2
2
2
89'

Jeszcze dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. Piłkę pewnie złapał bramkarz.

4
3
85'

I już gra znów toczy się na połowie gospodarzy.

10
5
2
2
2
84'

Górnik śmiało zaatakował, ale Legia pewnie i skutecznie gra w defensywie.

2
2
1
2
1
83'

Źle wybił piłkę Radosław Cierzniak, lecz zawodnicy Górnika nie zdążyli oddać strzału na bramkę Legii.

5
2
80'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Mateusz Wieteska.

2
1
2
1
3
79'

Szybka odpowiedź Legii. Z 16 metrów tuż nad poprzeczką strzelił Jose Kante.

2
1
1
79'

Uderzenie z dystansu Arona Stasiaka. Strzał został zablokowany.

1
77'

A na boisku przy piłce Legia Warszawa. To częsty obrazek w tym spotkaniu.

7
4
2
1
74'
ZMIANA

Górnik Łęczna. Schodzi: Dawid Dzięgielewski. Wchodzi: Dominik Lewandowski.

wchodzi Wchodzi
Dominik Lewandowski #23
schodzi Schodzi
2
1
1
73'
ZMIANA

Górnik Łęczna. Schodzi: Igor Korczakowski. Wchodzi: Krystian Wójcik.

Igor Korczakowski #40
3
2
1
72'

Kolejne uderzenie z dystansu na bramkę Górnika Łęczna. Znów dobrze spisał się Adrian Kostrzewski.

2
1
1
2
70'

Z około 20 metrów płaski strzał z pierwszej piłki oddał Walerian Gwilia. Pewnie obronił Adrian Kostrzewski.

2
1
2
2
68'

Zza pola karnego niecelnie uderzył Andre Martins.

1
1
1
66'

Jeszcze jeden strzał w wykonaniu Jose Kante. Tym razem niecelne uderzenie z ostrego kąta.

1
1
65'

W polu karnym Legii zaskakujący strzał oddał Paweł Wojciechowski. Radosław Cierzniak zdołał obronić to uderzenie.

3
1
65'

Legia ma optyczną przewagę i spokojnie rozgrywa kolejne akcje.

5
2
1
1
1
61'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Górnika. Najpierw zamieszanie, potem zablokowany strzał Kante, a następnie bardzo niecelna dobitka Waleriana Gwilii.

2
58'

W odpowiedzi w polu karnym Górnika niecelnie strzelał Paweł Stolarski.

3
1
1
2
2
56'

Uderzenie na bramkę Legii w wykonaniu Arona Stasiaka. Pewnie interweniował Radosław Cierzniak. Górnik stara się śmielej ruszyć do ataku.

4
2
3
2
1
55'

Dryblował w polu karnym Górnika Paweł Wszołek. Oddał strzał, ale Adrian Kostrzewski obronił to uderzenie.

2
1
1
52'
ZMIANA

Górnik Łęczna. Schodzi: Tomasz Tymosiak. Wchodzi: Przemysław Banaszak.

Przemysław Banaszak #19
7
6
4
3
5
51'

Legia atakuje i szuka okazji na kolejne gola.

15
11
1
1
2
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jose Kante. Asystował mu Walerian Gwilia. 2:0 dla Legii Warszawa! Gwilia dogrywał piłkę, Kante efektownie ją przyjął, spokojnie minął bramkarza i skierował futbolówkę do bramki.

41
21
2
7
10
47'

W polu karnym piłkę otrzymał Jose Kante. Dogrywał ją do Luquinhasa, a ten zaskoczony oddał niecelny strzał.

8
4
1
1
3
46'

Początek drugiej połowy.

4
4
43'

Legia dalej atakuje i szybko chce podwyższyć prowadzenie.

22
14
7
5
7
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Walerian Gwilia.

1:0 dla Legii Warszawa! Dośrodkowanie w pole karne Górnika. Wszołek zgrywał piłkę. Z bliska strzelał Walerian Gwilia. Najpierw trafił w słupek, ale po dobitce skierował już piłkę do bramki.

60
34
13
23
42
39'

Teraz to Legia buduje kolejną swoją akcję ofensywną.

11
9
5
4
3
38'

Zanosiło się na groźną akcję Górnika, ale zabrakło nawet strzału. Jeszcze jednak gospodarze utrzymują się z piłką na połowie Legii.

4
3
5
2
3
36'

Spore zamieszanie przed bramką Górnika! Piłka odbijała się od zawodników i ostatecznie przeleciała tuż obok bramki.

8
8
6
8
9
33'

Znów Walerian Gwilia! Kolejne dogranie od Wszołka, a Gwilia strzelał z pola karnego. Tym razem minimalnie obok słupka.

5
3
2
5
4
32'

Powinno być 1:0 dla Legii! W polu karnym Paweł Wszołek dograł do Waleriana Gwilii. Ten strzelał z około 11 metrów, ale to uderzenie było niecelne.

7
7
5
5
6
31'

Michał Karbownik szukał uderzenia z dystansu, ale został zablokowany.

5
2
3
4
6
29'

Paweł Wszołek otrzymal dobre podanie. W polu karnym chciał jeszcze minąć Baranowskiego, ale ten wybił mu piłkę.

5
1
3
4
6
28'

Legia spokojnie rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

10
6
2
2
2
26'

2
2
1
25'

Brakuje w tym spotkaniu dobrych okazji strzeleckich. Legia ma sporą przewagę, ale Górnik dobrze broni się na własnej połowie.

9
6
4
3
7
22'

Wrzutka z rzutu wolnego w pole karne Górnika Łęczna. Po dośrodkowaniu Waleriana Gwilii piąstkował piłkę Adrian Kostrzewski.

9
4
6
7
6
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
1
18'

Przedzierał się środkiem boiska Domagoj Antolić. Został jednak zatrzymany przed polem karnym Górnika. Po chwili z dystansu strzelał Michał Karbownik, lecz bramkarz nie dał się zaskoczyć.

9
2
5
5
2
14'

Gra głównie toczy się na połowie Górnika Łęczna. II-ligowiec jak na razie jednak dobrze się broni.

14
9
3
3
6
12'

Z rzutu wolnego dośrodkował Walerian Gwilia. Piłka wybita, zabrakło uderzenia na bramkę gospodarzy.

9
5
4
5
5
10'

Ruszyła do ofensywy drużyna z Łęcznej. Legioniści szybko jednak przerwali akcję Górnika.

11
9
6
7
3
7'

Sporo gry w środkowej strefie boiska, ale częściej przy piłce są zawodnicy z Warszawy. Aktywny jest zwłaszcza Walerian Gwilia.

9
5
5
4
5
5'

W pole karne Górnika dośrodkował Walerian Gwilia. Z problemami piłkę złapał bramkarz drużyny z Łęcznej.

10
5
5
8
8
4'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Legii. Piłkę pewnie złapał Radosław Cierzniak.

10
4
4
3
2
2'

Legia od początku spotkania szuka okazji do ataku. Przed chwilą źle dośrodkował jednak Paweł Wszołek.

6
2
3
4
5
20:17

Piłkarze już na boisku. Za chwile początek spotkania.

4
Kto awansuje do kolejnej rundy Totolotek Pucharu Polski?
3
1
2
20:01

2
20:01

Spotkanie Górnik Łęczna - Legia Warszawa poprowadzi Zbigniew Dobrynin (Łódź).

3
20:01

Przed nami spotkanie 1/8 Totolotek Pucharu Polski, w którym II-ligowy Górnik Łęczna zmierzy się z Legią Warszawa. Początek spotkania o godzinie 20:45.