1
1
4
89'

Gumny pięknie przerzucił piłkę do Makuszewskiego, który z narożnika pola karnego po raz kolejny tego dnia posłał ją w trybuny.

2
2
3
2
11
88'

Resovia chciałaby strzelić przynajmniej gola honorowego. Problem w tym, że Lech broni wysoko i skutecznie.

10
7
1
84'

I bomba Tymoteusza Puchacza w poprzeczkę z kilkunastu metrów!

27
9
8
2
3
84'

Kostewycz huknął z dystansu, Daniel odbił piłkę przed siebie.

8
5
5
3
1
81'

Tiba przewrócił się w polu karnym. Myć poczekał na sygnał z wozu VAR, który potwierdził, że nic nie było.

1
2
4
5
80'

Tomczyk dostał piłkę w polu karnym, pogubił się w pewnym momencie, ale i tak strzelił z ostrego kąta. Zablokowany!

4
2
1
2
5
78'

Nad poprzeczką uderzył głową Lubomir Satka.

2
6
3
4
1
77'

Kontratak Lecha, w którym pomógł... sędzia, który zmylił rywali. Tylko rzut rożny.

1
1
2
2
75'

Kontratak Resovii 3 na 3. Krykun zdecydował sie jednak na samotny rajd, który zakończył zbyt słabym strzałem, by pokonać van der Haarta.

1
3
3
72'

Cóż za akcja Fereta! Na małej przestrzeni przedryblował 3 rywali, wszedł w pole karne, ale na koniec zepsuł wszystko złym zagraniem. Była szansa na gola honorowego...

1
7
1
2
69'

Próbowała Resovia, ale Płatek przeciągnął dośrodkowanie.

3
67'

W ostatnich minutach widzimy dużo gry piłką, brakuje strzałów.

2
4
1
64'

Lech już zdecydowanie dominuje nad niżej notowanym rywalem.

10
6
2
60'

Schodzi: Mateusz Geniec. Wchodzi: Szymon Feret.

wchodzi Wchodzi
Szymon Feret #99
schodzi Schodzi
Mateusz Geniec #23
1
1
58'

Gumny bliski gola na 5:0. Płaski strzał na krótki słupek odbił jednak ostatecznie Daniel.

6
1
1
1
55'

Ogromna złość trenera Resovii na podopiecznych. Nic dziwnego, bo wygladają już jakby tylko czekali na ostatni gwizdek arbitra.

6
4
1
3
54'

Gol! Strzelił Filip Marchwiński. Asystował mu Kamil Jóźwiak.

Szybka akcja gości, Jóźwiak podryblował z przeciwnikami i wrzucił piłke na środek pola karnego, gdzie upadając "dziubnął" ją butem Marchwiński. Prosto do siatki.

48
25
3
3
1
53'
52'

Obecną grę Lecha warto już nagrywać.

6
11
1
1
1
47'

Gol! Strzelił Wołodymyr Kostewycz. Asystował mu Kamil Jóźwiak.

Ukrainiec dostał piłkę w polu karnym od Jóźwiaka, zwiódł obrońcę i spokojnie strzelił obok bramkarza. Chyba już po emocjach...

44
29
2
2
2
46'

Gra wznowiona!

4
2
3
1
1
46'

Schodzi: Daniel Świderski. Wchodzi: Grzegorz Płatek.

Daniel Świderski #77
1
46'

Schodzi: Kamil Radulj. Wchodzi: Szymon Kaliniec.

Szymon Kaliniec #19
2
12:41

A w przerwie trzeba jeszcze zadać pytanie:

Czy Christian Gytkjaer ustrzeli dziś hat-tricka?

1
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Marchwiński.

Brzydki faul młodego zawodnika w okolicy środka boiska.

5
4
4
7
7
45'

Tak było dotychczas.

9
3
2
1
3
45'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer.

Duńczyk pokazuje jak powinien grać prawdziwy snajper! Marchwiński chciał dograć na skrzydło, ale po rykoszecie piłka znalazła się w polu karnym, gdzie dopadł do niej Gytkjaer i spokojnie strzelił pół-lobem obok bramkarza.

62
30
4
5
8
43'

Daniel uprzedził nabiegającego Marchwińskiego po płaskiej wrzutce Kostewycza.

4
2
3
5
4
41'

Po straconej bramce pogubili się gospodarze. Teraz wybili piłkę z linii po strzale "na wślizgu" Marchwińskiego.

9
5
5
2
4
40'

Kolejne piękne zagranie Marchwińskiego, ale koledzy nie potrafili go wykorzystać.

12
4
4
2
7
38'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Asystował mu Pedro Tiba.

Podanie Gumnego po linii do Filipa Marchwińskiego, który zatańczył z obrońcami i dograł do Tiby, a ten wyłożył piłkę przed pustą bramkę Gytkjaerowi.

73
45
5
4
12
36'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Gumny.

Obrońca Lecha przerwał groźnie zapowiadającą się kontrę rywali.

Lech Poznań
12
6
10
7
10
34'

Krykun pada w polu karnym, ale o "jedenastce" nie ma mowy.

7
4
4
6
5
32'

Kostewycz podał płasko w pole karne, gdzie z ostrego kąta zewnętrzną częścią stopy strzelił Jóźwiak. Bramkarz był czujny i złapał piłkę.

11
8
3
3
4
29'

Kapitalna szansa Resovii. Szybka kontra, fatalny błąd Lubomira Satki w polu karnym, który stracił piłkę na rzecz Serhija Krykuna. Ten minął dwóch rywali, ale będąc przed bramkarzem, uderza nieczysto obok słupka.

5
3
4
4
9
26'

Lech próbował zbudować atak pozycyjny. Bez efektu strzałowego.

5
5
4
5
11
23'

Niebezpieczeństwo zażegnane przez jednego z poznańskich obrońców.

10
4
4
7
4
22'

Brzydki faul Makuszewskiego po prawej stronie pola karnego. Arbiter go solidnie upomniał, choć chyba powinien wyciągnąć żołtą kartkę.

4
2
10
5
6
21'

Maciej Makuszewski wysoooooko nad bramką sprzed pola karnego.

2
6
5
4
7
20'

Ładna akcja Resovii, ale nie udało sie jej wypracować pozycji do strzału. Od bramki zacznie Mickey van der Hart.

5
4
1
1
4
18'

Ciągle Lech próbuje dośrodkowaniami i wciąż wyłapuje je golkiper. Obecnie zagrywał Gumny.

4
5
3
3
3
15'

Kolejne zagranie prosto w ręce Wojciecha Daniela, tym razem autorstwa Kamila Jóźwiaka.

10
8
6
7
6
13'

Wołodymyr Kostewycz prosto w ręce bramkarza.

5
5
3
6
5
12'

Dawid Kubowicz fauluje Gumnego przy linii bocznej, będzie dobra okazja na centrę.

6
3
5
2
4
10'

Bardzo nerwowo gra Kolejorz. Na razie nie potrafi wyjść choćby z własnej połowy.

10
7
6
3
14
8'

Z dobrej pozycji głową uderzył Daniel Świderski. Ponad bramką, zresztą i tak był na ofsajdzie.

4
3
1
2
7'

Na razie znacznie częściej przy piłce gospodarze. Goście mają problem z ich powstrzymaniem, już 4 faul.

6
6
1
6
5
5'
13
10
9
11
6
4'

Zbyt krótkie dośrodkowanie, Lech niezagrożony.

5
3
2
3'

Wracamy do gry. Rzut wolny dla Resovii.

1
2
6
1'

Ponadto na murawie pojawili się lekarze, bo problem zgłosił Tomasz Cywka.

1
5
6
16
11
1'

I już nie gramy. Kibice rzucili serpentyny na murawę, trwa sprzątanie.

12:41

9'C na stadionie w Rzeszowie nie odstraszyło kibiców, których na trybunach jest około 3000.