2
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Delikatne uderzenie po ziemi. Martin Campana jak junior odsłonił pół bramki Argentyńczykowi i jego rozpaczliwy rzut był już łabędzim śpiewem. Ponownie remis w Tel Awiwie.

37
23
5
5
6
90+1'

Rzut karny dla Argentyny za zagranie ręką.

10
8
3
6
6
90'

Doliczone pięć minut.

4
1
3
1
90'

Martin Campana pięknie wyszedł w powietrze i ekwilibrystycznie sparował ponad poprzeczkę futbolówkę po uderzeniu Sergio Aguero.

4
1
3
2
3
88'
ZMIANA

Argentyna. Schodzi: Rodrigo De Paul. Wchodzi: Guido Rodriguez.

1
88'
ZMIANA

Urugwaj. Schodzi: Brian Lozano. Wchodzi: Brian Rodriguez.

1
85'

Bezpańska piłka doturlała się do bramkarza reprezentacji Urugwaju. Jego kompani z pola nie utrzymali się jedna długo w jej posiadaniu i ponownie tworzy grę Argentyna.

2
1
1
82'

Ostatnie szanse reprezentacji Argentyny na doprowadzenie do remisu. Było już kilka zmian Lionela Scaloniego, ale pościg trwa i trwa, a widać już koniec tego spotkania.

1
2
79'
ZMIANA

Argentyna. Schodzi: Leandro Paredes. Wchodzi: Nicolas Gonzalez.

2
1
1
78'

Zablokowane uderzenie tuż zza linii pola karnego. Ciasno ustawieni Urusi nie pozwolili na zatrudnienie ich bramkarza.

1
1
76'
ZMIANA
75'
ZMIANA

Urugwaj. Schodzi: Federico Valverde. Wchodzi: Rodrigo Bentancur.

Federico Valverde #15
4
1
75'

2
1
1
1
1
73'

Argentyna nacieszyła się kompromisowym rezultatem przez zaledwie pięć minut. Ponownie ekipa z ojczyzny Diego Maradony musi brać na siebie ciężar atakowania.

2
1
70'

Luis Suarez dorzucił gola do asysty.

7
2
4
3
2
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez.

Kolejny stały fragment i ponownie piłka w sieci. Perfekcyjne uderzenie Luisa Suareza z rzutu wolnego z 20. metra. Esteban Andrada nic nie zdziałał. Futbolówka wylądowała pod poprzeczką bramki Albicelestes. Oscar Tabarez zachwycony i trudno się temu dziwić.

17
10
2
7
6
68'
ZMIANA

Argentyna. Schodzi: Marcos Acuna. Wchodzi: Nicolas Dominguez.

Nicolas Dominguez #17
3
1
2
2
2
65'

Sergio Aguero dopadł przeciwnika.

3
1
1
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Lionel Messi.

Za dużo było już tych fauli blisko pola karnego Urugwaju. Szczególnie w meczu z zespołem mającym Lionela Messiego w składzie. Po mocnej wrzutce kapitana reprezentacji główkował na 1:1 Sergio Aguero. Jak na razie doświadczenie w cenie. Kolejny atak trzydziestolatków.

23
20
7
7
5
63'

Nie pierwsze przewinienie Diego Godina, który ma już żółty kartonik na koncie. Tym razem potraktował nieprzepisowo Lionela Messiego.

4
2
5
62'

Urusi przejęli piłkę i wymienili podania w centralnej części boiska. Nie był to częsty obrazek przez godzinę spotkania, żeby rozgrywali podopieczni Oscara Tabareza.

2
59'

Nie zmienia się obraz tego spotkania. Argentyna z wyraźną przewagą pod względem posiadania piłki, a jej przeciwnik, mimo osłabień w obronie, gra konsekwentnie na własnej części boiska.

2
2
2
57'
ZMIANA

Urugwaj. Schodzi: Edinson Cavani. Wchodzi: Diego Laxalt.

54'

Lionel Messi ma znakomitą umiejętność kierowania piłki w bramkę z rzutów wolnych z wielu pozycji. Ponownie trafił, ale nie daje się pokonać w tym spotkaniu Martin Campana.

2
53'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Godin za faul na Paulo Dybali.

3
1
1
1
1
50'

Ponownie Argentyna. Renzo Saravia nie miał miejsca do strzału po podaniu Lionela Messiego, a kolejne odegranie futbolówki to było już za dużo, żeby Urusi nie zdążyli uszczelnić bloku obronnego.

1
2
47'

Pierwsza akcja ofensywna po przerwie Argentyny, ale zakończona nieprecyzyjnym dośrodkowaniem. Futbolówka wylądowała za bramką Martina Campany.