4
3
5
90'

Dobry wślizg Clementa Lenglet. Francuz powstrzymał zbierającego się do strzału w polu karnym Matteo Politano.

10
8
3
2
3
88'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan de Vrij. Obrońca postawił stempel na stopie Luisa Suareza.

11
7
1
1
3
86'

Gol! Strzelił Ansu Fati. Asystował mu Luis Suarez.

Fati przypomniał o sobie i dobił Inter! Nastolatek uderzył z dystansu i zdobył debiutancką bramkę w Lidze Mistrzów.

73
48
6
5
10
85'

FC Barcelona. Schodzi: Carles Alena. Wchodzi: Ansu Fati.

16
11
4
3
3
82'

Carles Perez mógł już pozbawić Inter nadziei. Skrzydłowy spudłował z lewej strony pola karnego.

8
3
2
5
9
81'

Zdecydowanie wyszedł przed pole karne Milan Skriniar i zablokował mocny strzał Luisa Suareza.

1
1
2
5
4
80'

Trzecia piłka w siatce i... spalony. Matteo Politano zszedł do środka, uderzył, a strzał dobił Romelu Lukaku. Belg znowu dał się złapać na ofsajdzie.

7
5
2
1
1
79'

Kolejna niecelna centra. Tym razem sytuację wyjaśnił Samuel Umtiti.

5
4
79'

Valentino Lazaro nie zwlekał i dośrodkował z lewej strony. Piłkę wybili obrońcy Barcy.

6
6
1
1
77'

Inter Mediolan. Schodzi: Borja Valero. Wchodzi: Sebastiano Esposito.

5
75'

Atomowe uderzenie Marcelo Brozovicia z dystansu. Pomocnik trafił któregoś z kibiców na trybunach.

7
4
2
1
73'

Radość i... wielkie rozczarowanie. Diego Godin dośrodkował do Lautaro Martineza. Napastnik w końcu trafił do siatki, ale został złapany na spalonym.

7
4
2
2
2
73'

I kolejny mocny strzał na bramkę Neto. Płasko w bramkarza uderzył Romelu Lukaku.

3
2
2
1
72'

Tym razem Lautaro Martinez wziął sprawy w swoje ręce. Założył sombrero Jeanowi-Clairowi Todibo i uderzył lewą nogą z woleja. Kibice podnieśli się z krzeszełek, ale piłka przeleciała obok słupka.

4
3
72'

Matias Vecino sfaulował Frenkiego De Jonga na połowie boiska. Obyło się bez kartki.

1
1
1
3
69'

Pierwsza akcja Valentino Lazaro. Zmiennik Interu przegrał walkę na lewej stronie z Moussą Wague.

6
3
1
1
1
68'

Lekki strzał Arturo Vidala zza pola karnego. Piłka przeleciała obok słupka.

3
4
3
3
4
66'

Zbyt mocny strzał Moussy Wague z dystansu. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

1
1
1
3
3
64'

Kolejna okazja zmarnowana przez Romelu Lukaku. Belgowi piłkę wyłożył Lautaro Martinez, uciekł prawą stroną i próbował minąć bramkarza. Nie udało się, aut bramkowy.

6
5
2
2
2
63'
10
4
2
2
2
62'
12
8
3
2
2
62'

Romelu Lukaku złapany na spalonym.

6
3
2
1
1
61'

Romelu Lukaku znowu zmusił do błędu Jeana-Claira Todibo i stanął przed okazją do strzału z bliskiej odległości. Neto broni!

4
3
3
1
1
58'

Wykazał się Samir Handanović. Słoweniec obronił mocny strzał Antoine'a Griezmanna z kilkunastu metrów.

2
4
3
5
7
56'

Matias Vecino przesadnie uwierzył we własne umiejętności. Pomocnik chciał pójść na przebój prawą stroną, nie wyszło to najlepiej. Goście przy piłce.

7
5
1
1
1
55'

Junior Firpo musi popracować nad celnością. Lewy obrońca nieźle wyprowadził kontrę, ale nie zagrał w tempo do Antoine'a Griezmanna.

1
1
1
6
5
52'

Antoine Griezmann ostatkiem sił dobiegł do piłki na lewej stronie, ale dośrodkował prosto w ręce Neto.

5
4
8
2
1
51'

Ivan Rakitić zaskoczył i długo poprowadził piłkę. Jego strzał lewą nogą na granicy pola karnego zablokowany.

1
1
5
6
5
49'

Danilo D'Ambrosio złapany na spalonym.

4
1
1
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Junior Firpo za faul na Danilo D'Ambrosio.

FC Barcelona
1
3
4
6
48'

Inter ociężale wyprowadzał kontrę. Matias Vecino wytrącony z równowagi przez rywala i stracił piłkę daleko przed polem karnym.

3
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce Barcelona.

6
1
2
3
3
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

7
3
5
3
6
44'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Lautaro Martinez.

Lautaro przejął dalekie podanie, skupił na sobie uwagę obrońców i wycofał piłkę do Lukaku. Belg od razu uderzył zza pola karnego i wyrównał wynik spotkania.

43
25
13
29
42
42'

Diego Godin wybił podanie Antoine'a Griezmanna zmierzające do Arturo Vidala.

4
1
1
4
13
39'

Cristiano Biraghi niepotrzebnie zwlekał z dośrodkowaniem z lewej strony. Skrzydłowy nie dość, że niecelnie podał, to jeszcze chyba nabawił się urazu.

9
6
6
1
1
36'

Dośrodkowanie Romelu Lukaku z lewej strony. Niecelnie główkował Danilo D'Ambrosio.

11
7
3
2
2
35'

Kolejna dobra interwencja Neto. Brazylijczyk obronił mocny strzał Lautaro Martineza z woleja.

8
6
1
1
1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Clement Lenglet. Francuz sfaulował w powietrzu Danilo D'Ambrosio.

2
1
3
6
7
33'

Clement Lenglet przechwycił piłkę dośrodkowaną z narożnika. Obrońca uderzył lewą nogą, ale obok dalszego słupka. Barcelona wciąż prowadzi jedną bramką.

6
5
3
3
2
32'

Marcelo Brozović zablokował dośrodkowanie, Barcelona będzie miała tym razem rzut rożny.

7
4
2
5
7
32'

Milan Skriniar popełnił błąd przed własnym polem karnym. Sfaulował Carlesa Pereza i podarował rywalom rzut wolny.

5
3
1
1
1
30'

Ułańska fantazja poniosła też Ivana Rakiticia. Chorwat przejął nieudolne wybicie Borjy Valero i huknął w trybuny.

7
4
3
2
1
29'

Odważna, ale mierna próba Matiasa Vecino z dystansu. Neto złapał ze spokojem płaski strzał rywala.

7
6
1
1
3
28'

Tym razem skuteczna interwencja Diego Godina. Obrońca zatrzymał Arturo Vidala.

1
26'

Jean-Clair Todibo porwał się na strzał z dystansu. Piłkę zablokowali rywale.

7
1
4
2
23'

Gol! Strzelił Carles Perez.

Dobre wgranie Antoine'a Griezmanna w pole karne. Tam walczył Arturo Vidal z Diego Godinem, piłka odbiła się od obrońcy Interu i trafiła do Pereza. 21-latek uderzył od razu na dalszy słupek i 1:0 dla gości.

77
42
11
13
11
22'

Piłka zagrana przez Cristiano Biraghiego zawieszona nad polem karnym. Żaden z jego kolegó jej nie sięgnął. Wybił dopiero bramkarz, Neto.

12
4
1
20:51

Dziś mamy debiuty w Barcelonie. Carles Perez i Neto rozgrywają w barwach Blaugrany pierwszy mecz Ligi Mistrzów.

11
4
2
19'

Świetna interwencja Neto! Bramkarz Barcelony obronił mocny strzał Cristiano Biraghiego.

14
5
2
2
4
17'

Dośrodkowanie Marcelo Brozovicia wylądowało prosto w rękach Neto.

10
3
2
3
4
16'

Przytomna interwencja Jeana-Claira Todibo. Francuz zablokował w polu karnym i odebrał piłkę Lautaro Martinezowi.

7
2
1
2
2
20:51

A tak Barcelona zdobywała swoje najpiękniejsze gole w Mediolanie.

13
7
6
4
3
14'

Matias Vecino niecelnie uderzył z woleja.

10
5
3
5
4
13'

Lautaro Martinez wywalczył pierwszy rzut rożny dla Interu.

4
2
3
3
10
11'

Długi rajd Moussy Wague. Obrońcy Interu w porę zablokowali strzał rywala zza pola karnego.

5
3
7
5
5
10'

Kapitalna interwencja Clementa Lenglet! Francuz uratował Barcę od straty bramki. Chwilę wcześniej Romelu Lukaku posadził na murawie Jeana-Claira Todibo i szykował się do strzału z bliskiej odległości. Lenglet zablokował strzał Belga!

8
8
1
1
1
9'

Co to było za podanie Carlesa Aleni! Hiszpan uwolnił Carlesa Pereza, który uderzył na dalszy słupek. Samir Handanović obronił, a piłkę wybił Milan Skriniar.

5
2
2
4
8
7'

Romelu Lukaku, gol i... spalony. Belg od razu przejął piłkę od kolegi. Pierwszy sygnał ostrzegawczy od gospodarzy.

10
5
6
5
4
5'

Borja Valero zastawił się z piłką i zagrał w pole karne do Danilo D'Ambrosio. Włoch przestrzelił.

10
3
5
2
2
4'

Antoine Griezmann nie poradził sobie z podaniem od Jeana-Claira Todibo. Gra Inter.

2
2
2
6
4
3'

Nieudane zagranie Danilo D'Ambrosio do Lautaro Martineza. Przy piłce mistrzowie Hiszpanii.

8
5
1
1
2
2'

Niecelne podanie Ivana Rakiticia. Inter znowu ruszył pod bramkę, ale znowu szybko został powstrzymany.

8
5
4
3
4
1'

Włosi napakowani. Pierwszy rajd Lautaro Martineza. Napastnik na początek odbił się od rywala przed polem karnym.