Arsenal FC
13' Gabriel Martinelli 16' Gabriel Martinelli 22' Joe Willock 57' Dani Ceballos 86' Hector Bellerin
Standard Liege
41' Paul-Jose Mpoku 86' Mergim Vojvoda
4:0

Koniec. W meczu dość szybko było wszystko jasne. Ostatecznie Arsenal pokonał Standard Liege 4:0.

Amallah mógł uratować honor Belgów. Strzał był jednak niecelny. Piłka uderzona z ok. 15 metrów poszybowała ponad bramką.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Kolejny strzał gospodarzy. Szczęścia próbował Pierre-Emerick Aubameyang, Gabończyk przestrzelił.

Głową uderzał Lucas TorreiraVanja Milinković-Savić zdołał obronić.

Żółtą kartkę za agresywnie zachowanie otrzymał Hector Bellerin.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mergim Vojvoda.

Końcowe fragmenty spotkania. Arsenal kontroluje to, co dzieje się na boisku.

Na bramkę Standardu Liege strzelał Pepe, piłkę zablokował jednak obrońca.

Liege. Schodzi: Maxime Lestienne. Wchodzi: Selim Amallah.

Cały czas przeważa Arsenal, gospodarze na niezbyt wiele pozwalają rywalom.

Arsenal. Schodzi: Joe Willock. Wchodzi: Matteo Guendouzi.

Liege. Schodzi: Renaud Emond. Wchodzi: Felipe Avenatti.

Gospodarze szanują siły. Arsenal spokojnie rozgrywa piłkę.

Martinelli mógł skompletować hat trick. Strzał głową zdołał jednak odbić bramkarz!

Piłkarze Arsenalu w czwartkowy wieczór mogą być zadowoleni ze swojej gry i mogą w piątek na ulicach Londynu trochę się polansować.

Martinez uratował Arsenal. Groźnie z pola karnego uderzał Mpoku. Golkiper zdołał obronić.

Liege. Schodzi: Aleksandar Boljević. Wchodzi: Mehdi Carcela.

Gol! Strzelił Dani Ceballos. Asystował mu Gabriel Martinelli.  Martinelli do dwóch goli dołożył asystę. Do dogrania doszedł Ceballos i pewnym uderzeniem pokonał Milinkovicia-Savicia. 4:0!

Do piłki starał się dojść Hector Bellerin, zawodnik Arsenalu był jednak na spalonym.

Na dużym luzie, co nie dziwi, gra Arsenal. Kolejne gole są kwestią czasu.

Kolejnego gola w meczu mógł zdobyć Gabriel Martinelli, piłka minęła bramkę.

Wracamy do gry!

Joe Willock zdobył w meczu już jednego gola.

Przerwa. Mały nokaut do przerwy. Po zmianie stron padnie więcej goli? Mamy nadzieję.

Seria rzutów rożnych dla Arsenalu, ale bez efektu w postaci zagrożenia pod bramką gości.

Żółtą kartkę otrzymał Paul-Jose Mpoku.

Powoli zbliżamy się do przerwy. Spadło tempo gry, zawodnicy nie stwarzają sobie okazji bramkowych.

Spokojniejszy fragment meczu. Gospodarze są póki co nasyceni, a goście boją się kolejnych ciosów.

Z ok. 25 metrów uderzał Cimirot. Piłka poszybowała daleko od bramki Arsenalu.

Po zabójczym początku gospodarze pozwalają się wykazać rywalom. Jednak Belgowie mogą zademonstrować jedynie dokładność podań. Goście póki co bez okazji.

Starają się zorganizować goście. Jednak po trzech ciosach gospodarzy Belgom jest ciężko się podnieść.

Gol! Strzelił Joe Willock. Kanonada... Kanonierów trwa. Piłka spadła pod nogi Willocka, a ten uderzył nie do obrony. Już 3:0! Pogrom!

Niepewnie w bramce Martinez, Cimirot uderzył jednak niecelnie.

Gol! Strzelił Gabriel Martinelli. Asystował mu Reiss Nelson. Już chyba po większych emocjach w meczu. Kolejne dogranie do Martinellego, który przyjął piłkę i pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. 2:0!

Gol! Strzelił Gabriel Martinelli. Asystował mu Kieran Tierney. Składna akcja Arsenalu. Precyzyjnie dośrodkował Tierney, a piłkę głową w bramce umieścił Martinelii. 1:0!

Zamieszanie pod bramką Arsenalu. Strzelał Laifis, piłka poszybowała ponad bramką.

Pierwszy celny strzał w meczu. Próba Nelsona, piłkę pewnie złapał bramkarz Belgów.

Czujny w bramce gości był Vanja Milinković-Savić, który uprzedził Joe Willocka. Od początku przeważa Arsenal.

Pierwszy strzał w meczu. Z ok. 16 metrów uderzal Reiss Nelson, wysoko ponad bramką.

Gramy!

Mecz poprowadzi Sandro Schaerer (Szwajcaria).

Arsenal w pierwszym meczu wysoko pokonał Eintracht.

Kto wygra mecz?

Arsenal i Standard Liege w 1. kolejce Ligi Europy wygrali swoje mecze. Anglicy 3:0, Belgowie 2:0. Kto okaże się lepszy w bezpośrednim starciu pokaże czas.