1
1
1
85'

Akcja Sancho zakończona stratą. Po chwili jednak faul ze strony Slavii i rzut wolny dla BVB.

8
2
2
83'
81'

Co za mecz! Sancho był w sytuacji sam na sam, ale zamiast strzelać, poczekał do Hazarda i podał do niego. Ze strzałem Belga poradził sobie Kolar.

2
1
1
5
6
80'

Takacs zablokował strzał Sancho, a następnie uruchomił kontrę Slavii. Ta zakończona została stratą.

2
1
1
1
78'

Po wrzutce z rzutu wolnego strzelał Yusuf. Znów Burki fruwał w powietrzu i uratował swój zespół przed stratą gola.

6
3
1
4
77'

Borussia musi grać w osłabieniu. Weigl sfaulował rywala i został wyrzucony z boiska.

1
4
2
4
77'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Julian Weigl.

Borussia Dortmund
4
3
6
2
6
76'

Kolar z problemami poradził sobie ze strzałem Weigla.

2
74'

Jak tego nie strzelił Kudela?! Po wrzutce z rzutu rożnego nie trafił z kilkudziesięciu centymetrów do pustej bramki.

1
3
73'

Dwie szanse Slavii. Najpierw zepsuł ją Soucek, a następnie świetną interwencją pipisał się Burki.

3
1
1
1
72'

Slavia Praga. Schodzi: Lukas Masopust. Wchodzi: Ibrahim Traore.

wchodzi Wchodzi
Ibrahim Traore #27
schodzi Schodzi
Lukas Masopust #28
1
1
69'

Slavia atakuje, a Borussia stara się wykorzystać swoje kontry. Nadal dużo niedokładności ze strony gospodarzy.

2
1
67'

Fatalnie rozegrana kontra Borussii. Gospodarze w pewnym momencie mieli przewagę czterech na dwóch. Mimo to akcja zakończona nieudanym strzałem Hakimiego.

3
1
1
3
1
66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Julian Weigl.

1
1
1
2
64'

Slavia stara się szybko doprowadzić do wyrównania. Borussia musi uważać.

1
1
64'

Slavia Praga. Schodzi: Milan Skoda. Wchodzi: Yusuf Helal.

Yusuf Helal #29
2
1
61'

Gol! Strzelił Julian Brandt. Asystował mu Jadon Sancho. Błysk Brandta dał Borussii prowadzenie. Po dograniu Sancho niemiecki piłkarz zmieścił piłkę przy krótkim słupku.

17
8
1
3
1
59'

Strzał Guerreiro z dwudziestu metrów. Na posterunku był Kolar.

1
1
1
57'

Brandt dograł do wbiegającego w pole karne Hazarda, ale ten nie zdołał przedryblować rywala.

1
2
55'

Borussia przycisnęła rywala. Gospodarzom brakuje jednak dokładności. Tak było i w tej sytuacji, gdy Sancho niecelnie dograł w kierunku Reusa.

2
1
1
54'

Weigl przerwał kontrę Slavii. Dobra interwencja gracza Borussii.

1
komentarz

53'

Pressing w wykonaniu Borussii dał efekt w postaci odbioru piłki. Przejął ją Sancho, ale w polu karnym fatalnie dograł do Brandta.

1
51'

Techniczny strzał Brandta, ale było to minimalnie niecelne uderzenie.

1
2
1
50'

Złe zakończenie kontry Borussii. Brandt zbyt mocno dograł do Sancho.

2
1
1
49'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dan-Axel Zagadou.

1
48'

Dobrze zapowiadająca się akcja Borussii przerwana przez stratę Hakimiego.

46'

Początek drugiej połowy.

1
1
komentarz

Oto świetna interwencja Burkiego z początku spotkania.

1
45'

Sędzia doliczył jedną minutę.

1
1
1
1
1
45'

Gol został uznany. Gramy dalej.

3
2
1
3
2
43'

Sytuacja będzie sprawdzona przez system VAR.

1
1
1
1
1
43'

Gol! Strzelił Tomas Soucek. Asystował mu Milan Skoda. Świetna akcja Slavii Praga i mamy remis! Kilkoma podaniami czeski zepsół rozprowadził defensywę. Masopust dośrodkował ze skrzydła, tam piłkę klatką piersiową zgrał Skoda, a Soucek pewnym strzałem pokonał bramkarza.

Tomas Soucek #22
10
8
3
5
7
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jan Boril.

Jan Boril #18
3
4
1
1
1
39'

Po wrzutce z rzutu rożnego piłka wylądowała w rękach Kolara.

2
2
1
1
2
38'

Ofensywna szarża Hakimiego, który starał się dograć piłkę w polu karnym do Sancho. Podanie zostało przecięte przez gracza Slavii.

1
1
1
1
2
38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Julian Brandt.

2
1
2
2
1
37'

Sancho spróbował zaskoczyć Kolara strzałem z dystansu. Uderzenie zostało zablokowane.

1
1
1
2
1
34'

Burki!. Po sprytnym rozegraniu rzutu wolnego piłka trafiła do Masopusta. Ten uderzył z szesnastu metrów, piłka odbiła się od łydki Reusa, co kompletnie zmyliło Burkiego. Ten już szykował się do łapania piłki, ale szybko zareagował na rykoszet i uratował swój zespół przed stratą gola.

6
3
1
2
2
33'

Groźny strzał Hazarda, ale poradził sobie z nim bramkarz Slavii.

2
1
1
1
1
30'

Tym razem akcja przerwana z powodu faulu Skody na Burkim.

3
2
2
2
3
29'

Po wrzutce z rzutu rożnego zrobiło się groźnie pod bramką Borussii. Takacs uderzył nad bramką.

1
1
1
1
1
27'

Olayianka starał się odebrać piłkę Hakimiemu. Zrobił to z naruszeniem przepisów i akcja została przerwana.