
8
1
2
3
49'

Lionel Messi przeniósł piłkę nad murem, ale uderzył niecelnie. Ondrej Kolar zaliczył pusty przelot.

9
4
6
10
9
48'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolae Stanciu.

14
11
6
1
1
47'

Pierwsza interwencja Ondreja Kolara. Bramkarz Slavii od razu wyszedł z piłką poza pole karne i wybił.