23 paź 2019 16:00
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Castillo Jimenez. Asystował mu Vela Morer.

Piłka ustawiona blisko narożnika pola karnego Korony Kielce. Wrzutka Veli Morera w kierunku dalszego słupka, skąd Castillo Jimenez oddał uderzenie głową do bramki. Jakub Osobiński nie miał szans na zatrzymanie futbolówki i odprowadził ją wzrokiem do siatki. Mały pogrom.

8
90'

Doliczone pięć minut.

3
1
2
3
89'
ZMIANA

Real Saragossa. Schodzi: Azon Monzon. Wchodzi: Vera Carrillo.

wchodzi Wchodzi
Vera Carrillo #16
schodzi Schodzi
Azon Monzon #9
1
89'
ZMIANA

Real Saragossa. Schodzi: Serrano Gracia. Wchodzi: Yus Rubio.

Yus Rubio #12
Serrano Gracia #6
1
1
1
88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vela Morer. Asystował mu Azon Monzon.

Piłka przed polem karnym młodych kielczan. Krążyła tam długo i gospodarze specjalnie nie przeszkadzali Realowi Saragossa. Wreszcie dośrodkowanie z prawego skrzydła i Azon Monzon w komitywie z Velą Morerem wpakowali piłkę głowami do siatki. Trzecia bramka gwarantuje przyjezdnym zwycięstwo w Kielcach.

Asysta:
1
1
2
9
2
86'

Kilka minut bez sytuacji podbramkowych. Futbolówka sunie w centralnej części boiska niezależnie od tego, kto ją aktualnie posiada.

1
2
83'
ZMIANA

Korona Kielce. Schodzi: Artur Piróg. Wchodzi: Jakub Rybus.

Jakub Rybus #25
1
2
1
1
1
83'
ZMIANA

Korona Kielce. Schodzi: Dawid Lisowski. Wchodzi: Kacper Rogoziński.

Kacper Rogoziński #20
Dawid Lisowski #19
1
3
81'

Niezmiennie dużo pracy ma sędzia. Ostra walka w Kielcach, nawet jeżeli kwestia awansu jest na 99 procent rozstrzygnięta.

1
1
1
80'
ZMIANA

Real Saragossa. Schodzi: Esteban Cobos. Wchodzi: Vela Morer.

Esteban Cobos #11
80'
ZMIANA

Real Saragossa. Schodzi: Sancho Gonzalez. Wchodzi: Kombe Borico.

Kombe Borico #10
Sancho Gonzalez #7
1
79'
ZMIANA

Korona Kielce. Schodzi: Dawid Więckowski. Wchodzi: Ivo Kaczmarski.

Ivo Kaczmarski #8
Dawid Więckowski #28
1
2
76'

Zostało kilkanaście minut rywalizacji w Kielcach. Na początek Korona może uniknąć porażki na pożegnanie z Ligą Młodzieżową UEFA. Byłoby to sprawiedliwe rozstrzygnięcie, ale do tego potrzeba gola.

2
74'

Mateusz Sowiński upadł w polu karnym przeciwnika. Nie ma mowy o podyktowaniu jedenastki. Prędzej należy się żółta kartka za teatralne zachowanie.

3
1
72'
ZMIANA

Real Saragossa. Schodzi: Puche Garcia. Wchodzi: Jay Agustin.

Jay Agustin #18
Puche Garcia #15
1
71'

Real Saragossa prowadzi 3:1 w dwumeczu.

1
2
2
70'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Sancho Gonzalez za utrudnianie wznowienia gry.

2
1
67'
ZMIANA

Korona Kielce. Schodzi: Jakub Górski. Wchodzi: Daniel Szelągowski.

Jakub Górski #7
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Azon Monzon. Asystował mu Castillo Jimenez.

Wzorowe zachowanie Ivana Azona Monzona. Drugi gol napastnika Realu Saragossa w tym meczu. Na linii pola karnego obrócił się z piłką po podaniu Castillo Jimeneza i strzelił z kilkunastu metrów w sam narożnik bramki Jakuba Osobińskiego. Ponownie pogubił się Bartosz Prętnik, który obracał się jak ślimak i otworzył autostradę do bramki kielczan.

Asysta:
2
3
1
1
4
64'

Korona Kielce prowadzi grę w ostatnich minutach. Gra w dziesięciu nie powoduje, że gospodarze rezygnują z walki o awans.

5
2
62'

Sancho Gonzalez pięknie wymanewrował Łukasza Bujaka, po czym podał piłkę w środek pola karnego. Stamtąd uderzenie blokowane w świetny sposób wślizgiem przez czujnego Dawida Więckowskiego.

2
2
1
60'

58'

Wyraźnie bliżej awansu pozostaje Real Saragossa, ale gospodarze nie pękają.

1
1
56'

Duża liczba stałych fragmentów Korony Kielce po powrocie z szatni na boisko. Tym razem wrzutka z rzutu wolnego w rękawice Acina Labradora.

1
54'

Dawid Lisowski ułożył sobie piłkę na lewej stopie i poczęstował bramkarza przyjezdnych strzałem ze znacznego dystansu. Nie leciała ona w lustro bramki, mimo to Acin Labrador sparował ją na korner.

1
52'

Azon Monzon na spalonym, dlatego kontynuacja jego akcji już bez znaczenia dla tego spotkania.

1
50'

Real Saragossa równie blisko drugiego gola jak wcześniej Korona Kielce! Znakomite sytuacje podbramkowe w minutach po przerwie. Castillo Jimenez strzelił z dystansu w słupek. Jakub Osobiński nie miałby szans na zatrzymanie futbolówki, gdyby poleciała w lustro bramki.

1
48'

Przewinienie na połowie Realu Saragossa. Szansa na posłanie dobrego dośrodkowania w pole karne przyjezdnych. Po nim niebezpieczne uderzenie Artura Piróga i z najwyższym trudem sparował piłkę nad poprzeczkę Acin Labrador. Zapachniało drugim golem Koroniarzy.