Liga Europy: Grupa F
03 paź 2019 21:00
90+1'

Amallah mógł uratować honor Belgów. Strzał był jednak niecelny. Piłka uderzona z ok. 15 metrów poszybowała ponad bramką.

2
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

3
1
90'

Kolejny strzał gospodarzy. Szczęścia próbował Pierre-Emerick Aubameyang, Gabończyk przestrzelił.

1
1
89'

Głową uderzał Lucas TorreiraVanja Milinković-Savić zdołał obronić.

1
2
1
86'

Żółtą kartkę za agresywnie zachowanie otrzymał Hector Bellerin.

86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mergim Vojvoda.

Mergim Vojvoda #27
Standard Liege
85'

Końcowe fragmenty spotkania. Arsenal kontroluje to, co dzieje się na boisku.

82'

Na bramkę Standardu Liege strzelał Pepe, piłkę zablokował jednak obrońca.

3
2
79'

Liege. Schodzi: Maxime Lestienne. Wchodzi: Selim Amallah.

wchodzi Wchodzi
Selim Amallah #19
schodzi Schodzi
2
1
76'

Cały czas przeważa Arsenal, gospodarze na niezbyt wiele pozwalają rywalom.

74'

Arsenal. Schodzi: Joe Willock. Wchodzi: Matteo Guendouzi.

#28
73'

Liege. Schodzi: Renaud Emond. Wchodzi: Felipe Avenatti.

Felipe Avenatti #25
Renaud Emond #9
69'

Gospodarze szanują siły. Arsenal spokojnie rozgrywa piłkę.

1
1
64'

Martinelli mógł skompletować hat trick. Strzał głową zdołał jednak odbić bramkarz!

komentarz

Piłkarze Arsenalu w czwartkowy wieczór mogą być zadowoleni ze swojej gry i mogą w piątek na ulicach Londynu trochę się polansować.

60'

Martinez uratował Arsenal. Groźnie z pola karnego uderzał Mpoku. Golkiper zdołał obronić.

58'

Liege. Schodzi: Aleksandar Boljević. Wchodzi: Mehdi Carcela.

Aleksandar Boljević #18
57'

Gol! Strzelił Dani Ceballos. Asystował mu Gabriel Martinelli.  Martinelli do dwóch goli dołożył asystę. Do dogrania doszedł Ceballos i pewnym uderzeniem pokonał Milinkovicia-Savicia. 4:0!

55'

Do piłki starał się dojść Hector Bellerin, zawodnik Arsenalu był jednak na spalonym.

1
51'

Na dużym luzie, co nie dziwi, gra Arsenal. Kolejne gole są kwestią czasu.

1
48'

Kolejnego gola w meczu mógł zdobyć Gabriel Martinelli, piłka minęła bramkę.

1
46'

Wracamy do gry!

2
1
komentarz

Joe Willock zdobył w meczu już jednego gola.

1
2
1
44'

Seria rzutów rożnych dla Arsenalu, ale bez efektu w postaci zagrożenia pod bramką gości.

1
1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Paul-Jose Mpoku.

1
1
37'

Powoli zbliżamy się do przerwy. Spadło tempo gry, zawodnicy nie stwarzają sobie okazji bramkowych.

1
2
1
1
34'

Spokojniejszy fragment meczu. Gospodarze są póki co nasyceni, a goście boją się kolejnych ciosów.

1
1
31'

Z ok. 25 metrów uderzał Cimirot. Piłka poszybowała daleko od bramki Arsenalu.

1
1
1
1
1
28'

Po zabójczym początku gospodarze pozwalają się wykazać rywalom. Jednak Belgowie mogą zademonstrować jedynie dokładność podań. Goście póki co bez okazji.

1
1
1
1
1
25'

Starają się zorganizować goście. Jednak po trzech ciosach gospodarzy Belgom jest ciężko się podnieść.

1
1
1
1
1
22'

Gol! Strzelił Joe Willock. Kanonada... Kanonierów trwa. Piłka spadła pod nogi Willocka, a ten uderzył nie do obrony. Już 3:0! Pogrom!

1
19'

Niepewnie w bramce Martinez, Cimirot uderzył jednak niecelnie.

1
1
1
1
1
16'

Gol! Strzelił Gabriel Martinelli. Asystował mu Reiss Nelson. Już chyba po większych emocjach w meczu. Kolejne dogranie do Martinellego, który przyjął piłkę i pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. 2:0!

13'

Gol! Strzelił Gabriel Martinelli. Asystował mu Kieran Tierney. Składna akcja Arsenalu. Precyzyjnie dośrodkował Tierney, a piłkę głową w bramce umieścił Martinelii. 1:0!

12'

Zamieszanie pod bramką Arsenalu. Strzelał Laifis, piłka poszybowała ponad bramką.

8'

Pierwszy celny strzał w meczu. Próba Nelsona, piłkę pewnie złapał bramkarz Belgów.

2
1
6'

Czujny w bramce gości był Vanja Milinković-Savić, który uprzedził Joe Willocka. Od początku przeważa Arsenal.

1
1
4'

Pierwszy strzał w meczu. Z ok. 16 metrów uderzal Reiss Nelson, wysoko ponad bramką.

3
1
19:29

Mecz poprowadzi Sandro Schaerer (Szwajcaria).

2
2
3
2
4
19:29

Arsenal w pierwszym meczu wysoko pokonał Eintracht.