21
25
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Kingsley Coman. Bayern zadał kolejny cios. Coutinho ze skrzydła dośrodkował do Comana, ten odegrał do Muellera, który tylko dostawił nogę i pokonał bramkarza.

22
89'

Nie dali się zaskoczyć piłkarze Bochum. Po rzucie wolnym piłka trafiła do Muellera, ale gen ją stracił.

12
15
18
17
40
88'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Armel Bella-Kotchap. Piłkarz Bochum nie trafił w piłkę, poślizgnął się i zagrał piłkę ręką. Sędzia nie miał wątpliwości i wyrzucił go z boiska.

22
86'

Świetny przechwyt Lewandowskiego, który następnie podał do Coutinho. Ten uderzył tuż nad poprzeczką.

88
27
21
15
24
85'

Coutinho wypuścił Gnabry'ego. Ten oddał strzał zza pola karnego. Piłka przeleciała nad poprzeczką, ale odbiła się jeszcze od jednego z graczy VfL Bochum i Bayern ma rzut rożny.

52
29
15
12
13
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Joshua Kimmich. Kamień z serca spadł wszystkim kibicującym Bayernowi. To była najlepsza akcja gości w tym meczu. Ze skrzydła Kimmich dograł do niepilnowanego Gnabry'ego, który pewnym strzałem pokonał bramkarza.

28
82'

Mueller źle dograł do Comana. Coraz więcej nerwów w Bayernie.

19
22
12
7
26
80'

Niewiele brakło, by było 2:0! Neuer daleko wyszedł z bramki i wybił piłkę prosto pod nogi Bluma. Ten uderzył z własnej połowy w kierunku bramki Bayernu. Neuer błyskawicznie wrócił i zdołał złapać piłkę.

27
22
34
13
20
79'

Błąd Riemanna, który nie sięgnął piłki i wypuścił ją przed siebie. Nie wykorzystali tego gracze Bayernu.

6
6
10
13
31
78'
ZMIANA

VfL Bochum. Schodzi: Simon Zoller. Wchodzi: Jordi Osei-Tutu.

14
77'

Coman w polu karnym zamiast podawać, to wdał się w drybling i stracił piłkę.

6
7
5
6
34
76'

Po wrzutce z rzutu rożnego Lewandowski strzelił tuż obok słupka. Bayern coraz bliżej zdobycia gola.

52
18
15
5
13
75'

Gnabry dośrodkował na głowę Comana. Francuza ubiegł Danilo Soares.

10
6
10
4
15
73'

Bochum broni się niemal całym zespołem. Bayern nie jest w stanie przedrzeć się przez obronny mur rywali.

15
9
16
9
16
72'

Indywidualna szarża Comana zakończona wywalczeniem rzutu rożnego.

30
11
6
6
8
Czy Bayern Monachium zdoła odwrócić losy spotkania i awansować do 1/8 finału Pucharu Niemiec?
10
71'

Kontra Bochum. Blum dośrodkował w kierunku Ganvouli. Ten miał problemy z przyjęciem piłki i akcja zakończona stratą.

10
8
5
7
3
69'

Bayern blisko gola! Coman dośrodkował w pole karne, tam głową uderzył Lewandowski. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

53
20
17
12
19
68'

Złe dośrodkowanie Gnabry'ego w pole karne. Piłkę przejęli gospodarze.

7
6
7
7
24
67'
ZMIANA

VfL Bochum. Schodzi: Chung-Young Lee. Wchodzi: Manuel Wintzhaimer.

5
67'

Bayern zamknął rywali na ich połowie, ale nadal nie jest w stanie oddać celnego strzału.