Partizan. Schodzi: Takuma Asano. Wchodzi: Djordje Ivanović.

Djordje Ivanović #18
schodzi Schodzi
1
90+2'

Zagranie do Asano, który znalazł się na spalonym. Partizan już raczej nie będzie w stanie wyrównać.

1
90+2'

Rozbijają ataki gospodarzy goście. To już końcowe sekundy gry.

1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
1
89'

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Zdjelar.

Partizan Belgrad
2
1
89'

Gospodarze grają już na tzw. chaos, ale nie przynosi to rezultatu. Czasu Partizan ma już niewiele.

86'

Do dogrania z rogu doszedł Natcho, uderzenie z ok. 18 metrów minęło poprzeczkę w niewielkiem odległości.

1
1
86'

Gracze Manchesteru United starają się oddalać grę od własnej bramki i sami chcą niepokoić bramkarza miejscowych.

1
83'

Partizan. Schodzi: Seydouba Soumah. Wchodzi: Lazar Pavlović.

Lazar Pavlović #10
Seydouba Soumah #20
2
1
83'

Mogło być 1:1. Po dograniu do piłki doszedł Asano, którego strzał zdołał odbić Romero!

1
1
1
1
1
81'

United. Schodzi: James Garner. Wchodzi: Andreas Pereira.

James Garner #37
2
1
1
1
1
79'

Mogło być groźnie pod bramką Manchesteru United, Jones w ostatnim momencie uratował zespół.

2
2
3
2
2
78'

Sekundy upływają, a gospodarze mają coraz większe problemy z przedostaniem się piłką w pole karne rywala.

2
2
2
1
1
75'

Partizan. Schodzi: Zoran Tosić. Wchodzi: Filip Stevanovic.

Filip Stevanovic #80
74'

Z ok. 25 metrów uderzał Umar Sadiq, piłka minęła jednak bramkę United.

1
1
74'

Coraz mniej czasu mają gospodarze do doprowadzenia do remisu. Gracze United coraz więcej uwagi zaczynają poświęcać defensywie.

71'

Po dograniu z rzutu rożnego do piłki doszedł Natcho. Strzał zablokował jednak Scott McTominay. Szukają wyrównującego trafienia Serbowie.

1
67'

Nerwowo zrobiło się na boisku. Gospodarze domagali się rzutu karnego. Sędzia jednak rozmawiać nie chciał, tylko karał gospodarzy kartkami.

67'

Żółtą kartkę dyskusje otrzymał Nemanja Miletić.

1
1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Bibras Natcho.

66'

Strzelał Natcho, trafił jednak w rywala. Piłkę zablokował Scott McTominay.

62'

Zamieszanie pod bramką gospodarzy, piłkarzom Partizana udało się jednak wybronić.

60'

United. Schodzi: Anthony Martial. Wchodzi: Marcus Rashford.

60'

United. Schodzi: Aaron Wan-Bissaka. Wchodzi: Daniel James.

60'

Zagranie do Martiala, który jednak znalazł się na spalonym.

57'

Uporządkowali grę w defensywie goście. Niewiele dzieje się na boisku. Słabszy moment meczu.

komentarz

Kiedyś w zespole United występował sporo gwiazd. Teraz fani Czerwonych Diabłów najlepszych piłkarzy świata muszą podziwiać u rywali.

2
54'

Mocne uderzenie Garniera, trafił w Ostojicia. Obrońca odczuł strzał i przez moment dochodził do siebie.

1
1
1
1
52'

Soumah znalazł sobie pozycję do oddania uderzenia, ale trafił w dobrze ustawionego Romero.

1
1
1
49'

Po przerwie do ataku ruszyli gracze Partizana. Goście dość szczęśliwie bronią się.

1
1
1
1
1
47'

Natcho uderzył z rzutu wolnego. Piłka jednak minęła bramkę United.

2
2
1
1
1
46'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Phil Jones.

Manchester United
2
2
1
1
1
46'

Wracamy do gry!

1
1
1
1
1
43'

Gol! Strzelił Anthony Martial. Pewny strzał po ziemi Martiala. Bramkarz zmylony. Manchester United prowadzi 1:0!

15
14
4
3
3
43'

Będzie rzut karny dla gości! Miletić sfaulował Williamsa!

6
4
3
3
3
41'

Odpowiedź Partizana. Z dystansu uderzył Umar Sadiq, piłka również trafiła w słupek!

2
1
2
1
1
38'

Aaron Wan-Bissaka dograł do Jesse Lingarda, który uderzył mocno na bramkę. Wydawało się, że w końcu padnie gol. Piłka jednak odbiła się od słupka!

1
1
18:46

W oczekiwaniu na gole zobaczmy jak to robi Robert Lewandowski.

1
35'

Seria rzutów rożnych dla gospodarzy. Po kolejnym uderzał Zdjelar, ale nie trafił w bramkę.

1
33'

Nie odstają od gości gospodarze. Wyrównane spotkanie w Belgradzie. Wciąż jednak niewiele okazji bramkowych.

1
30'

Natcho zagrywał z rzutu wolnego, jednak źle to uczynił. Romero nie musiał interweniować.

28'

Momentami proste błędy popełniają gracze United. Piłkarze Partizana nie potrafią ich jednak wykorzystać.

2
3
1
1
1
25'

Wyższą kulturę gry prezentują Anglicy, jednak nie potrafią tego przełożyć na klarowne okazje bramkowe.

22'

Kolejny strzał w meczu oddał Scott McTominay. Piłka minęła bramkę gospodarzy.

21'

Rozgrywają piłkę gracze gości. Jednak wszystko trwa bardzo długo i rywale są w stanie dobrze się ustawić w defensywie.

18'

Nie znamy założeń taktycznych, ale mamy nadzieję, że zespoły mają w planach ofensywniejszą grę.

1
15'

Juan Mata dogrywał z rzutu wolnego, Scott McTominay uderzył jednak niecelnie. Niewiele brakowało gościom do szczęścia. Piłka zatrzymała się na bocznej siatce.

1
15'

Za nami kwadrans, pochwalić możemy co najwyżej doping miejscowych fanów. Piłkarze póki co... walczą.

1
1
13'

Cały czas czekamy na ciekawsze akcje, spięcia, celne strzały i przede wszystkim gole.

1
10'

Takuma Asano znalazł sobie pozycję do oddania uderzenia. Jednak atakowany przez rywala z pola karnego przymierzył bardzo niecelnie.

1
8'

Dogranie do Sadiqa, ten jednak na wyraźnym spalonym.

1
6'

Dość spokojne pierwsze minuty. Żadna z drużyn nie chce rzucać się do ataku, czeka na to, co zrobi rywal.

1
1
2
1
1
4'

Zagranie do Sadiqa, Romero zdążył do piłki. Bramkarz jednak niedokładnie wybijał futbolówkę.