7
11
9
118'

Schalke kontroluje sytuację na boisku. Hertha rzuciła się do ataków, ale nie potrafi znaleźć sposobu na defensywę rywali.

9
4
7
12
26
115'

Gol! Strzelił Benito Raman. Asystował mu Juan Miranda. Katastrofa Herthy. Po wrzutce z rzutu rożnego berlińczycy stracili piłkę. Miranda dograł do Ramana, ten przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów niczym Usain Bolt i strzelił między nogami Jarsteina.

Schalke 04 Gelsenkirchen
38
37
40
96
259
114'

Piątek uruchomił Lukebakio, ale ten źle dośrodkował w pole karne.

29
15
10
14
36
113'

Dilrosun stracił piłkę na połowie rywali. Kabak ruszył z akcją i dał się sfaulować pod polem karnym Jarsteina.

5
3
4
2
18
111'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bastian Oczipka.

35
5
5
3
5
109'

Niewiarygodne. Nie ma gola dla Herthy. Piątek w zamieszaniu w polu karnym był blisko zdobycia bramki, ale piłkę z linii wybił jeden z obrońców gospodarzy.

30
17
25
98
46
109'

Strzał z dystansu Mittelstaedta. Rzut rożny dla gości.

14
4
3
4
2
107'

Mocne uderzenie z rzutu wolnego w wykonaniu Schalke. Akcja przerwana, gdyż jeden z graczy gospodarzy stał w murze, co jest niezgodne z przepisami.

8
5
3
3
3
106'

Czas na drugą połowę dogrywki.

37
12
10
6
8
105+3'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Juan Miranda.

15
6
7
3
4
105+1'

Jedna z nielicznych akcji Herthy zakończona łatwym do obrony strzałem Kluetnera.

9
3
4
9
10
105'

Sędzia doliczył trzy minuty.

5
7
18
3
3
105'
15
4
4
3
6
104'

Fatalne dośrodkowanie Lukebakio. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

4
4
14
7
8
102'
CZERWONA KARTKA

Sędzia sprawdził sytuację na VAR-ze i dał czerwoną kartkę trenerowi Schalke, Davidowi Wagnerowi.

94
24
22
7
9
100'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Jordan Torunarigha. Nieodpowiedzialne i niesportowe zachowanie gracza Herthy, który rzucił o ziemie skrzynką z butelkami, gdy chciał mu pomóc trener Schalke.

17
13
14
17
57
99'

Wrzutka ze skrzydła w kireunku Ramana. Ten uderzył z pierwszej piłki tuż nad poprzeczką.

8
7
8
6
10
98'

Hertha jeszcze nie zagroziła bramce rywali. Goście są bez pomysłu na stworzenie akcji.

4
3
6
26
14
96'

Dośrodkowanie Gregoritscha w pole karne. A w zasadzie w ręce Jarsteina.

10
7
3
3
3
95'

Podwojone krycie na Lukebakio. Piłkarz Herthy nie zdołał przedrzeć się przez obrońców rywali.

5
4
3
9
10
94'

Dobre podanie do Ramana, ale ten w polu karnym stracił piłkę.

11
2
2
4
1
91'

Gramy dalej!

37
9
4
4
8
91'
12
3
3
4
8
90+4'

Gregoritsch zbyt mocno dograł do Oczipki. Od bramki wznowił Jarstein.

37
13
11
7
6
90+3'

Kontra Herthy zakończona podaniem za plecy Piątka. Strata.

12
9
11
71
45
90+2'

Caligiuri nie jest w stanie kontynuować gry. Schalke do końca drugiej połowy w dziesiątkę.

43
17
10
7
6
90+1'
19
6
11
3
5
90'

Mascarell dośrodkował w pole karne, strzelać próbował Gregoritsch. Jarstein zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

8
5
3
3
2
87'

Przerwa w grze. Caligiuri potrzebuje pomocy lekarza.

14
7
7
11
6
86'

Indywidualna szarża Mittelstaetda, ale po chwili stracił piłkę i sfaulował rywala.

7
3
3
7
7
85'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jordan Torunarigha.

8
4
7
7
14
85'

Piątek chciał przedryblować obrońcę Schalke, ale stracił piłkę.

10
12
15
26
45
82'

Gol! Strzelił Amine Harit. Asystował mu Daniel Caligiuri. W polu karnym Caligiuri wyłożył piłkę Haritowi, ten wyczekał na ruch bramkarza i skierował piłkę do siatki. Remis w Gelsenkirchen!

14
15
27
52
159
80'

Hertha Berlin. Schodzi: Pascal Koepke. Wchodzi: Dodi Lukebakio.

8
80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Benito Raman.

16
4
5
7
6
78'

Faul na Jarsteinie. Sędzia przerwał grę.

6
4
7
6
12
76'

Gol! Strzelił Daniel Caligiuri. Schalke dopięło swego. Dalekie podanie do Caligiuriego, który miał problemy z opanowaniem piłki. Zaskoczył jednak Jarsteina strzałem przy słupku.

18
11
15
42
136
76'

Dalekie wyjście z bramki Jarsteina uratowało Herthę przed stratą gola.

24
7
4
4
10
75'

Wolf szukał w polu karnym Piątka. Szybszy był obrońca Schalke.

8
3
9
14
15
74'

Przerwa w grze. Na boisku leży McKennie i potrzebuje pomocy medycznej.

9
5
9
12
7
71'

Pewna interwencja Nuebela po wrzutce z kornera. Bramkarz Schalke został jeszcze sfaulowany i wznowił grę z własnego pola karnego.

7
7
15
11
12
70'

Torunarigha przerwał akcję Schalke. Dobra gra obrońcy Herthy.

22
8
4
5
5
68'

Hertha cofnięta do defensywy. Goście dali się rozpędzić Schalke.

3
1
9
11
14
65'

Po wrzutce z rzutu rożnego lekko głową strzelił Boyata. Piłkę chwycił Nuebel.

8
9
12
14
20
65'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Amine Harit.

9
8
5
2
63'

Wolf dostał piłkę w polu karnym, ale nie zdołał jej opanować i akcja zakończona wywalczeniem rzutu rożnego.

13
7
7
6
7
63'

Wślizg Boyaty uratował Herthę przed stratą gola. Goście muszą uważać.

25
9
11
5
6
63'

Schalke coraz częściej gości pod bramką rywali, ale wciąz nie potrafi oddać strzału.

12
11
5
7
9
62'

Po dograniu Gregoritscha w pole karne piłkę wybił Torunarigha.

7
3
2
3
5
60'

Schalke 04. Schodzi: Ahmed Kutucu. Wchodzi: Benito Raman.

Ahmed Kutucu #15
5
6
8
5
8
60'

Schalke 04. Schodzi: Nassim Boujellab. Wchodzi: Weston McKennie.

Nassim Boujellab #16
4
3
4
4
8
60'

Koepke wyłożył piłkę Piątkowi na szesnasty metr. Polak tym razem fatalnie spudłował.

5
10
11
26
70
58'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Schalke, ale gospodarze wyjaśnili sytuację wybiciem. Szybko ruszyli z kontrą. Gregoritsch miał przed sobą tylko bramkarza, ale uderzył wysoko nad poprzeczką.

19
7
6
6
4
57'

Strzał Piątka z dwudziestu metrów. Uderzenie Polaka zablokowane.

26
10
10
8
13
54'

Fatalne odegranie Gregoritscha. Akcja gospodarzy zakończona stratą.

23
12
3
4
6
52'

Wolf dograł do Piątka. Ten zdecydował się na strzał z ostrego kąta. Było to niecelne uderzenie.

10
7
31
19
28
52'

Po wrzutce ze skrzydła piłkę przechwycił Jarstein.

7
5
2
5
2
50'

Koepke zbyt późno zauważył w polu karnym niepilnowanego Piątka. Akcja gości przerwana przez ofensywny faul.

15
4
11
23
14
49'

Schalke odważnie rozpoczęło drugą połowę. Gospodarze chcą jak najszybciej odrobić straty.

10
7
10
8
10
46'

Początek drugiej połowy.

16
7
5
7
5
46'
45+1'

Szczęśliwa interwencja Boyaty. Niewiele zabrakło, by był samobój.

8
5
21
9
8
45'

Todibo zatrzymał Piątka. Gdyby nie on, Polak znalazłby się w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

12
43'

Szybka akcja Schalke. Jednak po dograniu w pole karne piłki nie opanował Harit.

21
10
7
9
8
41'

Akcja Schalke przerwana z powodu spalonego.

48
15
8
10
10
39'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Pascal Koepke. Błąd defensywy rywali wykorzystali Koepke i Piątek. Niemiec dograł do niepilnowanego Piątka, a ten strzelił przy słupku i pokonał Nuebela. El Pistolero znów strzela!

33
36'

Nieudane dośrodkowanie Caligiuriego z rzutu wolnego. Po chwili zdecydował się na strzał z dystansu. Źle trafił w piłkę i przeleciała daleko od bramki.

21
6
8
10
10
34'

Strzał Kutucu z woleja. Trafił w Wolfa.

16
11
6
6
7
33'

Gra przerwana. Arbiter dopatrzył się zagrania ręką przez Piątka.

7
7
10
13
35
32'

Spokojniejszy fragment meczu. Schalke nie potrafi zagrozić bramce rywali.

36
15
7
7
10
29'

Gracze Schalke mają dobrze rozpracowane stałe fragmenty gry w wykonaniu rywali. Plattenhardt znów nie znalazł w polu karnym żadnego ze swoich kolegów.

7
6
7
14
7
28'

Podanie do będącego w polu karnym Piątka. Polak nie opanował piłki. Szkoda, bo gdyby uderzył, to mógłby zaskoczyć bramkarza rywali.

9
5
9
43
19
27'

Koepke zdecydował się na strzał z pierwszej piłki. Prosto w ręce bramkarza.

11
6
7
8
9
27'

Plattenhardt dośrodkował z rzutu rożnego na głowę jednego z graczy Schalke. Bez zagrożenia.

5
5
8
5
5
26'

Hertha wyszła z kontrą, ale zwolniło ją złe podanie do Piątka. Ostatecznie goście wywalczyli rzut rożny.

13
1
3
9
9
23'

Dalekie podanie do Piątka. Polak przegrał pojedynek z Nastasiciem.

7
5
12
36
17
23'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłke wybił Todibo.

4
2
2
7
7
20'

Po wrzutce z rzutu rożnego gracze Herthy nie stworzyli żadnego zagrożenia w polu karnym rywali.

4
2
6
21
7
19'

Plattenhardt szukał w polu karnym Piątka. Jego dogranie zostało zablokowane.

20
7
6
9
8
18'

Wolf zatrzymany w polu karnym. Goście domagają się rzutu karnego, ale arbiter nakazuje grać dalej.

4
4
6
18
17'

Po wrzutce z rzutu rożnego sędzia przerwał grę z powodu ofensywnego faulu Nastasicia.

3
3
5
4
6
14'

Strzał Harita z ostrego kąta. Obronił Jarstein.

23
6
3
2
5
14'

To powinno być 1:1. Przysnęła defensywa Herthy, co starał się wykorzystać Harit. Piłkę z linii bramkowej wybił Torunarigha. Zabrakło kilka centymetrów do tego, by padł gol.

11
7
22
7
16
12'

Gol! Strzelił Pascal Koepke. Piątek dograł na skrzydło do Wolfa, ten dośrodkował w kierunku Koepkego, który dostawił nogę i pokonał Nuebela.

280
92
34
13
20
12'

Strzał Caligiuriego z dwudziestu metrów. Prosto w ręce Jarsteina.

3
8
4
6
2
10'

Wolf strzelał z ostrego kąta. Wywalczył rzut rożny.

21
7
5
5
10
9'

Piątke szukał sobie miejsca w polu karnym, ale nie zdołał się przedrzeć w szesnastkę.

30
19
11
8
7
7'

Hertha spokojnie rozgrywa piłkę. To Schalke jest stroną przeważającą.

13
5
6
9
16
5'

Dalekie, ale niedokładne podanie do Gregoritscha. Poza tym po raz kolejny gracz Schalke złapany na spalonym.

21
9
5
4
3
4'

Gorąco pod bramką Schalke, ale w porę interweniował Maier.

15
3
6
6
8
3'

Kolejny spalony ze strony Schalke.

15
7
3
1
1
1'

Gospodarze rzucili się do ataku. Ich akcja przerwana z powodu spalonego.