2:4
Zakończony
Niemcy
90+3'

Niemcy w pełni kontroluję końcówkę. Chociaż teraz kontra, zamyka strzałem Andre Silva, ale zablokowany.

19
10
9
9
9
90'

Doliczone 4 minuty.

23
8
7
5
8
89'

Dobra centra i kapitalnie Ruediger zamyka strefę i wybija.

11
6
4
3
6
88'

Portugalia jeszcze próbuje walczyć, ale te ataki są takie bez wiary.

10
14
2
7
3
87'

Niemcy. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Leroy Sane.

4
2
1
3
2
87'

Przerwa w grze, Danilo potrzebuje pomocy medycznej.

5
4
6
7
8
83'

Portugalia. Schodzi: Diogo Jota. Wchodzi: Andre Silva.

11
2
9
2
6
82'

Pędzi Goretzka, strzela, ale tuż nad bramką!

9
4
7
4
5
77'

Żółtą kartkę otrzymał Matthias Ginter.

28
8
11
9
20
76'

Wyścig Goretzka kontra Pepe wygrany przez Portugalczyka. Niemcy grają na oszczędzenie sił, Portugalii zdecydowanie się spieszy.

14
4
3
5
5
73'

Niemcy. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Niklas Suele.

13
6
9
7
8
73'

Niemcy. Schodzi: Kai Havertz. Wchodzi: Leon Goretzka.

14
5
3
4
10
70'

Parafrazując klasyka - ten mecz jest szalony, ale wnosi do tego Euro to, co jest fantastyczne, niepowtarzalne!

23
5
5
3
1
68'

Jest bramka! Portugalia 2:4 Niemcy!

84
31
12
16
33
68'

VAR jeszcze sprawdza potencjalny ofsajd. Jeśli Jota trącił piłkę głową, to Ronaldo palił akcję. Jeśli nie - powinien być gol uznany.

8
7
11
4
11
67'

Gol! Strzelił Diogo Jota. Asystował mu Cristiano Ronaldo. Ostre dośrodkowanie z rzutu wolnego, Ronaldo dobiega do końcowej linii, lobuje Neuera i Jota wbija piłkę do pustej bramki!

90
39
8
16
24
66'

Żółtą kartkę otrzymał Kai Havertz.

12
6
5
6
11
65'

To jest zastanawiające, co się stało z tą Portugalią... Błędów większych nie popełnia, ale Niemcy grają za szybko dla nich.

25
9
7
10
11
64'
62'

Niemcy. Schodzi: Mats Hummels. Wchodzi: Emre Can.

11
4
5
4
6
62'
60'

Gol! Strzelił Robin Gosens. Asystował mu Joshua Kimmich. Niemcy przyczajeni znowu zaatakowali! Centra Kimmicha, główka Gosensa pod samą poprzeczkę i gol! Skandalem jest, że został bez krycia w tej sytuacji. Niemcy bawią się z Portugalią!

79
26
10
12
38
58'
55'

Portugalia trochę szarpie, ale czuje presję wyniku. Brak tu ładu i porządku.

18
8
8
13
14
51'

Gol! Strzelił Kai Havertz. Asystował mu Robin Gosens. Świetnie Mueller rozciąga do Gosensa, ten płasko na 5. metr, tam wbiega Havertz i strzela tuż obok Rui Patricio. Niemcy odjeżdżają, ale już po swojej bramce!

97
45
15
27
59
49'

Spokojnie rozgrywają Niemcy, cały zespół portugalski na swojej połowie.

9
5
5
5
6
46'

Portugalia. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Renato Sanches. Bez formy na Euro jest gracz Manchesteru City.

czas Druga połowa
45+3'

Bomba Gnabry'ego ze skraju pola karnego i kapitalnie to wyciąga Rui Patricio!

20
7
10
9
11
45+2'

Ważna informacja. Gol Havertza został zmieniony na samobój Rubena Diasa.

12
26
8
6
12
45+1'

Portugalia goni za remisem, zwiększone krycie przy Ronaldo.

7
4
4
8
9
43'

Ładnie Ronaldo wypuszcza Jotę, ale jest spalony.

16
7
5
8
10
42'

Niemcy cały czas są w ataku, chcą więcej! Ruediger teraz głową, ale niecelnie.

14
10
10
12
21
40'

Gol uznany! Niemcy prowadzą!

65
31
19
17
57
40'

VAR jeszcze analizuje, czy był tu spalony...

8
14
10
6
25
39'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Raphael Guerreiro. Zamieszanie w polu karnym, nagle Havertz jest oko w oko z bramkarzem. Zgrywa na bok do Kimmicha, ten odgrywa, ale nabiega Guerreiro i wbija samobója!

105
84
28
37
87
35'

Gol samobójczy! Ruben Dias. Przerzut Kimmicha do Gosensa, a ten od razu uderza z woleja. Havertz napatoczył się na linii strzału, ale to kryjący go Ruben Dias wbija piłkę do siatki. Mamy remis!

Portugalia
119
62
28
39
99
32'

Cierpi teraz Pepe i jeden gracz niemiecki po starciu. Przerwa w grze, by mogli interweniować lekarze.

6
6
6
9
11
Czy Cristiano Ronaldo zostanie królem strzelców Euro?
9
9
4
3
15
30'

Starł się niebezpiecznie Gnabry z Diasem na pograniczu pola karnego. Kibice oburzeni, bo nie ma karnego. Mało tego - piłkę ma Portugalia, sędzia stwierdził, że był faul w ataku.

12
7
7
2
8
28'

Jota dochodzi do główki, ale posyła piłkę w trybuny...

7
7
5
6
6
25'

Gnabry mocno przed bramką, ale nikt tego nie zgarnia...

8
8
7
7
6
24'

Niepewna teraz interwencja Rubena Diasa po centrze Gintera. Jest korner dla Niemców.

5
5
5
4
9
22'

Kapitalne dośrodkowanie i Ronaldo był blisko drugiego gola! Strzelał głową z prawie zerowego kąta, niewiele mu brakowało!

22
9
11
8
9
22'

Jest kontra. Fernandes szuka Joty. Znalazł, z trudem przyjął gracz Liverpoolu. Jest strzał, ale będzie tylko korner dla Portugalii.

5
6
8
5
8
21'

Niemcy w ataku pozycyjnym, Portugalia schowana za gardą.

6
6
7
6
7
18'

Niemcy są jak bokser po ogłuszającym ciosie. Coś próbują, ale wychodzi to chaotycznie. Portugalia zachowuje spokój.

19
7
7
3
4
17:39

Chociaż wiemy, że relacje w SF są najlepsze.

9
15'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Diogo Jota. Fenomenalna kontra mistrzów Europy! Świetnie uruchomiony Jota na lewej stronie, oszukał Neuera i wystawił piłkę Ronaldo, który wpakował ją do pustej siatki. Gol! CO ZA AKCJA!

187
87
24
21
48
13'

Jeszcze Mueller, ale broni to Patricio! Napór Niemców jest niebywały!

5
12
7
3
7
13'

Świetny wypad Kroosa w pole karne, jest strzał, ale zablokowany w ostatniej chwili!

10
7
7
8
8
12'

Portugalczycy nie spędzili nawet 30 proc. czasu gry przy piłce. Są jeszcze bez strzału.

7
7
7
4
12
11'

Havertz uderza z dystansu, ale łapie to pewnie Rui Patricio.

10
6
7
6
7
8'

Ładny drybling Gnabry'ego, zagrywa w pole karne, ale piłka wybita.

11
6
7
6
11
6'

Gol Gnabry'ego anulowany! Mueller zagrał ręką! A do tego Gosens palił akcję, dwa błędy na raz!

45
42
12
12
26
6'

Sprawdzana jest sytuacja przez VAR. Patrzą na zagranie ręką i ewentualny spalony...

7
16
3
3
9
3'

Portugalia zagęszcza środek pola, chce zdominować tę strefę. Niemcy muszą szeroko rozgrywać.

8
5
3
3
3
1'

Pierwszy rajd Havertza, ale przegrał starcie fizyczne z Pepe.