Sędzia doliczył 3 minuty.

7
3
87'

Lingard mógł znaleźć się w dobrej sytuacji, jednak gracz United znalazł się na spalonym.

4
1
86'

Partizan Belgrad. Schodzi: Umar Sadiq. Wchodzi: Djordje Ivanović.

3
84'

Z boiska wieje nudą. Odliczamy minuty do końca spotkania.

3
81'

Minuty upływają niczym piasek w klepsydrze. Kartka z zapisanymi okazjami bramkowymi jest już jednak od dłuższego czasu pusta.

3
2
77'

Gospodarze kontrolują przebieg spotkania. Miejscowi zaczęli oszczędzać siły. Wszyscy czekają na koniec tego jednostronnego spotkania.

2
2
75'

United. Schodzi: Scott McTominay. Wchodzi: Jesse Lingard.

#0
#0
4
1
1
71'

1
69'

Partizan Belgrad. Schodzi: Takuma Asano. Wchodzi: Nemanja Stevanović.

Nemanja Stevanović #85
3
1
67'

United. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Andreas Pereira.

#0
#0
3
1
66'

Zawodnicy Partizana nie mają pomysłu na atak. To gracze United są bliżej kolejnego trafienia.

1
63'

United. Schodzi: Fred. Wchodzi: James Garner.

#0
#0
1
61'
61'

Na dużym luzie grają gospodarze, którzy szukają kolejnej bramki. Akcja przed momentem została zatrzymana. Na spalonym Martial.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Starhinja Pavlovic.

Starhinja Pavlovic #23
Partizan Belgrad
1
1
55'

Problemy ma Maguire. Za moment powinno być już wszystko w porządku.

1
1
1
2
3
52'

Gospodarze wciąż w natarciu. Najpierw niecelnie uderzył Young, po chwili strzał Rashforda obronił Stojković.

3
2
2
49'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Ashley Young. Young w pole karne do Rashforda. Zawodnik United znalazł sobie miejsce do oddania uderzenia i trafił na 3:0! Piłka wpadła niemal w samo okienko bramki gości!

1
47'

Goście, jak to mają już w zwyczaju kolejną odsłonę gry rozpoczęli od spalonego. Umar Sadiq wpadł w pułapkę.