1:2
Zakończony
Ukraina
120+4'

Jeszcze akcja reprezentacji Ukrainy zakończona niecelnym strzałem na bramkę Szwedów.

57
28
24
15
22
120+3'

Żółtą kartkę otrzymał Artem Dowbyk.

32
26
15
21
36
120+3'

Po analizie VAR, gol został uznany. Szwecja już wznowiła grę. Czasu na strzelenie gola ma już bardzo mało.

71
29
9
18
13
120+1'

Gol! Strzelił Artem Dowbyk. Asystował mu Ołeksandr Zinczenko. Gol! gol! Gol w doliczonym czasie gry dogrywki! Znakomite dośrodkowanie w pole karne, gdzie z około sześciu metrów celnie głową uderzył Artem Dowbyk!

409
151
45
35
68
120'

Doliczone trzy minuty.

48
21
17
17
22
120'

Rywalizacja na boisku została wznowiona.

29
8
5
6
8
119'

I mamy przerwę w grze. Na boisku leży Roman Bezus.

9
3
10
9
14
119'

Dobrze bronią się Szwedzi.

21
10
7
15
17
118'

Ukraina. Schodzi: Serhij Sydorczuk. Wchodzi: Roman Bezus.

20
9
4
6
8
117'

Kolejny strzał na bramkę Szwedów. Tym razem z około 16 metrów. Rusłan Malinowski oddał jednak niecelne uderzenie.

13
14
9
5
8
116'

Najpierw strzelał Rusłan Malinowski, a później Ołeksandr Zinczenko. Oba uderzenia zostały zablokowane.

14
10
8
15
14
116'

Będzie rzut wolny dla Ukrainy. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

33
15
8
10
11
115'

Wracamy do gry.

20
9
8
6
6
113'

Przerwa w grze. Pomoc medyczna dla jednego ze Szwedów.

10
10
21
8
10
111'

Artem Dowbyk miał doskonałą okazję w polu karnym. Strzelał z kilku metrów, a piłka przeleciała nad bramką. Wydaje się, że i tak był jednak spalony.

15
4
6
8
5
110'

Szwecja praktycznie zamknięta na własnej połowie boiska.

43
21
4
7
13
109'

Lekkie zamieszanie w polu karnym Szwecji, ale ostatecznie piłka została wybita.

8
2
4
9
4
Czy w dogrywce padnie przynajmniej jedna bramka?
3
1
5
2
1
108'

Czekamy na jakąś akcję ofensywną. Na razie sporo gry w środkowej strefie.

7
5
3
2
7
106'

Rozpoczęła się 2. część dogrywki!

18
2
6
3
4
106'
105+6'

I gra wznowiona.

12
7
5
7
4
105+5'

I znów przerwa. Na boisku leży Andrij Jarmolenko.

8
3
4
8
9
105+5'

Gra wznowiona.

6
4
6
3
5
105+4'

Kolejna przerwa w grze spowodowana urazem jednego z zawodników. Potrzebna pomoc medyczna.

4
1
8
7
5
105+4'

W polu karnym reprezentacji Ukrainy do strzału doszedł Emil Forsberg. To było jednak bardzo niecelne uderzenie.

6
8
6
4
7
105+2'

14
6
4
5
3
105'

7
8
12
1
3
105'

Przerwa w grze. Mocno trafiony piłką został jeden z zawodników reprezentacji Szwecji. Potrzebna pomoc medyczna.

9
5
9
8
10
104'

Szwecja dobrze prezentuje się w defensywie i oddala grę od własnego pola karnego.

7
2
3
2
6
102'

A reprezentacja Ukrainy spokojnie rozgrywa piłkę na połowie Szwedów.

24
4
6
6
6
101'
101'
100'

Kontuzjowany Artem Biesiedin z problemami upuszcza boisko. Potrzebna będzie zmiana.

4
5
9
25
13
99'
CZERWONA KARTKA

Po analizie VAR, czerwoną kartkę za brutalny otrzymał Marcus Danielson.

130
26
18
6
11
99'

Trwa analiza VAR, czy za ten faul powinna być czerwona kartka! Faul wygląda na bardzo brutalny.

40
6
8
3
9
98'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcus Danielson.

23
2
5
3
4
97'

Trzy zmiany w reprezentacji Szwecji. Ciekawe zagranie trenera.

3
4
2
4
4
97'
97'

Szwecja. Schodzi: Alexander Isak. Wchodzi: Marcus Berg.

3
2
2
1
4
97'
95'
93'

Czekamy na jakiś zryw jednej lub drugiej drużyny. Na razie reprezentacja Ukrainy spokojnie wymienia podania.

13
7
3
5
3
91'

Rozpoczęła się dogrywka!

17
8
5
4
5
91'
90'

Doliczone dwie minuty.

13
4
4
3
4
89'

Dejan Kulusevski miał sytuację w polu karnym, lecz w ostatniej chwili jego uderzenie zablokował obrońca.

13
4
7
3
7
88'

Nie zanosi się na to, aby któraś z drużyn zdecydowanie ruszyła do ataku.

3
3
4
2
7
85'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Emil Forsberg.

25
4
5
6
7
83'

Szwecja. Schodzi: Mikael Lustig. Wchodzi: Emil Krafth.

6
5
3
2
6
83'
81'

I znów gra przeniosła się na środek boiska. Obie drużyny grają bardzo uważnie w końcówce spotkania.

4
4
8
3
5
79'

Żółtą kartkę otrzymał Andrij Jarmolenko.

11
4
5
9
6
78'

Piłka teraz po stronie Szwedów. Do bramki Ukrainy jednak daleko. Sporo w takich momentach gry w środkowej strefie boiska.

9
2
3
6
7
75'

Taras Stepanenko strzelał z około 20 metrów. Mocne uderzenie, ale zablokowane przez jednego ze Szwedów.

8
74'

Przy piłce reprezentacja Ukrainy. Teraz to oni wyprowadzają akcję ofensywną.

10
5
4
3
4
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dejan Kulusevski.

16
8
5
5
6
69'

Kapitalną akcję przeprowadził Emil Forsberg, który minął dwóch rywali i strzelał z 16 metrów. Ukrainę przed stratą gola uratowała poprzeczka! To było fantastyczne uderzenie!

18
15
8
7
5
67'

Szybka odpowiedź Ukrainy. Robin Olsen dobrze spisał się jednak przy strzale Andrija Jarmolenki.

8
3
7
7
7
66'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Ukrainy. Po chwili niemal z narożnika pola karnego strzelał Dejan Kulusevski, a świetnie obronił Heorhij Buszczan.

8
4
4
5
4
Czy w regulaminowym czasie gry padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
4
3
5
3
5
63'

Serhij Sydorczuk miękko zagrywał przed bramkę Szwecji. Zanosiło się na dobrą sytuację, lecz piłkę pewnie złapał Robin Olsen.

7
5
3
3
2
60'

Po podaniu z głębi pola w dobrej sytuacji przestrzelił Alexander Isak. Wszystko wskazuje jednak na to, że piłkarz reprezentacji Szwecji i tak był na spalonym.

2
5
2
1
5
59'

Ludwig Augustinsson dogrywał piłkę przed bramkę Ukrainy, lecz świetnie wybił ją jeden z obrońców!

5
2
4
4
7
56'

Kolejny słupek! Tym razem blisko umieszczenia piłki w bramce był Emil Forsberg.

8
12
7
8
10
55'

Po wycofaniu piłki z około 16 metrów strzelał Serhij Sydorczuk. Szwecję przed stratą gola uratował słupek!

9
9
11
9
14
54'

W odpowiedzi niecelnie z ponad 20 metrów strzelał Sebastian Larsson.

2
2
2
5
3
53'

Taras Stepanenko zdecydował się na uderzenie z dystansu. Ten strzał był niecelny.