0:1
Zakończony
Valencia CF
komentarz

21 strzałów Chelsea przy zaledwie 8 Valencii. To jednak nie wystarczyło podopiecznym Franka Lamparda aby zdobyć choćby punkt. Chelsea 0 Valencia 1.

5
1
1
2
90+4'

Marcos Alonso zdecydował się na strzał! Piłka co prawda trafiła w bramkę, jednak nie było to na tyle niebezpieczne uderzenie, aby sprawiło problemy Cillessenowi

4
1
1
2
4
90+3'

Pedro faulowany na skraju pola karnego. To może być kluczowy moment dla Chelsea. Jeżeli mają wyrównać, to teraz

4
3
3
1
90+2'

Valencia robi co może, aby zyskać choć kilkanaście sekund

1
1
2
90+1'

Sędzia zdecydował się doliczyć 4 minuty. Ostatnie chwile dla Chelsea, aby uratować wynik spotkania

1
90'

Valencia. Schodzi: Rodrigo. Wchodzi: Lee Kangin.

wchodzi Wchodzi
Lee Kangin #16
schodzi Schodzi
Rodrigo #19
90'

Żółtą kartkę otrzymał Olivier Giroud.

Olivier Giroud w walce o górną piłkę uderza łokciem zawodnika Valencii, za co ogląda żółtą kartkę

1
1
88'

Poprzeczka! Ross Barkley posyła piłkę minimalnie za wysoko!

4
11
5
5
13
88'

29
87'

Jedenastkę wykonywać będzie Ross Barkley

12
6
4
5
7
86'

Rzut karny dla Chelsea!

19
10
5
5
9
86'

Ręka była ewidentna, pytanie jak zinterpretuje to Cakir

10
1
2
1
85'

Jest weryfikacja!

15
3
1
1
85'

Trwają narady sędziów Cunyet Cakir wysłuchuje porad z wozu VAR

3
1
1
1
84'

Spore kontrowersje. Daniel Wass dotknął piłki ręką we własnym polu karnym, pierwsza decyzja Cakira wskazuje jednak na to, że nic nie było. Możliwa jednak weryfikacja VAR

7
2
84'

Dośrodkowanie Williana piąstkuje Cillessen. Piłka spada pod nogi Pedro, którego strzał blokuje obrońca. Kolejny rzut rożny dla Chelsea, tym razem z drugiej strony boiska

2
83'

Strzał Rossa Barkley'a zblokowany przez rywali, piłka wychodzi na rzut rożny

2
82'

Kolejny już raz do dośrodkowania piłkarzy Chelsea jako pierwszy dopada Wass zażegnując niebezpieczeństwo

1
81'

Valencia w natarciu, wciąż jednak zespół Celadesa ma spore problemy z podejściem pod pole karne Chelsea

1
1
2
80'

Chelsea. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Ross Barkley.

79'

Ross Barkley szykuje się do wejścia na murawę. Frank Lampard musi jakoś zareagować na to, co dzieje się na boisku

1
78'

Oliver Giroud oddaje bardzo mocny strzał z linii pola karnego jednak wprost w ręce Cillessena

1
75'

Do wrzutki Daniego Parejo w pole karne pierwszy dopadł Rodrigo, który dzięki wyprzedzeniu obrońców na swojej drodze miał już tylko Kepę. I to niespodziewanie Valencia wychodzi na prowadzenie

3
1
1
5
75'

Gol! Strzelił Rodrigo. Asystował mu Dani Parejo.

14
72'

Chelsea. Schodzi: Kurt Zouma. Wchodzi: Olivier Giroud.

70'

Pedro próbował pokonać Cillessena z okolic 16-metra, jego techniczny strzał mija jednak słupek bramki Valencii

1
1
69'

Bardzo dobra akcja Tammy'ego Abrahama z Willianem. Ten ostatni jednak finalnie traci piłkę na rzecz obrońcy Valencii

1
66'

Niebezpieczna zabawa "The Blues" we własnym polu karnym. Gracze Chelsea mimo agresywnego pressingu kilku graczy Valencii wymieniają podania między obroną oraz bramkarzem. Na ich szczęście, są w tym bardzo dokładni

1
1
65'

Świetne podanie Kondogbii na skrzydło do Rodrigo. Ten jednak przegrał pojedynek biegowy z Alonso i piłka wychodzi na rzut rożny

1
63'

Na rozgrzewkę wysłani zostali Christian Pulisić oraz Michyi Batshuayi. Widać, że Frank Lampard chce to spotkanie wygrać

2
1
1
62'

Bardzo dobry mocny strzał Alonso. Niski, tuż przy słupku, jednak refleksem popisał się Cillessen

1
61'

Willian ponownie ruszył sam, tym razem był usprawiedliwiony faktem, że nie za bardzo miał do kogo podać. Jego szarżę faulem zatrzymał dopiero Parejo. Dość zaskakujące, że sędzia nie zdecydował się w tym przypadku sięgnąć po kartkę.

1
1
59'

Spokojniejszy moment meczu na Stamford Bridge, a tymczasem Ajax się nie zatrzymuje i prowadzi już 3:0 z Lille. Holendrzy pokazują, że zarówno Chelsea, jak i Valencia, nie będą miały z nimi łatwej przeprawy.

1
1
2
57'

Ciekawe rozegranie rzutu rożnego przez Parejo. Mocne podanie po ziemii w pole karne. Do piłki pierwszy dopada Gameiro, który jednak przenosi piłkę ponad poprzeczką bramki Kepy

1
56'

Dośrodkowanie Parejo wybite przez Alonso na rzut rożny

1
55'

Pedro podcina Wassa kilka metrów przed polem karnym. Spora szansa dla Valencii

1
53'

Valencii raz za razem umiejętności i pomysłu starcza jedynie, aby dojść w okolice 30. metra przed bramką Chelsea. Jakiekolwiek próby podejścia bliżej Kepy kończą się odbiorem piłkarzy w niebieskich koszulkach

1
51'

Willian ponownie próbuje odgrywać piętką do obiegającego go Azpilicuety i ponownie oddaje w ten sposób piłkę Valencii

1
51'

A tymczasem w równoległym meczu grupy H, Ajax podwyższa prowadzenie na 2:0

1
1
50'

Czeryszew próbuje uderzenia z około 35 metrów. Ten strzał jednak nie miał prawa zagrozić bramce Kepy

1
48'

Od początku w natarciu Chelsea, póki co jednak Valencia skutecznie wybija futbolówkę, gdy ta zbliża się do jej pola karnego

1
46'

Obaj szkoleniowcy zdecydowali się póki co nie zmieniać nic w składach swoich zespołów. Przypomnijmy jedank, że z powodu kontuzji, jeszcze w 1. połowie boisko opuścić musiał Mason Mount

1
46'

Piłkarze wracają na murawę. Czy w drugiej połowie ujrzymy wreszcie jakieś bramki?

2
1
1
20:34

Gdyby komuś zebrało się na widok Franka Lamparda na ławce trenerskiej na wspomnienia, to między innymi takie bramki zdobywał Anglik dla "The Blues"

20:34

Nie ci najwięksi, a Salzburg póki co daje największy popis w Lidze Mistrzów. 5:1 do przerwy z Genkiem musi robić wrażenie. Hattrickiem w tamtym spotkaniu popisał się już Haland

1
20:34

Lepsze wrażenie w 1. połowie wywierali piłkarze Chelsea, którzy zdecydowanie częściej atakowali bramkę rywali. Nie można jedank powiedzieć, że Valencia skupia się jedynie na obronie. Niewykluczone, że w drugiej części spotkania jedna z kontr "Nietoperzy" okaże się zabójcza.

1
45+2'

Ależ bomba Williana na zakończenie pierwszej połowy. Jego strzał z woleja broni jednak Cillessen

1
45'

Jeżeli ktoś dziś stara się wprowdzić nieco magii na boisko to jest to Willian. Tym razem jego efektowne odegranie piętką do obiegającego go Azpilicuety okazuje się jednak minimalnie niecelne

1
1
44'

Do piłki pierwszy doskakuje Parejo, jednak po jego wybiciu piłka spada pod nogi piłkarzy Chelsea. "The Blues" wciąż w natarciu

3
2
44'

Dośrodkowanie Azpilicuety odbite przez defensora Valencii, kolejny korner dla Anglików

1
1
43'

Pedro płaskim dośrodkowaniem dogrywa piłkę wprost do Abrahama, ten jednak traci ją zanim zdołał złożyć się do strzału

1
1
42'

Starcie Zoumy z Czeryszewem w polu karnym Chelsea, Rosjanin pada na murawę, ale o rzucie karnym nie ma mowy

2
1
1
40'

Willian ponownie sam, ponownie mija kilku rywali i ponownie koniec końców podaje do nikogo.

2
39'

Największa różnica w grze obu zespołów jest taka, że gdy to Chelsea stara się konstruować atak pozycyjny, piłka krąży tuż przed polem karnym Valencii. Gdy robią to Hiszpanie - gra toczy się przy linii środkowej

2
1
1
38'

Tymczsem w drugim meczu grupy H od 18. minuty Ajax Amsterdam prowadzi 1:0 z Lille

1
1
36'

Kto by się spodziewał, że Tomori w pojedynkę zdoła dojść od okolic 30 metra niemal pod samą bramkę Cillessena. Jego przerzutu na drugą stronę nie zdołał jednak opanować Azpilicueta, który posłał piłkę wysoko w trybuny

1
1
1
35'

Willian w solowej akcji! Minął dwóch rywali decydując się finalnie na strzał z okolic linii pola karnego, ten jednak mija słupek bramki Cillessena

33'

Tak wchodzić w nogi rywali nie można. Jorginho wślizgiem pod polem karnym Valencii ściął równo z trawą Kondogbię

1
2
1
1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Jorginho.

Chelsea FC
1
2
1
32'

W ostatnich minutach to Valencia sprawia wrażenie groźniejszego zespołu. Wciąż jednak "Nietoperzom" brakuje tego ostatniego podania, aby móc realnie zagrozić bramce Kepy

2
1
1
30'

Spory pech Czeryszewa, jego strzał zza pola karnego blokuje Gameiro

1
29'

Zdecydowanie nazbyt agreswna próba odbioru Alonso w środkowej strefie boiska, który dosłownie tratuje gracza Valencii

2
1
1
1
1
28'

Rodrigo niezłym podaniem minął całą linię obrony Chelsea, jednak piłki nie zdążył opanować Gameiro. Tomori skuteczną interwencją wybija ją na aut

3
2
3
1
1
27'

To była jedna z najlepszych do tej pory okazji Chelsea. Willian podał na wolne pole do Azpilicuety, który dośrodkował wprost na głowę Abrahama. Strzał Anglika jednak mija dalszy słupek bramki Valencii

2
1
2
1
2
26'

Długie podanie Jorginho w pole karne Valencii z łatwością przechwytuje Cillessen

1
2
2
24'

A tak Willian zabawił się z Parejo

1
1
1
23'

Pedro posłał piłkę na dłuższy słupek, jednak ponownie pierwszy dopada do niej Wass i zażegnuje niebezpieczeństwo

1
5
22'

Wass blokuje dośrodkowanie Marcosa Alonso. Rzut rożny

2
1
21'

Chwila przewagi Valencii. Kolejne dobre podanie za obrońców do Gameiro, tym razem obyło się bez spalonego, ale na posterunku defensorzy Chelsea, którzy odbierają Francuzowi piłkę

4
2
1
1
20'

Minimalnie za szybko wybiegł napastnik Valencii, który zostal złapany na spalonym

3
1
19'

A skoro na boisku zameldował się Pedro, przypomnijmy sobie, jakie bramki potrafi zdobywać Hiszpan

2
1
1
17'

Dobre podanie Kovacicia do Abrahama, który jednak w okolicach 11. metra pomagał sobie w przyjęciu piłki ręką.

2
1
1
1
4
16'

Chelsea. Schodzi: Mason Mount. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

16'

To koniec dla młodego pomocnika. Piłkarz żegnany brawami opuszcza boisko

5
1
15'

Ponownie sztab medyczny przy Masonie Mountcie. Coraz gorzej wygląda jego sytuacja z kostką

1
1
1
14'

Pierwsza próba ataku pozycyjngo Valencii, jednak szybko piłkę odbiera Kovacić. Piłkarz ruszył z kontrą, jednak na swojej drodze miał aż trzech obrońców i żadnego partnera do gry

1
2
12'

Efektowny zwód Wiliana na Parejo, jednak bardzo szybko dobre wrażenie zaciera fatalne podanie wprost do obrońców

1
1
1
11'

Wygląda na to, że wszystko w porządku z Anglikiem. Jednak jego cierpienia całkowicie zmarnował Willian, który z rzutu wolnego podał piłkę wprost w ręce Cillessena, nie stwarzając pod jego bramką nawet minimalnego zagrożenia

1
1
3
2
10'

Frank Lampard posłał już dwójkę zawodników na rozgrzewkę. Nie wiadomo czy opatrywany właśnie Mount będzie w stanie kontynuować grę

1
9'

Bardzo szybko sędzia Cakir zmuszony był do wyjęcia pierwszego kartonika. Calkowicie zasłużenie jednak ukarany nim Coquelin po ataku na kostkę Masona Mounta. Anglik zwija się z bólu na murawie

2
1
9'

Żółtą kartkę otrzymał Francis Coquelin.

3
1
8'

Póki co na murawie zdecydowanie przeważa Chelsea. Kepa na razie całkowicie bezrobotny

5'

Pierwsza efektowna akcja Chelsea. Na skrzydle świetnie pokazali się Azpilicueta oraz Willian. Hiszpan najpierw podawał do Brazylijczyka, po czym ten oddał piłkę wbiegającemu w pole karne obrońy. Zagrożenie jednak zażegnał Cillessen

1
1
2
4'

Dośrodkowanie Jorginho wprost w ręce Cillessena. Wciąż bez groźnej sytuacji w meczu

4
1
1
3'

Nienajlepsza próba wybicia piłki przez Tomoriego, który nie trafił czysto w futbolówkę. Aut na wysokości pola karnego Chelsea dla Valencii

1
2
2'