Kontra Borussii. Strzał Alcacera zblokował Godin, a piłkę złapał Handanović.

5
3
4
90+3'

Martinez chciał wymusić faul przed polem karnym rywali. Sędzia nie dał się nabrać.

15
8
4
2
90+2'

Borussia broni korzystnego rezultatu. Inter stara się atakować, ale nie jest w stanie przedrzeć sę przez defensywę rywali.

11
7
3
4
4
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

8
5
4
1
90'

Groźna akcja Interu. Strzał Sensiego obronił Burki.

12
2
3
3
2
87'

Burki przejął piłkę po dośrodkowaniu Lazaro.

11
2
1
1
86'

Kontra Borussii zakończona niedokładnym dograniem Hazarda w kierunku Brandta.

4
2
5
84'

Candreva ograł Piszczka, a następnie dośrodkował w pole karne. Piłkę złapał Burki.

3
7
2
7
83'

Martinez przegrał w polu karnym Borussii pojedynek z Hummelsem.

9
3
5
82'
28
13
4
1
1
81'

Do wejścia na boisko szykuje się Łukasz Piszczek.

27
8
2
80'

Techniczny strzał Weigla zablokowany przez obronę Interu.

4
2
4
1
2
79'

Po wrzutce z rzutu wolnego piłkę pewnie złapał Burki. Jedna z nielicznych sytuacji Interu w drugiej połowie.

5
4
1
3
1
79'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thorgan Hazard.

Borussia Dortmund
3
3
7
6
5
77'

Gol! Strzelił Achraf Hakimi. Asystował mu Jadon Sancho. To musiało się tak skończyć. Dwójkowa akcja Sancho i Hakimiego. Marokańczyk dograł do Anglika i wyszedł na pozycję. Sancho podał do Hakimiego, a ten pewnym strzałem pokonał bramkarza.

58
28
6
3
5
77'

Groźna akcja Borussii. Piłka nie dotarła jednak do zamykającego akcję Alcacera.

7
3
4
4
1
76'

Gramy dalej. Inter przez chwilę w dziesiątkę. Politano już wrócił do gry.

6
1
1
1
2
75'

Politano zszedł z boiska o własnych siłach. Interweniuje sztab medyczny Interu.

4
1
74'

Politano zwija się z bólu. Po starciu z Schulzem doznał urazu stawu skokowego.

7
2
4
1
1
73'
72'

Strzał z dwudziestu metrów Sancho. Anglik uderzył wysoko nad poprzeczką.

1
2
1
2
70'

Inter nie jest w stanie w jakikolwiek sposób zagrozić bramce Burkiego.

1
68'

Po wrzutce ze skrzydła główkował Witsel. Piłka przeleciała kilkanaście centymetrów obok słupka.

1
2
68'

Borussia w natarciu. Inter w ostatnich minutach tylko się broni.

4
3
3
68'
66'

Dośrodkowanie Hakimiego w pole karne. Piłki nie zdołał strącić Alcacer.

4
3
64'

Gol! Strzelił Julian Brandt. Asystował mu Paco Alcacer. Co za wejście Alcacera! Inter zaczął od autu, ale Alcacer przechwycił piłkę od Brozovicia i dograł do Brandta. Ten z ostrego kąta pokonał Handanovicia.

36
26
2
3
4
63'
2
1
1
1
1
61'

Dobre dogranie Brandta w pole bramkowe rywali. Niewiele brakło, by szansę wykorzystał Hazard, lecz nie trafił czysto w piłkę.

4
1
60'

Kontrę Interu przerwał Goetze. Borussia ruszyła z atakiem, który niecelnym strzałem zakończył Hazard.

3
1
3
2
2
58'

Piłka trafiła do niepilnowanego Lukaku. Po kilku sekundach sędzia przerwał grę z powodu spalonego.

2
2
3
1
58'

Akcja gości zakończona nieudanym dośrodkowaniem Biraghiego.

3
1
1
57'

Inter przetrzymał napór Borussii i stara się przejąć inicjatywę.

2
1
4
55'

Niewiele brakło, by było 2:2! Po wrzutce ze skrzydła główkował Brandt, a Witselowi zabrakło kilkunastu centymetrów, by wpakować piłkę do bramki rywala.

7
3
6
3
2
55'

Po wrzutce z rzutu rożnego uderzał Akanji. Wywalczył kolejnego kornera.

54'

Strzał Sancho z ostrego kąta. Poradził sobie z nim Handanović.

1
54'

Przechwyt Goetze przed polem karnym rywali. Nie udało się jednak oddać strzału.

3
2
1
5
3
53'

Strzał Brandta ponad bramką.

2
1
1
1
51'

Gol! Strzelił Achraf Hakimi. Asystował mu Mario Goetze. Szybka strata Interu, co wykorzystali gospodarze. Po wymianie kilku podań Goetze dograł w kierunku Hakimiego. Marokańczyk nie uderzył czysto piłki, ale na tyle szczęśliwie, że zdobył gola.

33
20
4
5
7
51'

Źle rozegrany rzut rożny przez Borussię. Piłkę przejęli goście.

2
2
50'

Akcja Borussii zakończona zablokowanym strzałem Hakimiego.

3
1
2
1
49'

Borussia od początku drugiej połowy rzuciła się do ataku.

2
1
1
1
48'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Antonio Candreva.

1
46'

1
45+2'

Goetze dograł do Hazarda, ten znalazł się przed Handanoviciem, ale nie zdołał zmienić toru lotu piłki i golkiper wyszedł zwycięsko z tego pojedynku.

2
1
2
45+1'

Strzał Witsela z ponad dwudziestu metrów. Handanović nie interweniował, a piłka przeleciała tuż obok słupka.

1
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
45'

Najlepsza sytuacja dla Borussii. Sytuacyjne uderzenie Sancho, ale świetną interwencją popisał się Handanović.

1
2
44'

Borussia tylko wymieniała podania pod polem karnym rywali. Akcję gospodarzy przerwał Romelu Lukaku.

1
1
42'

Borussia bezradna w ofensywie. Inter dobrze się broni.

2
3
1
1
1
40'

Gol! Strzelił Matias Vecino. Asystował mu Antonio Candreva. Kapitalna akcja Interu. Martinez przerzucił piłkę na prawe skrzydło. Tam przejął ją Candreva, który wyłożył futbolówke Vecino. Piłkarz Interu huknął z jedenastu metrów i nie dał szans Burkiemu.